A Silent Voice gerçek hayattan mı?

Silent Voice gerçek hikayesi nedir?

A Silent Voice, duyma bozukluğu olan bir kız ve onu okulda bol bol rahatsız eden bir çocuğu anlatıyor. Duyma bozukluğu olmasına rağmen okulda sınıf arkadaşlarıyla gayet güzel anlaşan Shoko’nun tek derdi, etrafındaki herkese acımasızca davranmaktan çekinmeyen Shoya olur.

Kimi no na WA tarzı animeler?

Sıcaklar Yüzünden Yapacak Bir Şey Bulamayanlar İçin Bir Solukta İzlenecek 17 Anime Önerisi

  1. Koe no Katachi (A Silent Voice) …
  2. Kimi no Na Wa (Your Name) …
  3. 3. Hotarubi no Mori e. …
  4. Psycho-Pass. …
  5. Akatsuki no Yona. …
  6. 6. Fate/Zero. …
  7. 7. Fullmetal Alchemist: Brotherhood. …
  8. 8. Lovely Complex.

KOE No Katachi kaç cilt?

Sessizliğin Sesi

聲の形 (Koe no Katachi)
Cilt sayısı 7
Film
Sessizliğin Sesi (film)
Anime ve manga portali

Kimi Ni no wa konusu?

Senin Adın, farkı yerlerde yaşamalarına rağmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikayesini anlatıyor. Hayatından pek memnun olmayan Mitsuha, etrafı dağlarla çevrili bir bölgede yaşar. Vali olarak çalışan babası seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır.

Kimi no na WA hasılat?

Kimi no Na wa. 331.6 milyon USD hasılat ile tüm zamanların en hızlı ve en çok hasılat yapan animesi olarak tarihe geçti. Kendisini 289 million USD ile Hayao Miyazaki’nin Sen to Chihiro no Kamikakushi; ingilizce adı ile Spirited Away takip ediyor.

Kimi no na WA yazari?

Makoto ShinkaiSenin Adın / Öykü

A Silent Voice kaç dakika?

2 saat 9 dakikaKoe no Katachi / Süre

A Silent Voice kaç yaş sınırı?

A SILENT VOICE is already one of the most popular anime titles on Crunchyroll, where it has garnered a considerable American fanbase….Ürün Bilgileri.

Yayıncı ‎Kodansha Comics; 1. basım (2 Haziran 2016)
Okuma yaşı ‎13 – 17 yıl
Boyutlar ‎12.7 x 1.52 x 18.8 cm

Kimi no na WA Yapımcı?

Genki Kawamura
Noritaka KawaguchiKatsuhiro TakeiKôichirô Itô
Senin Adın/Yapımcılar

Senin adın kaç yaş üstü?

Zaman ve mekânın ket vuramadığı bir aşk hikayesi anlatan film Fantastik/Bilimkurgu, drama ve romantizm içeriyor. 16 yaş ve üzeri için uygun olan bu yapımda hikâye bir sabah uyandıklarında, kendilerini birbirlerinin bedenlerinde bulan ve sonraki günlerde tekrar ettikçe, aralarında bir bağ oluşan ama bu sırrı iki gencin …

Kimi no na WA seslendirme?

Yönetmen koltuğunu Makoto Shinkai’nin üstlendiği animasyon yapım Senin Adın’ın orijinal seslendirme kadrosunda Ryûnosuke Kamiki, Mone Kamishiraishi, Masami Nagasawa gibi isimler yer alıyor.

Kimi no na WA ne anlatıyor?

Japonya’da büyük bir gişe başarısına ulaşan “Senin Adın” (Kimi no na wa), birbirlerini tanımayan ve bazı günler kendi istekleri dışında “beden değiştiren” biri kız biri erkek iki lise öğrencisinin hikâyesini anlatıyor.

Kimi no na WA yapımcısı?

CoMix Wave Films
Toho
Senin Adın/Yapım şirketleri

A Silent Voice kaç saat?

2 saat 9 dakikaKoe no Katachi / Süre

Kimi no na WA gişe?

Makoto Shinkai’nin yönettiği Japon animesi Kimi no Na Wa (Your Name), 111 milyon $ hasılata ulaşarak Miyazaki’nin yönetmiş olduğu anime filmler haricinde Japonya’da 100 milyon $ barajını geçen ilk anime oldu.