AirPod’larımı Windows 8’e nasıl bağlarım?

Apple kulaklık Android telefona nasıl bağlanır?

Android aygtnz varsa Ayarlar > Balantlar > Bluetooth bölümüne gidin. AirPods’unuz arj kutusundayken kutunun kapan açn. arj kutusunun arkasnda bulunan ayar dümesini, durum beyaz renkte yanp sönene kadar basl tutun. AirPods’unuz Bluetooth aygtlar listesinde göründüünde aygtnz seçin.

AirPods neden açılmıyor?

iPhone, iPad veya iPod touch’nza balanamyorsanz ki AirPod’u da arj kutusuna yerletirin ve ikisinin de arj olduundan emin olun. Bluetooth’un açk olduundan emin olmak için Ayarlar > Bluetooth’a gidin. AirPods’unuz balysa ses aygtnz olarak seçildiinden emin olun.

Apple kulaklık tek satılıyor mu?

Yani AirPods kulaklklar tek olarak da alabiliyor. Ancak yenisini satn almak isteyenler için Apple servisini bilgilendirmesi gerekiyor. Apple AirPods’un herhangi biri kaybolduunda yenisi için 330 TL ödemek gerekiyor.

iPhone AirPods Samsung’da çalışır mı?

Apple AirPods kulaklklar, iPhone’lar dnda Android cihazlarla kullanmak da oldukça kolay. Apple’n kulaklklar, Apple Watch gibi cihazlarn aksine sadece iOS’a uyumlu olarak üretilmedi. AirPodslar Android iletim sistemine sahip telefonlar ile kullanmak da mümkün oluyor.

AirPods Pro gürültü engelleme nasıl çalışıyor?

Aktif Gürültü Engelleme özelliği sayesinde dışarıdaki sesler dış kısım mikrofonu (veya mikrofonları) tarafından algılanır. Ardından AirPods Pro veya AirPods Max’iniz eşit derecede anti‑gürültü üreterek bu sesleri siz duymadan önce engeller.

iPhone kulaklık AirPods telefona nasıl bağlanır?

AirPods ve AirPods Pro’nuzu iPhone’unuza bağlama

 1. Ana Ekran’a gidin.
 2. AirPods’unuz şarj kutusundayken kutuyu açıp iPhone’unuzun yanında tutun. iPhone’unuzda bir ayarlama animasyonu görünür.
 3. Bağlan’a dokunun.
 4. AirPods Pro veya AirPods (3. nesil) kullanıyorsanız sonraki üç ekranda yer alan bilgileri okuyun.

AirPods ayarları nereden yapılır?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda Ayarlar > Bluetooth’a gidin. Aygıt listesinden AirPods’unuzun yanındaki Daha Fazla Bilgi düğmesine dokunun. AirPods’u Basılı Tutun altında Sol veya Sağ seçeneğine dokunun, ardından Gürültü Denetimi’nin seçili olduğundan emin olun.

AirPods telefon çaldığında nasıl açılır?

AirPods (1. nesil) ile arama yapma ve aramaları cevaplama

 1. Arama yapma: Siri’yi etkinleştirmek için AirPods’unuzun bir tekine çift dokunun, bir ses çalmasını bekleyin, sonra isteğinizi söyleyin.
 2. Aramayı cevaplama veya bitirme: AirPods’unuzun bir tekine çift dokunun.

AirPods kutusundaki düğme ne ise yarar?

AirPods’ları herhangi bir cihazla eşleştirmek için her iki kulaklık da kutu içindeyken kapağı açın ve ardından beyaz durum ışığı yanıp sönmeye başlayana kadar kasanın arkasındaki küçük düğmeye basılı tutun. … Üstelik bu noktada AirPods’larda ses çaldırıp arayabilirsiniz.

AirPods tek kulaklık ne kadar?

Apple’ın ABD’deki fiyat politikasını Türkiye’ye uyarlayacak olursak, yani %43 hesabını uygularsak, 780 TL’lik AirPods’un tek bir kulaklığının fiyatının yaklaşık olarak 339 TL olacağını tahmin edebiliriz.

AirPods Sıfırlanırsa ne olur?

* AirPods’unuzu sıfırladığınızda AirPods’unuzun ayarları da sıfırlanır. Ayarlarınızı yeniden değiştirebilirsiniz.

AirPods yazılım güncelleme nasıl yapılır?

AirPods yazılım güncellemesi 4C165 nedir, nasıl yüklenir?

 1. AirPods‌‌ veya ‌‌‌‌‌AirPods Pro‌‌‌‌‌ cihazınızı iOS cihazınıza bağlayın.
 2. Ayarlar uygulamasını açın.
 3. Genele dokunun.
 4. Hakkındaya dokunun.
 5. ‌‌‌‌‌AirPods‌‌‌‌‌’a dokunun.
 6. “Firmware Sürümü“nün yanındaki numaraya bakın.

10 Ara 2021

AirPods bozuldu ne yapmalıyım?

Bir AirPod’dan ses gelmiyorsa Her iki AirPod’u da şarj kutusuna yerleştirip 30 saniye şarj edin. Şarj kutusunu iPhone veya iPad’inizin yanında açın. Her iki AirPod’un da şarj olduğundan emin olmak için iPhone veya iPad’inizde şarj durumunu kontrol edin . Her iki AirPod’u da kulağınıza takın.

AirPods tamiri mümkün mü?

Yani Apple AirPods’un tamiri mümkün değil! … Oldukça küçük bir alanda batarya, sensör ve hoparlör yerleştirmeyi başaran Apple mühendisleri, kulaklık ve kulaklığın içerisine yerleştirildiği bataryalı kutuyu bir araya getirmek için oldukça güçlü bir yapıştırıcı kullanmış. Yani cihazı deforme etmeden açmak imkansız.

AirPods 3 ne zaman Türkiyeye gelecek?

Daha uzun pil ömrü, altı saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kullanışlı şarj kutusuyla toplam dinleme süresi 30 saate kadar ulaşıyor. Dünyanın en popüler kulaklık ailesine katılan AirPods (3. nesil), bugünden itibaren sipariş edilebilecek ve 26 Ekim Salı gününden itibaren mağazalarda yerini alacak.

AirPods 2 nesil olduğu nasıl anlaşılır?

Kaçıncı nesil AirPods’a sahip olduğunuzu öğrenmek için AirPods’unuzun model numarasını kullanabilirsiniz….Ayarlar’a bakın

 1. Ayarlar > Bluetooth’a gidin.*
 2. Listede AirPods’unuzu bulun (örneğin “John AirPods’u”).
 3. AirPods’unuzun yanındaki Daha Fazla Bilgi düğmesine dokunarak model numarasını görebilirsiniz.

25 Oca 2022

AirPods şarjı bittiği nasıl anlaşılır?

AirPods’unuz şarj kutusunun içindeyse ve kapak açıksa ışık, AirPods’unuzun şarj durumunu gösterir. AirPods’unuz şarj kutunuzda değilken ışık, şarj kutunuzun durumunu gösterir. Yeşil renk, pilin tamamen dolu olduğunu, sarı renk ise ünitede AirPods’unuzu bir kez tam şarj edebilecek düzeyden az şarj olduğunu belirtir.

AirPods bozuk olduğu nasıl anlaşılır?

Deliklerin farklı konumda olması gibi farklar bulursanız, elinizdeki kulaklıklar sahte demektir. Gerçek AirPods’un sapının alt tarafındaki bölümün oval şeklinde, sahtelerin ise çoğunlukla dairesel şekilde olduğunu söyleyelim. Bunun yanında sahte AirPods genellikle gerçeğinden çok daha büyük bir şarj kutusuyla geliyor.