Apple Zorlu Center randevu nasıl alınır?

Zorlu Apple dan nasıl randevu alınır?

Apple müşteri hizmetleri üzerinden randevu alma 0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz.

Zorlu Center Apple randevu almadan gidilir mı?

Apple Zorlu Center. Şu an bir Uzman ile bire bir seans randevusu alarak alışveriş ve randevu ile Genius Desteği için açığız. Sağlık ve güvenlik önlemlerimizi aldık ve açığız. En kısa zamanda sizi mağazamıza bekliyoruz.

Apple Store randevu ne zaman alınır?

Hatta imkanınız varsa giriş yaptığınız bilgisayarlar farklı konumlarda ise bu şansınız daha da artacaktır. Gün içinde alamadığınız randevunuzu gece 12’de rahatlıkla almanız çoğu zaman mümkün. Herkesten önce davranarak gece saat 12’de Apple Web Sitesi girişi yapın ve randevu alma şansınızı arttırın.

Apple randevuya giderken ne yapmalı?

Bir servis yerine giderken aşağıdakileri yanınızda götürmeyi unutmayın:

  1. Satın alma makbuzunuz (varsa); servis işleminiz için satın alma belgesine ihtiyaç duyulabilir.
  2. Aygıtınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlar.
  3. Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resmi bir kimlik belgesi.

2 Eki 2021

Apple hangi avm’lerde var?

Apple Store AVM Mağazaları

Akasya Acıbadem Avm Zemin 0216 250 71 00
Kent Plaza Avm Zemin 0332 501 15 15
Palladium Avm Ataşehir
Zorlu Center Avm /Shopping Mall -1. Kat 0212 708 37 00

Zorlu Apple ne zaman açılıyor?

Apple tarafından yapılan resmî açıklamaya göre, Zorlu ve Akasya AVM’lerinde bulunan Apple Store’lar 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. İki Apple Store’larda da belirli güvenlik önlemleri olacak.

Zorlu Center Apple taksit yapıyor mu?

Taksit Seçenekleri (iPhone için taksitle satış seçeneği yoktur.) Ayrıca, Kredi Kartınız her iki program için uygun olduğu takdirde ödeme için puanlarınızı kullanabilir ve siparişin geri kalan kısmını taksitlendirebilirsiniz.

Zorlu Apple Store ne zaman açılacak?

zorlu center apple store ne zaman açılacak Haberi Zorlu Center‘da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açacak olan Apple Store’da açılışa özel 4 bin 500 Apple tişörtü dağıtılacak. Apple Store, İstanbul Zincirlikuyu’daki Zorlu Center‘da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açıyor.

Apple Store randevu nasıl alınır?

Apple dan randevu nasıl alınır? 0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz.

iPhone ne zaman alınmalı?

Eylül’ün ilk ya da ikinci haftasında tanıtılan yeni iPhone modeli sonbahar döneminde raflardaki yerini alır. Toplamda 3-4 aylık bir gecikme ile en güncel iPhone‘a sahip olabilirsiniz. Bu nedenle, en yeni iPhone için en doğru zaman sonbahar aylarıdır.

iPhone servis için fatura şart mı?

Anakartı garantiden değişen cihazlarda bu değişim fişi şart.Cihazın imei si değiştiği için bunu belgelemek lazım.Yani telefonu ikinci el aldıysanız ve önceden bu işlem yapıldıysa bunun belgesini mutlaka isteyin.. Bunun dışında bi belge istenmiyor..

iPhone sıfırlama nasıl yapılır?

iPhone‘daki tüm içerikleri ve ayarları silme

  1. Ayarlar > Genel > iPhone‘u Aktar veya Sıfırla’ya gidin. …
  2. Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’e dokunun.

Türkiyede kaç tane Apple mağazası var?

Son bir kaç senedir Türkiye’de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve Akasaya’da olmak üzere iki adet Apple Store’a sahip.

Apple mağazadan satış var mı?

Y: Tamamen yeniden açılmış olan Apple Store’larda alışveriş yapabilir, ürünlere göz atabilir ve istediklerinizi deneyebilirsiniz. Her mağazada, içeride bulunan kişi sayısını sınırlamaya önem veriyoruz. Bu nedenle mağazaya girmenize izin verilmeden önce kısa bir süre beklemeniz gerekebilir.

Apple Store ne zaman açılacak?

Apple Store, Türkiye’deki ilk mağazasını 5 Nisan’da Zorlu Center’da açtı. İstanbul’daki mağaza ile dünyada 15 ülkede 424 mağazaya ulaşan Apple‘in yeni buluşma noktası, dünyada en çok cam kullanılan mağaza olarak dikkat çekiyor.