Bas konuş telefon nasıl kullanılır?

Telefonda BasKonuş özelliği nedir?

Telsiz yerine mesafe sorunu olmadan kullanabileceğiniz BasKonuş uygulaması, kişileri tek tek aramak yerine oluşturulmuş olan gruplara tek tuşla anında ulaşma imkanı verir. İlk ve tek olarak Türk Telekom BasKonuş ile Nokia ve Android cihazlar arasında da konuşabilir, anlık olarak iletişimi sağlayabilirsiniz.

BasKonuş ne kadar?

BasKonuş Servisi’ne abone olduktan sonra sınırsız iletişim kurabilirsiniz. Turkcell Faturalı müşterilerimiz için aylık abonelik ücreti tüm vergiler dâhil 14,90 TL’dir. Yurt dışında kullanımda aylık servis ücretine ek olarak GPRS Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Bip BasKonuş nedir?

Tek bir tuşa basılı tutarak BasKonuş ile tek bir kişi ile birebir konuşabildiğiniz gibi, oluşturduğunuz gruplar ile de aynı anda toplu olarak konuşabilirsiniz.

DC BasKonuş nasıl yapılır?

Mod 2: BasKonuş Halihazırda giriş modunu seçtiğimize göre, hislerimizi arkadaşlarımızla paylaşmamız için yapmamız gereken tek şey bir tuş ayarlamaktır. Bunu yapabilmek için yapman gereken “Tuş ata” butonuna basıp BK için kullanmak istediğin tuşa basmaktır.. Yanıp sönen kırmızı kenarlar hazır olduğunun göstergesidir.

BiP grup zamanlama nedir?

Zamanlı grup nedir? Nasıl kullanılır? BiP‘te grubunuzun sonlanacağı zamanı belirleyebilirsiniz. Grup sonlanma tarihini, grup kurma esnasında seçebileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman grubunuzun profil sayfasından ayarlayabilir veya süreyi değiştirebilirsiniz.

BasKonuş özelliği nedir?

Bas konuş servisi, aynı telsiz sisteminde olduğu gibi abonelerin aynı anda birden fazla abone ile sesli iletişim kurmalarını sağlayan bir servistir. Bas konuş servisinde yalnızca tek bir aboneyle sesli iletişimde bulunmakta mümkündür.

DC Mikrofon nasıl açılır?

tıklayarak Chrome menüsünü aç.

  1. Ayarlar’a tıkla.
  2. 3. “Gizlilik ve güvenlik” bölümünde Site Ayarları’na tıkla.
  3. 4. ” Site Ayarları” bölümünde Mikrofon‘a tıkla. Engelle bölümünde Discord’u bul ve silmek için Çöp Kutusu’na tıkla. Discord Tarayıcı Uygulamasında mikrofonunu sessizden çıkar.
  4. 7. İstendiğinde ‘İzin Ver’e tıkla.

16 Mar 2021

Discord hangi tuşla mikrofon kapatma?

Discord‘un CTRL+Shift+m kısayolu mikrofonu kapatıyor.

BiP Uygulamasinda durum nasil yapilir?

BiP Acil Durum Butonu ile, acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP‘ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile kesintisiz arayabilirsiniz.

BiP te durum koyma var mı?

Turkcell BiP kullanıcıları artık ‘Durum‘ menüsüne tıklayarak video ya da fotoğraflarını durum olarak paylaşabilecek, paylaşılan durumları izleyebilecek ve cevap yazabilecek. … WhatsApp platformundan hatırladığımız Durum özelliği BİP platformuna da geldi.

BasKonuş ayarları nasıl yapılır?

BasKonuş menüsü altından “BasKonuş‘u Aç” seçeneğine basarak BasKonuş‘a girin. Ekranın üst kısmındaki G harfi kutu içinde sabitlendiğinde BasKonuş servisini kullanabilirsiniz. BasKonuş özelliği olan bir telefonunuz varsa, tek bir tuşa basılı tutarak aynı anda ister bir, isterseniz 100 kişiye ulaşabilirsiniz.

PoC telsiz Nedir?

PoC (Push to Talk over Cellular) ya da PTT (Push to Talk) olarak da adlandırılan Bas Konuş Sistemleri GSM/GPRS, Telsiz ve İnternet altyapısını kullanarak sesin ve/veya verinin ilgili altyapı teknolojisi ile iletilmesidir.

Discord mikrofon nasıl düzeltilir?

Discord yeniden çalıştığında Ses Ayarlarını sıfırla. Bu seçeneği Kullanıcı Ayarları > Görüntü & Ses bölümünden bulabilirsin (en aşağı kaydır). Eğer halen duyulmuyorsan, Giriş Aygıtını kullandığın cihaz olarak seç.

Discordda sesim gitmiyor neden?

Discord’da sesin gitmemesi, bazen güncel olmayan bir sürücü veya hatta bozuk bir dosyadan kaynaklanabilir. Ses sürücünüzü manuel olarak güncelleyerek sorunu kolayca düzeltebilirsiniz. Ses kartınızın markasına ait web sitesini ziyaret edin ve en güncel sürücüyü seçin.

Discord mikrofon nasıl kapatılır?

Discord‘un CTRL+Shift+m kısayolu mikrofonu kapatıyor.