Bedri Güntay babasi kim?

Pelin Karahanın babası kimdir?

Bayram Ali KarahanPelin Karahan / Babası

Pelin Karahan aslen nereli?

Ankara’da doğup büyüyen Karahan, ayrıca anneanne tarafından Arnavut kökenlidir. Anne tarafından Selanik göçmenidir. Karahan, İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı.

Pelin Karahan kimin kızı?

Nural Koçyiğit
Bayram Ali Karahan
Pelin Karahan/Ebeveynleri

Pelin Karahan eşi kimdir?

Bedri Güntaye. 2014
Erdinç Bekiroğlue. 2011–2013
Pelin Karahan/Koca

Pelin Karahan ilk çocuğu kimden?

Oyuncu Pelin Karahan 2014 yılında iş adamı Bedri Güntay’la nikâh masasına oturmuştu. Çift ilk oğulları Ali Demir’i aynı yıl kucağına almıştı.

Pelin Karahan Erdinç Bekiroğlu neden ayrıldı?

Pelin Karahan ile pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu‘nun boşanmasına kıskançlığın yol açtığı iddia edildi. 2011 Ekim’inde Barselona’da evlenen, ancak iki yılın sonunda tek celsede bu evliliği bitiren çift, iddialara göre kıskançlığın kurbanı…

Pelin Karahan’ın annesi kimdir?

Nural KoçyiğitPelin Karahan / Annesi

Pelin Karahan kaç kilo verdi?

Sayfa programı muhabirlerine röportaj verdi. Aldığı kiloların ardından 10 kilo verdiğini açıklayan Karahan, bu kadar zayıflamayı hedeflemediğini, sadece kilosunu korumak istediğini ifade etti. Pelin Karahan, verdiği kilolardan sonra nasıl kilo verdiğini de tüm şeffaflığıyla açıkladı.

Pelin Karahan kaç evlilik yaptı?

23 Ekim 2011 tarihinde bir süredir aşk yaşadığı Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona’da gizlice evlendi 2013 senesinde boşandılar. İkinci evliliği Bedri Güntay ile olmuştur. Bu evlilikten Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu olmuştur. Pelin Karahan Haberleri İçin Tıklayınız!

Pelin Karahan kaç yılında evlendi?

24 Haziran 2014 (Bedri Güntay)
Ekim 2011 (Erdinç Bekiroğlu)
Pelin Karahan/Evlilik tarihleri

Pelin Karahan’ın ilk eşinden çocuğu var mi?

Oyuncu Pelin Karahan 2014 yılında iş adamı Bedri Güntay’la nikâh masasına oturmuştu. Çift ilk oğulları Ali Demir’i aynı yıl kucağına almıştı.

Pelin Karahan Muhteşem Yüzyılda kaç yaşında?

37 yaşında (6 Ekim 1984)Pelin Karahan / Yaş

Erdinç Bekiroğlu ne iş yapar?

Kişisel antrenörErdinç Bekiroğlu / Mesleği

Erdinç Bekiroğlu evlendi mi?

Pelin KarahanErdinç Bekiroğlu / Eşi (e. 2011–2013)

Pelin Karahan’ın annesi kaç yaşında?

Pelin Karahanın annesi Nural Koçyiğit, 60 yaşına bastı. Ünlü oyuncu, annesinin yeni yaşını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı. İş insanı Bedri Güntay ile mutlu bir evlilik sürdüren, Ali Demir ve Can Eyip adından iki çocuğu olan Pelin Karahan, Instagram’da duygulandıran bir paylaşıma imza attı.