Bülent Ersoy nerede askerlik yaptı?

Zeki Müren askerliği nerede yaptı?

Askerliğini asteğmen olarak yapan Müren, 1957-1958 yıllarında yedek subay olarak Ankara Piyade Okulu’nda 6 ay, İstanbul Harbiye Temsil Bürosu’nda 6 ay ve son olarak Çankırı’da 3 ay bulunmuştu.

Bulent Ersoy askerlik yaptı mi?

Hafta Sonu’nun haberine göre Ersoy, 1976 yılında Bülent Erkoç adıyla Gölcük’te bahriyeli olarak askerlik yaptı. Üstelik sahne hayatının ilk adımlarında, şöhret yolunun en baş döndürücü günlerinin başlama arifesinde askere gitti.

Haluk Levent nerede askerlik yaptı?

28. Haluk Levent. Haluk Levent askerliğini Sivas 178. Piyade Alayı Komutanlığı Nizamiyesi’nde yaptı.

Alişan Ne kadar askerlik yaptı?

Askerlikle ilgili açıklama yapan Alişan, “Askerlıgımı soranlara Ankara’da Armoni Mızıkasın’da 15 ay yaptım.. Tecıllıydım ve ne asker kacagı nede yoklama kacagı olarak gıtmedım” diye yazdı.

Zeki Müren kaç ay askerlik yaptı?

Askerliğini 1957-1958 yıllarında yedek subay olarak Ankara Piyade Okulu (6 ay), İstanbul Harbiye Temsil Bürosu (6 ay) ve Çankırı’da (3 ay) yaptı.

Kuşum Aydın askerlik yaptı mı?

Kuşum Aydın askerliğini Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı’nda yaptı. Ankara, Mamak’ta askerlik yapan Parlak vatani görevini tamamladı. Emre Altuğ askerliğini Zonguldak’ın Devrek ilçesinde yaptı.

Cübbeli Ahmet Hoca askerlik yaptı mı?

İlk defa 1983 yılında 17 yaşındayken hacca giden Mahmut Ünlü, ileri derecede şeker hastası olduğu için askerlik hizmetinden muaf oldu. İstanbul’a dönüşünden sonra Kefevî Camii İmamı Mustafa Kılıç’tan altı ayda hafızlığını tamamladı.

Haluk Levent şu anda nerede?

26 Kasım 1968 tarihinde Adana’nın Yüreğir ilçesindeki Yamaçlı mahallesinde doğmuştur. Dokuz kardeşin sekizincisi olan Haluk Levent, ailesinin Nusayri olduğunu fakat Arap olmadıklarını ifade etmektedir.

Erdal Beşikçioğlu nerede askerlik yaptı?

Hakkari Yüksekova, Çukurca ve Dağlıca’da askerlik yaptım.

Şarkıcı Alişan kaç doğumlu?

19 Haziran 1976 (45 yıl yaşında)Alişan / Doğum tarihi

Alışan kaç yaşında?

45 yaşında (19 Haziran 1976)Alişan / Yaş

Zeki Müren asker mi?

1996 yılında vefat eden usta sanatçı Zeki Müren‘in askerlik yıllarına ait fotoğrafları ortaya çıktı. 1956’da Çankırı Piyade Okulu’nda Teğmen rütbesiyle askerliğini tamamlayan Zeki Müren‘in o yıllara ait fotoğraflarını, Yıllarboyu Tarih dergisi yayınladı.

Zeki Müren askere gitti mi?

Türk sanat müziğinin efsane ismi Zeki Müren‘in daha önce hiç görmediğiniz askerlik fotoğrafları gün yüzüne çıktı. Fotoğraflarda Yedek Subay üniforması ile görüntülenen Zeki Müren, 1957 yılında Çankırı ve Ankara Yedek Subay Okulu’nda askerlik görevini yaptı.

Kuşum Aydın askerliğini nerede yaptı?

Ünlüler nerede askerlik yaptı Kuşum Aydın askerliğini Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı’nda yaptı. Ankara, Mamak’ta askerlik yapan Parlak vatani görevini tamamladı. Emre Altuğ askerliğini Zonguldak’ın Devrek ilçesinde yaptı.

Fatih Ürek nerede askerlik yaptı?

1989 yılında Aydın 1. Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı’nda askerlik yapan Fatih Ürek, dönemin Cumhurbaşkanı Kenan Evren”e servis bile yapmış. 2001 yılında Cem Yılmaz askerliğini Ankara Mamak Muhabere Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda ve 18 ay olarak yapmıştır.