Erciyes Ekspresi kaç TL?

Kayseri Adana Tren kaç TL?

Erciyes Ekspresi, KayseriAdana arası 1. mevki tren bileti fiyatı 19.00 TL‘ dir.

Kayseriden nereye tren var?

Kayseri’den Nerelere Tren Var? Doğu Ekspresi, Erciyes Ekspresi, Güney Kurtalan Ekpresi, Van Gölü Ekspresi ile Adana, Ankara, Batman, Bismil, Divriği, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Erzincan, Erzurum, Kars, Kırıkkale, Malatya, Muş, Pozantı, Sivas, Yerköy, yönüne hergün tren seferi vardır.

Adana Kayseri tren çalışıyor mu?

Erciyes ekspresi KayseriAdanaKayseri arasında her gün işlemekte olan TCDD Taşımacılık ana hat trenlerinden biridir. Erciyes Ekspresi 2+1 oturma düzenine sahip koltuklu pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Adana Niğde tren kaç TL?

AdanaNiğde tren bileti ne kadar? En ucuz standart bilet ücreti 29 TL‘dir. Yolcu türüne göre farklı oranlarda indirim uygulanır.

Adana’dan Kayseri’ye tren saat kaçta var?

Adana Tren Garından Kayseri Tren Garına her gün TCDD’ye ait Erciyes Ekspresi ile 1 tren seferi yapılır. Adanadan tren akşamleyin saat 16:30’da kalkış yapıp, gece saat 22:22’de Kayseriye varmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 5 saat 51 dakika sürmektedir.

Adana Kayseri otobüs bileti ne kadar?

En ucuz AdanaKayseri otobüs bileti 140,00 TL’dir.

Kayseriden vana tren var mi?

Vangölü Ekspresi Hakkında. Yüksek hızlı tren çalışmaları başlayana kadar İstanbul ve Tatvan arasında işleyen Vangölü Ekspresi; günümüzde Ankara ve Tatvan arasında seferlerini sürdürmektedir. 76 istasyona sahip güzergah boyunca Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Malatya, Elazığ ve Muş şehirlerinden de geçilir.

Istanbuldan Kayseriye tren var mı?

Kayseri konumuna hareket eden trenler, İstanbul konumundan İstanbul (Pendik) vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kayseri vaktinde ulaşırlar. İstanbul ile Kayseri arasındaki gibi uzun yolculuklar söz konusu olduğunda, hızlı trenle ya da uçakla seyahatinizin süresini kısaltabilirsiniz.

Tren seferleri ne zaman açılacak Kayseri?

20 MART 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLAYACAK TCDD TREN SEFERLERİ Koronavirüs salgını sebebiyle TCDD’ye sefer kısıtlaması getirilmişti. TCDD’nin resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre, TCDD seferleri 20 Mart 2021 tarihinden itibaren başladı.

Adana Tren Seferleri Başladı mı?

Pandemi nedeniyle yaklaşık 1 yıl önce ara verilen Mersin-Adana tren seferleri yeniden başladı. Salgın nedeniyle ara verilen orta mesafedeki şehirler arası bölgesel tren seferleri, Mersin’de bugün yeniden başladı. Seferler sırasında koronavirüse yönelik önlemler alındı.

Adana Niğde otobüs bileti ne kadar?

En ucuz AdanaNiğde otobüs bileti 80,00 TL’dir.

Adana Mersin tren bileti ne kadar?

Adana > Mersin treni tam bilet fiyatı 14,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Adana Mersin tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz.

Kayseri hızlı tren var mı?

Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Demiryolu hattımızın devreye girmesiyle birlikte; Yerköy-Kayseri arasındaki hat, 170 kilometreden 142 kilometreye düşecek. Ulaşım süresi ise 3,5 saatten, 1 saatin altına inecek.

Adana Kayseri otobüs kaç saat sürer?

AdanaKayseri arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 25 dakika sürmektedir. AdanaKayseri arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Adana Kayseri uçak bileti ne kadar?

Adana ✈ Kayseri Uçuş Bilgileri

Ort. Uçuş Süresi 4sa
Varış Kayseri
Kalkış Adana
Uçuş Fiyatı 440,99TL
Hava Yolları Anadolujet, Türk Hava Yolları