Etstur un sahibi kim?

Maxx Royal sahibi nereli?

Mehmet Nuri Ersoy (1968; İstanbul), Türk turizmci ve bürokrat.

ETS sahibi Mehmet Ersoy nereli?

Mehmet Nuri Ersoy İstanbul’da 1968 yılında dünyaya geldi. Ersoy, lise öğrenimini Alman Lisesi’nde, yükseköğrenimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünde tamamladı. Henüz lise öğrencisi iken 1985 yılında turizm sektöründe küçük projelerle ve rehberlik yaparak iş dünyasına atıldı.

Voyage otel sahibi kim?

Etstur patronu Mehmet Ersoy’un sahibi olduğu Voyage, Bodrum Adalıyalı’da Kissebükü Koyu’nda yapacağı 5 yıldızlı otel projesi için bakanlıktan onayı 3 günde aldı.

Kültür ve Turizm Bakanı kim oldu?

Mehmet Nuri Ersoy, 9 Temmuz 2018 tarihinde Bakanlık görevine başlamasıyla birlikte, şirketindeki bütün görev ve unvanlarını devretti.

Maxxroyal Hotel sahibi kim?

Mehmet Ersoy kimdir? 1968 doğumlu Mehmet Ersoy, ETS Tur ve Maxxroyal otellerin sahibidir. Mehmet Ersoy’un ikiz kardeşinin ismi ise Murat Ersoy’dur. Atlasjet ve Voyage Turizm de Ersoy kardeşlere aittir.

Maxxroyal kiriş kimin?

Maxx Royal Kemer Resort Otelin işletme sahibi Ersoy Otelcilik İnş. ve Turizm İşl. A.Ş.’nin tek pay sahibi Voyage Turizm Otelcilik İşl. ve İnş. San. Tic.

Pervin Ersoy kiminle evli?

Mehmet Nuri ErsoyPervin Ersoy / Eşi

Mehmet Ersoy eşi kim?

Pervin ErsoyMehmet Nuri Ersoy / Eşi

Voyage Sorgun sahibi kim?

ETS Group, sahibi olduğu Voyage oteller zincirinde +16 konsepti ile yeni bir uygulamaya başladı. Buna göre Voyage Bodrum’a 16 yaşından küçükler alınmazken, Voyage Belek ve Voyage Sorgun‘da da yetişkinler için ayrı restaurantlar, plajlar ve havuzlar oluşturuldu.

+16 otel ne anlama geliyor?

+16 oteller olarak da bilinen yetişkin oteller arasında ultra her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon ya da oda kahvaltı gibi seçenekler yer alıyor.

Turizm Bakanı eşi kim?

Bakan Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un koruma polisine şemsiyesini ve çantasını taşıtması gündem oldu.

Maxxroyal Genel Müdürü kim?

Emre Ulguner – General Manager – MAXXROYAL KEMER RESORT | LinkedIn.

Maxxroyal ETS nin mi?

ETS Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ve Maxx Royal Genel Müdürü Burak Türkeri, Antalya’nın gözde otellerinden Maxx Royal‘in performansını değerlendirdi.

Maxxroyal Kemer Eskiden hangi oteldi?

2014’ün en iyi oteli mottosu ile inşa edilen otel. kiriş world’ün yerine inşa edilen otel.

Maxxroyal Belek otel sahibi kim?

Mehmet Ersoy kimdir? 1968 doğumlu Mehmet Ersoy, ETS Tur ve Maxxroyal otellerin sahibidir. Mehmet Ersoy’un ikiz kardeşinin ismi ise Murat Ersoy’dur. Atlasjet ve Voyage Turizm de Ersoy kardeşlere aittir.