Hacı Nuri Öztaşkın kimdir?

Yataşın Ceo’su kimdir?

Yataş CEO/Öztaşkın: Bu yıl kar payı dağıtacağız, sermaye artışı planlanmıyor Bloomberg HT’de Piyasa Hattı programına konuk olan Yataş Grup CEOsu Nuri Öztaşkın, 3. çeyrek performansı ve yatırım planları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Yataş yatak sahibi kim?

Sektörde ilklere imza atan Altop, bugün Türkiye’nin en çok satan yatak markasının sahibi. Türkiye’nin en çok satan yatak markası Yataş‘ın sahibi Yavuz Altop, markanın doğuşundan bugünlere kadar olan başarı hikayesini Patron Katı’na anlattı.

Yataş hangi ülkeye ait?

Yataş, 1976 yılında Yavuz, Hakkı ve Osman Altop ile Yılmaz ve Mehmet Öztaşkın tarafından Kayseri’de temeli atılan Yataş Yatak ve Yorgan San. Tic. A.Ş. bünyesindeki yatak, baza, yorgan, ev tekstili, mobilya ürünleri ve aksesuarları markasıdır.

Yataş hangi ülkelerde var?

Yılın başından itibaren Macaristan’da 4, İran, Avusturya, Kırgızistan, Bulgaristan ve Rusya’da ise 1’er yeni satış noktası açan Yataş Grup’un, ana hedef pazarlarının başında gelen Almanya’da ise 6 satış noktası açtığı belirtilirken, şirketin Ağustos ayında ise Toronto’daki ilk mağazasını açtığı kaydedildi.

Yataş Genel Müdürü kim?

Şirket açıklamasına göre, mobilya ve yatak sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Yataş Grup’un yeni Genel Müdürü Nevzat Yıldız oldu.

Yavuz Altop kimdir?

Sanayici, Milletvekili, İktisatçı, İş Adamı, Siyasetçi İktisatçı, sanayici, iş adamı, YATAŞ San A.Ş.’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı. 1939 yılında Kayseri’de doğdu. Baba adı Bilal, anne adı Hatice.

Yataşın sahibi nereli?

İktisatçı, sanayici, iş adamı, YATAŞ San A.Ş.’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı. 1939 yılında Kayseri’de doğdu. Baba adı Bilal, anne adı Hatice.

Yataş kime satıldı?

1976 yılında kurulan bir yapay sünger ve mobilya üretim firmasıdır….Yataş

Tip Anonim şirket
Net gelir 75,6 Milyon ₺ (2018)
Sahibi Öztaşkın Ailesi: %15,6 Bostancı Otelcilik ve Turizm: %5,65 Diğer: %21,15 Halka açık: %57,6
Çalışan sayısı 1.952 (2019)
Website yatasbedding.com.tr

Yataş yatakları nerede üretiliyor?

Sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Yataş, bugün 92.000 metrekare kapalı alanı, 160.000 metrekare açık alanı, Kayseri ve Ankara’daki fabrikaları, 1.400’ü aşkın çalışanı ve 400’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir.

En iyi yatak markası hangisi?

Türkiye’deki en iyi yatak markalarından biri olan Yataş Bedding kullandığı teknolojiler ile kullanıcılara büyük bir konfor sağlamaktadır. Kullanan birçok kişi 2021 en iyi yatak markası olarak Yataş Bedding’i gösterir.

Yataş ın kaç bayisi var?

Sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Yataş, bugün 92.000 metrekare kapalı alanı, 160.000 metrekare açık alanı, Kayseri ve Ankara’daki fabrikaları, 1.400’ü aşkın çalışanı ve 400’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir.

Nuri Öztaşkın nereli?

17 Mayıs 1964 yılında Kayseri’de doğan Hacı Nuri ÖZTAŞKIN, ilk, orta ve lise öğrenimini Kayseri TED Kolejinde tamamlamıştır. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Öztaşkın, Çalışma hayatına 1988 tarihinde Yataş Grup A.Ş.

Enza Home Genel Müdürü kim?

2015 yılı İSO 500 listesinde halka açık şirketler arasında en hızlı yükseliş kaydeden şirket olan Yataş Grup’ta, 2012 yılından bu yana Pazarlama Direktörü olarak çalışan Nevzat Yıldız, Enza Home ve Yataş Bedding markalarının yurt içi ve yurt dışında son yıllardaki hızlı yükselişinin mimarları arasında yer alıyor.

Enza Home Genel müdür?

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörü markası Yataş Grup’un yeni Genel Müdürü Nevzat Yıldız oldu.

Divanev mobilya kimin?

Yataş Grup’un bünyesine dahil ettiği yeni markası Divanev, tasarımdan üretime; ürünlerinin sunumundan satış sonrası desteğe kadar olan bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesini ve tasarım gücünü yansıtıyor.