Holo Coin piyasada kaç adet var?

Piyasada kaç adet Holo var?

Holo, $0,03 ile tüm zamanların en yüksek değerinin †,29 altında. Güncel dolaşımdaki arz 173.260.844.871,844 HOT.

Holo Coin hangi borsada listelenecek?

Peki HOT güvenilir bir şekilde nereden alınır? HOT dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance’de de listeleniyor. Yani HOT almak istiyorsanız Binance’e kaydolabilirsiniz.

Holo piyasaya ne zaman girdi?

Holochain kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur. ilk kez 2016’da test edilen sistem 2 sene sonra 2018’de piyasaya sürülmüştür.

Hnt Coin ne zaman çıktı?

Helium (HNT), Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkeziyetsiz blockchain tabanlı bir ağdır. Temmuz 2019’da piyasaya sürülen Helium mainnet, düşük güçlü kablosuz cihazların birbirleriyle iletişim kurmalarına ve düğümler (node) ağı üzerinden veri göndermelerine izin verir.

Holo Coin nedir Geleceği?

Holo, blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen DApp’leri geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur .

Holo kaç cent?

0,0015 dolar. yani 0,15 cent.

Holo coin Coinbase de listelenecek mi?

#Holochain ekibinin dün yaptığı canlı yayında, Holo‘nun Coinbase’de listeleneceğini ifade ettiği açıklamaya Türkçe altyazı ekledim.

Holo Hot 1 Dolar olur mu?

dolaşımdaki toplam miktarı suan eth’ın 1316 katı olan coin. 1 dolar olması durumunda eth 1316 dolar olmalı ki aynı market cape ulaşabilsinler. eth 1316 doları katlar ama hot 1 dolar zor olur.

Holo Coinbase listelenecek mi?

#Holochain ekibinin dün yaptığı canlı yayında, Holo‘nun Coinbase‘de listeleneceğini ifade ettiği açıklamaya Türkçe altyazı ekledim.

Holo coin nedir Geleceği?

Holo, blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen DApp’leri geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur .

1 Hnt kaç dolar?

Helium Fiyatı (20.73$), HNT/USD Son Dakika Grafiği – Kriptokoin.com.

Helium madenciliği ne zaman bitecek?

Helium, ödüllerin zamanla değişebileceğini belirtiyor. 29 Temmuz 2019’da başlayan $HNT madenciliğinin her iki yılda bir yarılanması, böylelikle zamanla çıkarılacağı toplam $HNT miktarının azalarak devam etmesi planlanıyor. Son olarak 1 Ağustos 2021’de, bir devir başına $HNT kripto madenciliği miktarı yarıya düştü.

Holo Coin amacı nedir?

Holo‘nun amacı, Holo ağ katılımcıları tarafından internette barındırıldıkları için DApp’lere kolayca erişilebilen bir ekosistem ve pazar sunan daha geniş internet ile Holochain kullanılarak oluşturulan uygulamalar arasında bir köprü görevi görmektir.

1 Holo kaç kuruş?

HOT Fiyatı Canlı Veri Holo bugünkü fiyatı ₺0.058922 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺599,635,982 TRY.

1 cent ne kadar?

1 cent kaç liragibi sorular sürekli sorulmakta ve cevap aranmaktadır. Güncel kur değerlerine göre sürekli değişmekle birlikte, 2021 Kasım ayı itibariyle1 dolar cent yaklaşık 0,10 TL olmaktadır. 1 Euro cent kaç TLoldu sorusuna cevap verecek olursak, 1 Euro cent yaklaşık olarak 0,11 TL‘ye denk gelmektedir.