HP hangi ülkenin malı?

Snopy hangi ülkenin malı?

çin malı denemeyecek kadar kaliteli gamepad yapan firma.. aradan gecen 1.5 yila yakin sureden sonra devam entrysi; okuz gibi adamlarin 4’lu fifa turnuvalarindan, drag’li nfs’lerden sag cikan bu set gururla 2 yilina dogru yurumekte, masadan en az 30-40 cattadanak yere du$tugu halde.

HP ne zaman kuruldu?

1 Ocak 1939, Palo Alto, Kaliforniya, ABDHewlett-Packard / Kuruluş

SilverCrest kimin?

SilverCrest, Lidl Stiftung & Co. KG’nin tescilli ticari markasıdır.

S-link kimin?

S-link, 2003 yılında kurulan Segment Bilgisayar Dış Ticaret Limited Şirketi bünyesindeki markadır. Ses sistemleri, kasalar, network ürünleri, hoparlör çeşitleri, kablo ve bilgisayar ürünleri markasıdır. S-link markalı ürünler uzakdoğu ülkelerinden ithal edilmektedir.

HP nin sahibi kim?

HP Inc.

Tip Halka açık
Kurucu Bill Hewlett
Genel merkezi Palo Alto, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri , ABD
Hizmet verilen alan(lar) Dünya çapında
Kilit kişiler Dion Weisler (Kurucu & CEO) Meg Whitman (Chairman)

HP israil malı mı?

Hewlett Packard (HP), bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisi olan ve yazılım ile hizmet sağlayıcısı olan uluslararası bir şirkettir. Amerikan merkezli şirket…

Gamepower Türk markası mı?

Oyun monitörü, oyun kılıfı, güç kaynağı, hava soğutucu, sıvı soğutucu, kasa fanı, oyun klavyesi, oyun faresi, oyun kulaklığı, oyun fare pedleri gibi ürünleri Çin’de ürettirmektedir.

Zalman ne malı?

Zalman Tech Co. (genellikle ZALMAN olarak kullanılır) Güney Kore’li bilgisayar donanımı üreticisidir. Asıl odak noktası kişisel bilgisayarlarda soğutma ve sessizlik.

Asonic kimin?

Asonic, 2003 yılında Tuncay Dönmez tarafından kurulan Segment Bilgisayar Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki tüketici elektroniği, bilgisayar, telefon ve tablet aksesuarları, kablolar, ses sistemleri markasıdır. Ürünlerini genellikle Çin veya Tayvan gibi ülkelerden ithal etmektedir.

HP Laserjet 1536 79 hatası nedir?

Çözüm: 79 Hatası, Kapatıp açın Yazıcıyı açın. Mesaj görüntülenmeye devam ederse ağ veya USB kablolarının bağlantısını kesin ve yazıcıya gelen gücü kesip geri açın. Yazıcı Hazır durumuna dönerse ürün yazılımı sürümünü kontrol edin ve varsa daha yeni bir sürüme güncelleştirin.

Gamepower kime ait?

Gamepower, 2017 yılından beri Oksid Bilişim Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından dağıtımı yapılan profesyonel oyuncu ekipmanları markasıdır.

Power Boost nerenin malı?

Gema GmbH 2012 yılında sıvı taşıma sistemleri ve bileşenleri tedarikçisi olan Amerika merkezli Graco Group’un bir parçası olmuştur.

Corsair hangi ulkenin?

1994 yılında Kaliforniya’da kurulan Corsair, bir Amerikan markasıdır. Yüksek performanslı DRAM pazarının öncülerinden olan marka, dünyanın önde gelen PC bileşenleri ve çevre birimleri sağlayıcılarından biridir.

Addison nerenin markası?

Şti. bünyesindeki; bluetooth aksesuar, diğer sarf ürünler, kablo tutucu, bilgisayar kasası, klavye, mikrofonlu kulaklık, monitör, mouse, notebook çantası, oyun kolu, oyuncu koltuğu, power supply, soğutucu, telefon kulaklığı markasıdır. Segment Bilgisayar bünyesindeki Addison markalı ürünler Çin’den ithal etmektedir.

Asonic hangi markanın yan ürünü?

Segment Bilgisayarın bünyesinde barındırdığı başlıca markalar Everest, Rampage, Microlab, Cooler Master, CM Storm, Mikado, Snopy, S-link, Asonic, Energizer, Evercool, Eyfel, FSP, Hytech, Nzxt, Silver Crest, Xclio, Xigmatek ve Zalman’dır.