Istanbul yeni havalimanı Avcılar arası kaç km?

Yeni havalimanı Avcılar kaç saat?

Avcılar ile İstanbul Havaalanı arası mesafe olarak yaklaşık 68 km dir. Avcılar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi : 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Istanbul Yeni havalimanından avcılara nasıl gidilir?

Avcılar‘dan İstanbul Havalimanı‘na gidecek yolcular için en hızlı ve kolay yol HAVAİST otobüsleri. Avcılar Metrobüs durağının çıkışındaki Avcılar Cami’sinin önünden kalkan HAVAİST araçlarını kullanarak Avcılar‘dan İstanbul Havalimanı‘na kolayca gidebilirsiniz.

HAVAİST avcılardan nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Avcılar HAVAİST durağı Avcılar metrobüs durağının Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi tarafındaki çıkışında, metrobüs durağından Beylikdüzü istikametine doğru 300 mt ileride, köprünün altında bulunan “Avcılar Camii İETT” durağında bulunmaktadır.

HAVAİST Avcılar kaç saat sürüyor?

Avcılar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Yeni havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

İstanbul Havalimanı Esenyurt arası kaç saat?

İstanbul Havalimanı Esenyurt‘a yaklaşık 45-50 km mesafede. Esenyurt‘tan İstanbul Havalimanı‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

İstanbul Havalimanı Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı‘ndan Taksim‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Metrobüsle Yeni Havalimanı’na nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı metro hattı henüz inşa aşamasında. 2020 yılının başlarında açılması planlanan M11 Gayrettepe-Yeni Havalimanı metro hattı sayesinde metrobüsle Zincirlikuyu’ya gelip oradan İstanbul Havalimanına metro ile gitmek mümkün olacak.

Havabüs nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Havaistler nereden kalkıyor?

Duraklar: Kadıköy, Acıbadem Köprüsü, Acıbadem Metro, Uzunçayır Metro & Metrobüs, Göztepe Köprüsü (Göztepe Metro), Yenisahra Metro, Kavacık Köprüsü.

HAVAİST Beylikdüzü İstanbul Havalimanı kaç dakika?

Beylikdüzü MarmaraPark İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 75 dakika (1 saat 15 dakika) sürüyor.

HAVAİST kaç dk sürüyor?

Beşiktaş Sefer Yeri: Beşiktaş iskele durağından hareket eden Havaist otobüsleri, Levent ve Seyrantepe duraklarından sonra İstanbul havalimanına ulaşıyor. 110 dakika süren seferin ücreti ise: 18 lira. 25 dakikada bir sefer düzenleniyor.

Yeni havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Metrobüsle Yeni havalimanına nasıl gidilir?

Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor. HAVAİST Kadıköy’den 24 saat boyunca saat başlarında ve buçuklarda kalkıyor.

Havalimanına taksi kaç para?

İstanbul Havalimanı taksileri sabit ücret sunmamakta, ücretler taksimetre ile mesafe ve süreye göre belirlenmektedir. Bununla birlikte, yolculuk süresi yaklaşık 33 dakika olurken, yaklaşık 18€/21.18$ (180₺) ücret ödemeniz gerekeceğini hesaplayabilirsiniz.