İzzet Altınmeşe’nin kaç çocuğu vardı?

Türkücü İzzet Altınmeşe’nin oğlu neden öldü?

Evlat acısıyla sarsılan usta sanatçı, “Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. “Bütün Türkiye’min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. Ünlü türkücü İzzet Altınmeşenin oyuncu oğlu Ali Murat Altunmeşe, 10 gün önce 11’inci kattan düşerek hayatını kaybetmişti.

İzzet Altınmeşe’nin kızı kim?

Fatoş Altınmeşeİzzet Altınmeşe / Kızı

Fırat Altunmeşe İzzet Altınmeşe’nin oğlu mu?

İzzet Altınmeşenin iki oğlu da oyunculuk yapıyordu. Genç kızların sevgilisi küçük oğlu Fırat Altunmeşe Mucize Doktor dizisinde ünlenmiş şu sıralarda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ural karakterine hayat veriyor.

İzzet Altınmeşe oğlu öldü mü sağ mı?

Büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti. Ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe, hayatının en büyük acılarından birini yaşadı. Büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe (42) Mersin’de hayatını kaybetti…

Ali Murat Altunmeşe neden öldü?

Mersin’de bulunan ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe’nin oğlu Ali Murat Altunmeşe, merkez Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi’nde kaldığı apartmanın 11’inci katından düşerek hayatını kaybetti.

Ali Murat Altınmeşe neden düştü?

Ailenin yakını Alpay açıklamasında Ali Murat‘ın psikolojik problemler yaşadığını söyledi. İzzet Altınmeşe‘nin oyuncu olan oğullarından Ali Murat Altunmeşe genç yaşta hayata veda etti. Son olarak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alan Ali Murat Altunmeşe, dayısının evinde 11. kattan düşerek yaşamını yitirdi.

İzzet Altınmeşe kimle evli?

Müzeyyen Altınmeşeİzzet Altınmeşe / Eşi (e. 1971)

Zet Altınmeşe kaç yaşında?

76 yaşında (26 Ekim 1945)İzzet Altınmeşe / Yaş

İzzet Altınmeşe Alevi mi?

Türkmen asıllı İzzet Altınmeşe henüz 5 aylık iken ailesi ekonomik nedenlerden ötürü Diyarbakır’dan Adana’ya göç etti. Burada bir süre berberlik yaptı.

Fırat Altunmeşe kimin oğlu?

İzzet Altınmeşe
Müzeyyen Altınmeşe
Fırat Altunmeşe/Ebeveynleri

İzzet Altınmeşe kimi öldü?

Usta sanatçı İzzet Altınmeşe bugün aldığı haberle adeta yıkıldı. İzzet Altınmeşe‘nin 42 yaşındaki oyuncu oğullarından Ali Murat Altunmeşe genç yaşta hayata gözlerini yumdu. Son olarak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alan Ali Murat Altunmeşe’nin ölüm haberi sanat camiasını yasa boğdu.

Ali Murat Altunmeşe nasıl düştü?

11’İNCİ KATTAN DÜŞTÜ! Edinilen bilgiye göre, Mersin’de bulunan ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe‘nin oğlu Ali Murat Altunmeşe, merkez Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi’nde kaldığı apartmanın 11’inci katından düşerek hayatını kaybetti. Yapılan otopsinin ardından Altunmeşe‘nin cenazesi, yakınlarına teslim edildi.

Ali Murat Altunmeşe ne iş yapar?

Ali Murat Altunmeşe, Türkücü İzzet Altunmeşe‘nin en büyük oğlu ve oyuncu Fırat Altunmeşe‘nin abisidir. 42 yaşında olan Ali Murat Altunmeşe dizi ve filmlerde rol alıyordu. Ali Baba ve 7 Cüceler, Bir Don Juan Öldürmek ve son olarak TRT 1 ekranında yayımlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol almıştı.

Ali Murat Altunmeşe Barbaroslar dizisi hangi rolde?

Barbaroslar dizisinin Golem’i Ali Murat Altunmeşe hayatı ve kariyeri… – Magazin Haberleri – Milliyet.

İzzet Altınmeşe’nin oğlunun cenazesi kaldırıldı mı?

Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altınmeşenin Mersin’de hayatını kaybeden 42 yaşındaki oğlu Ali Murat Altınmeşenin cenazesi İstanbul’a gönderildi. … Altınmeşenin cenazesi, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.