Kaanın sevgilisi Ahu neden intihar etti?

Türkiye Güzeli Ahu neden öldü?

Paşakay, 26 yaşında iken 20 Ekim 2002 tarihinde babasıyla birlikte yaşadığı Arnavutköy’deki Halil Paşa Yalısı’nda kendisini elbise dolabına asarak intihar etti, bedeni ise kapıyı kırarak içeri giren babası Kaya Paşakay tarafından bulundu.

Kaan Tangöze’nin sevgilisi Ahu neden öldü?

İddiaya göre Kaan Tangöze sahnede ‘Bal’ şarkısını söylerken, sevgilisi Ahu Paşakay evinde kendisini dolabın demirlerine asarak intihar etmişti. Sevgilisinin haberini konser sonrası alan Tangöze, 15 gün boyunca kimseyle görüşmedi.

Ahu neden kendini astı?

O gece konserdeki arkadaşları Kaan’ın onun için söylediği şarkıları cep telefonuyla Ahu‘ya dinlettiler. Fakat maalesef, o gece Kaan sahnede Ahu için yazdığı şarkıları söylerken, Ahu odasında kendisini asarak intihar etti.

Kaan Tangöze Ahu yu aldattı mı?

Sevgilisi 4 aylık hamile.

Kaan Tangöze Bal şarkısını neden söylemiyor?

bilmem kaç yıl bilmem kaç gün önce,bi duman konserinde başlamış bu gelenek.bu şarkıyı adadığı kaan tangöze‘nin sevgilisinin intihar ettiği haberi gelmiş ve o günden sonra bu şarkı hiç bir konserde söylenmemiş.

Duman neden ayrıldı?

Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural yüzünden grubun dağıldığı iddia ediliyor. Duman grubunun solisti, Kaan Tangöze, şarkıcı- oyuncu Kıvılcım Ural uğruna iki oğlunun annesi Seçkin Piriler’den geçen Mart’ta boşanmıştı.

Duman grubu neden dağıldı?

Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural yüzünden grubun dağıldığı iddia ediliyor. Duman grubunun solisti, Kaan Tangöze, şarkıcı- oyuncu Kıvılcım Ural uğruna iki oğlunun annesi Seçkin Piriler’den geçen Mart’ta boşanmıştı.

Ahu Pasakay ne zaman öldü?

20 Ekim 2002 tarihinde Türkiye güzeli sevgilisi Ahu Paşakay evinde intihar etmiştir. 24 Mart 2010 tarihinde 5 senedir birlikte olduğu manken Seçkin Piriler ile evlenmiştir. Kaan Tangöze‘nin evlendiği eşi Seçkin Piriler’den Hakan ve Volkan adında iki oğlu olmuştur.

Kaan Tangöze kimi aldattı?

Eşi Kaan Tangöze tarafından aldatılan Seçkin Piriler, yaşadığı sıkıntılı dönemi hakkında konuştu: Ne yapacağımı bilmiyorum, Allah kimseye yaşatmasın. Piriler: “Gerçekten çok üzgünüm, şoktayım. Böyle bir şeyin başıma geldiğine hala inanamıyorum. İlk öğrendiğim günü yaşıyorum hala, ilk günkü gibi hissediyorum.

Duman hangi şarkıyı söylemiyor?

duman‘ın bal şarkısını konserlerde söylememesi. bilmem kaç yıl bilmem kaç gün önce,bi duman konserinde başlamış bu gelenek.bu şarkıyı adadığı kaan tangöze’nin sevgilisinin intihar ettiği haberi gelmiş ve o günden sonra bu şarkı hiç bir konserde söylenmemiş.

Duman Bal şarkısı ne zaman çıktı?

Duman şarkıları listesi

Şarkı Yayımlanma Bulunduğu Albümler
Bal 2002 Belki Alışman Lazım
Ah 2002 Belki Alışman Lazım, Bu Akşam, En Güzel Günüm Gecem 1999-2006
Elimdeki Saz Yeter Canıma 2002 Belki Alışman Lazım
Haberin Yok Ölüyorum 2002 Belki Alışman Lazım, Bu Akşam, Canlı

Duman neden albüm çıkarmıyor?

Yoksa biz de Duman olarak albüm yapmayı çok özledik. Eli kulağındadır… Çünkü parçaların çoğu hazır, sadece odaklanıp kayıt etmemiz gerekecek. Yeni albüm yayımlamamamızın özel bir sebebi yok. Bir de çok fazla konser veren bir grubuz.

Duman dağıldı mu?

Duman‘ grubu dağıldı

Duman ekibi dağıldı mı?

Duman‘ grubu dağıldı

Duman grubu ne zaman dağıldı?

Duman (müzik grubu)

Duman
Başladığı yer İstanbul, Türkiye
Tarzlar Alternatif rock Grunge Anadolu rock Psikedelik rock
Etkin yıllar 1999-günümüz
Müzik şirketi Sony Music NR1 Müzik Pasaj Müzik