Karabük Zonguldak treni kaçta?

Zonguldak’tan Karabük’e saat kaçta tren var?

Karabük – Zonguldak Tren Saatleri

Kalkış Varış Tren
07:10 10:06 Karabük – Zonguldak
13:05 16:03 Karabük – Zonguldak
16:05 19:03 Karabük – Zonguldak
18:10 21:08 Karabük – Zonguldak

Zonguldak Karabük tren kaç TL?

Zonguldak > Karabük Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 22,5 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Zonguldak Karabük tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz.

Karabuk Zonguldak tren seferleri basladi mi?

Özellikle Yenice’den Karabük‘e gelen vatandaşlarımız tren seferlerinin başlayacağı tarihi merak ediyordu. Devlet Demiryollarından edinilen bilgiye göre Karabük Zonguldak arası tren seferleri 22 Mart 2021 tarihinde başlıyor.

Zonguldak Karabük tren seferleri devam ediyor mu?

Yolcu Dairesi Başkanlığının aldığı karar doğrultusunda; ZonguldakKarabükZonguldak trenlerimize ek olarak, … Zonguldak-Gökçebey-Zonguldak trenlerimiz 07.06.2021 tarihinden itibaren seferlerine başlayacak. Not: Akyamaç ve Gökçeler duraklarında yeniden duruş eklenmiştir.

Karabükten nerelere tren var?

Karabük‘den Nerelere Tren Var? Karabük Zonguldak Bölgesel Treni ile Çaycuma, Gökçebey, Kilimli, Karabük, Zonguldak, yönüne hergün tren seferi vardır.

Karabük’te tren var mı?

Karaelmas Ekspresi; Ankara Tren Garı ve Zonguldak Tren Garı arasında DDY tarafından bölgesel bir tren hattı olarak işletilmektedir. Hat güzergahı üzerinde Çankırı ve Karabük şehirleri de bulunur.

Zonguldak tren bileti ne kadar?

Bölgesel Tren Tam bilet: 22₺

Zonguldak Karabük tren kac saat?

ZonguldakKarabük arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 2 saat 56 dakika sürmektedir.

Zonguldak tren seferleri nerelere var?

Bu trenler Zonguldak, Kapuz, İnağzı, Kilimli, Çatalağzı, Işıkveren, Kazköy, Muslu, Göbü, Türkali, Filyos, Sefercik, Gökçeler, Derecikören, Saltukova, Kiremithane, Akyamaç, Çaycuma, Ahatlı, Kayıkçılar, Bakacakkadı, Üçburgu, Gökçebey güzergahlarında hizmet vermektedir.

Karabükten ankaraya tren var mı?

Karaelmas Ekspresi’nin sefer gün ve saatleri belli oldu. Ankara, Karabük arasında Çarşamba ve Cumartesi; Karabük, Ankara arasında ise Perşembe ve Pazar günleri sefer yapacak.

Karabük Ankara arası tren var mı?

Nostalji tutkunlarının özlemle beklediği demiryolu ile yolcu taşımacılığı yeniden başlıyor. Karaelmas Ekspresi ilk etapta Ankara-Çankırı-KarabükAnkara arasında sefer gerçekleştirecek. TCDD Çankırı GAR Müdürlüğünden gönderilen programa göre; Ankara– Çankırı arası 3 saat 17 dakikada kat edilecek.

Karabük’ten nerelere tren var?

Karabük‘den Nerelere Tren Var? Karabük Zonguldak Bölgesel Treni ile Çaycuma, Gökçebey, Kilimli, Karabük, Zonguldak, yönüne hergün tren seferi vardır.

Zonguldak Hızlı tren var mı?

Haftada toplamda 6 gün gerçekleştirilen seferler; Ankara’dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Zonguldak‘tan Salı, Perşembe, Pazar günleri gerçekleştirilir. Pulman tipi vagonlarla düzenlenen seferler iki şehirden kalkışlarında 4 vagonludur.

Ankara Zonguldak arası trenle kaç saat?

Ankara‘dan başlayarak Irmak, Kalecik, Çankırı, Çerkeş, Eskipazar, Karabük (Safranbolu) ve Zonguldak arasında düzenli seferler yapacak. Karaelmas Ekspresi 485 km’lik hattı 11 saatlik bir yolculuk ile tamamlamaktaydı.

Karabük Zonguldak otobüs kaç saat?

KarabükZonguldak arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 1 dakika sürmektedir.