Kaza ile aşk ne zaman?

Kaza ve aşk ne zaman?

Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in oynadığı Star TV’nin yeni dizisi 24 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de Star’da seyirciyle buluşacak.

Kazara Aşk dizisi kaç bölüm?

Uzun bir süredir yayın hayatına devam eden ve Artvinli Şimal ile Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan aşkı konu alan Kazara Aşk dizisi 30 Eylül Perşembe akşamı 13. bölüm ile ekranlara veda edecek.

Kazara Aşk 13 bölüm final mi?

Kazara Aşk dizisi 13. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etti. Star Tv’de yayınlanan dizi, istenilen reytingi yakalayamayınca final yapma kararı aldı. Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in yer aldığı Kazara Aşk 13. bölümde Civan ve Şimal evlenme kararı alır.

Sana söz hangi gün?

SANA SÖZ DİZİSİ HANGİ GÜN, NE ZAMAN? Bu hafta 4. bölümü ekranlarda yer alacak olan Sana Söz dizisi Star Tv’de 23 Kasım Salı günü ve her salı saat 20:00’da yayınlanacak.

Pazara aşk hangi günler?

Başrollerinde Suda Zülal Güler ile Ümit İbrahim Kantarcılar’ın oynadığı Kazara Aşk dizisi Perşembe günleri Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Sude Guler kac yasinda?

20 yaşında (25 Ağustos 2001)Sude Güler / Yaş

Şimal Karadeniz Kimdir?

Başrollerde yer alan Şimal karakterini canlandıran Sude Zülal Güler; dizide üniversiteyi bitirmesinin ardından sevdiği adam ile evlenerek mutlu bir hayat yaşama hayalleri kurar. Ümit Kantarcılar ile beraber başrollerinde yer alacakları Kazara Aşk dizisinde kuşkusuz ki ilk dikkatleri çeken isim olmayı başardı.

Sana Söz dizisi yeni bölüm ne zaman?

Star’ın sevilen dizisi Sana Söz yeni bölümüyle 30 Kasım Salı günü izleyici ile buluşuyor. Yeni bölümde Ayşe’ye yönelik saldırı ile birlikte kartlar yeniden dağıtılıyor. İşte Sana Söz yeni bölüm konusu ve fotoğrafları…

Söz Dizisi Ne Zaman Başlayacak 2022?

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla ekranlara damgasını vuran Söz dizisi, 4 Ocak 2022 Salı günü itibarıyla ekranda olacak.

Seyyar Dizisi Hangi Gün Oynuyor?

Seyyar‘, heyecan verici hikayesi ve sürükleyici senaryosuyla 11 Haziran Cuma günü başlıyor. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini ekrana taşıyacak olan dizi, ilk iki bölümüyle 11 Haziran Cuma günü başlıyor. Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği ‘Seyyar‘ seyirci ile buluşuyor.

Camdaki kızı hangi gün?

Camdaki Kız her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarına geliyor.

Sude Güler Hangi dizilerde oynadı?

Ögrenci Evi
Muhteşem Yüzyıl Kösem2015 – 2017
Sude Güler/TV şovları

Sude Zuhal Güler kimdir?

Suda Zülal Güler, 25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Makedonya kökenli olan Güler, 2013 yılında rol aldığı “Çınar” dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. 2018 yapımı “Keşif” filmi ile de beyaz perdeye adım atan Sude Zülal Güler ayrıca, Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl İsimsizler gibi yapımlarda rol aldı.

Sude Güler kimdir nerelidir?

Suda Zülal Güler, 25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Makedonya kökenli olan Güler, 2013 yılında rol aldığı “Çınar” dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. 2018 yapımı “Keşif” filmi ile de beyaz perdeye adım atan Sude Zülal Güler ayrıca, Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl İsimsizler gibi yapımlarda rol aldı.

Sude Güler nereli?

Sude Zülal Güler (d. 25 Ağustos 2001, İstanbul), Türk oyuncudur.