Koç hangi gezegende?

Koç burcu hangi gezegende?

KOÇ BURCUNUN GEZEGENİ MARS Zodyak’ın birinci evinde bulunan Koç burcunun yönetici gezegeni Mars, fiziksel görünüşü, çıkarları, karakter özelliklerini, dışarıya uyumu ve tepkiyi tanımlar. Mars gezegeni kişinin ruhunu ve davranışlarını etkiler. Diğer yönetici gezegeni ise Plüto’dur.

Koç burcu hangi grup?

Koç burcu, yönetici gezegeni Mars olan ateş grubu bir burçtur. Burçlar kuşağının ilk burcu olan koçlar genelde hareketli ve enerjik tavırlarıyla tanınmaktadırlar. Bu burç grubuna dahil olan insanlar, karşılarına çıkan sorunları pratik bir şekilde aşma yeteneğine sahiptir.

Koç burcu ne elementi?

Koç: Hem ateş elementidir hem öncü burçtur. Boğa: Toprak elementi ve sabit burçtur.

Koç burcu kızı nasıl olur?

Koç burcu kadını oldukça enerjik ve hayat doludur. Aynı zamanda cesur ve şefkatli olan koç burcu kadını cesur ve cesaret verici bir yapıları vardır. Koç burcu kadını dik durarak güçlü bir karaktere sahiplerdir. Koç burcu kadını kibirli ve umursamaz bir yapıya sahiplerdir.

Koç burcu hangi özelliklere sahiptir?

Koçlar aşkta son derece oyuncu ve maceracıdırlar. Hevesli doğaları ve atılgan tavırlarıyla aceleci davranabilir ve düşünmeden ilk adımı atabilirler. Onlar için eylem düşünceden önce gelir. Bununla birlikte, haritalarında güçlü Koç burcu kişileri, özellikle Venüs de bu burçtaysa, aşkı bir saman alevi tüketebilirler.

Koç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

  • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay …
  • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak. …
  • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova. …
  • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık. …
  • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak. …
  • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak. …
  • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan. …
  • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Koç burcu sinirli midir?

Öfkesini ulu orta göstermekten de çekinmez! Bir Koç burcu ile umuma açık bir yerde tartışmaya kalkmayın. Başka insanların en fazla ‘Yeter, sus’ diyeceği konuları adeta bir kavga meselesine çevirir. Ortalık yerde bağırır, çağırır. Sizi rezil eder.

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Koç kadını hangi element?

Elementi ateş olan koç burcu insanları aynı zamanda ateş grubuna mensuptur.

Koç burcu en çok neyi sever?

Bu nedenle Koç burcu sevdikleri şeyler arasında kendi karakter özelliği olan adrenalin tutkusu da yer alır. Adrenalin gerektiren her şey neredeyse koç burcunun sevdiği şeylerin başında gelir. Koç burcunu heyecanlandıran her türlü konu, mücadele ya da meydan okuma onu heyecanlandırır.

Koç burcu kadını güzel midir?

Koç kadını doğal güzellerdendir. Genellikle çok güzel bir gülüşleri vardır. Dişleri çok düzgündür. Bakışları keskin ve delicidir.

Koç burcu kadını akıllı mıdır?

Koç kadını, son derece tutkulu, cazibeli, akıllı, neşeli, yaşam dolu ve sıcakkanlıdır. Her zaman etrafında birçok erkek olur.

Koç burcu en çok nelerden hoşlanır?

Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

Koç burcu hangi burçla anlaşamaz?

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada terazi burcu ve aslan burcu gelir. Koç burcu insanları yapısal olarak daha çok sakinlikleri bir o kadar da mütevazilikleri ile bilinirler. Fakat aslan burcu insanları egolu yapılarının yanı sıra terazi burçlarının kendini beğenmiş halleri pek de hoş karşılanmaz.

Koç burcu sinirlenirse ne yapar?

Koç burçları genellikle etrafındaki kişileri kışkırtmaz. Ancak kendisi sinirlenirse oldukça kolay bozulabilir. İnatçı olan koç burçları eğer kendinden daha inatçı birine rastlarsa dediğini yaptırmaya çalışır.