Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı kim oldu?

Tarkop nedir?

Tarkop bir Konya Şeker Çiftçi Portalıdır. … Mali bilgilere girerek Konya Şeker Fabrikasına verdiğiniz ürünlerin fiyat durumunu, aldığınız avans ve primlerinizi anlık olarak bu sayfadan faydalanarak öğrenebileceksiniz.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi adayları kimler?

‘ Konuk’un konuşmasını tamamlamasının ardından Özkan Taşpınar, Ramazan Erkoyuncu, Yusuf Erdem, Alişan Taşpınar ve Mehmet Öğdüm’ün başkan adayı olarak yarıştığı genel kurulda seçimlere geçildi.

Torkunun Başkanı kim?

Torku‘nun sahibi Konya Şekerdir. 900 bin çitfçinin emeği ile kurulan Torku bir kooperatif kuruluşudur. Öte yandan Torku‘nun başındaki isim ise Recep Konuk’tur. Konya’nın Çumra ilçesine bağlı Türkmencamili köyünde 1956 yılında dünyaya gelen Konuk, Konya Selçuk Üniversitesi ve Dokuz Eylül üniversitelerinde eğitim gördü.

Konya Şeker yönetim kurulu üyeleri kimlerdir?

Adı Soyadı Cinsiyeti Görevi
MUSTAFA ZEREK Erkek YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ALİ TUNCEL Erkek YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
LEVENT DÜZEN Erkek YÖNETİM KURULU ÜYESİ
UFUK DEMİR Erkek YÖNETİM KURULU ÜYESİ

•6 May 2015

Küspenin tonu ne kadar?

“Küçükbaş & Büyükbaş Yem Çeşitleri”

İlan Başlığı Kullanım Fiyat
pelet yapılmış yakıt ve yemler Yem Katkı Maddesi 100 TL
1 Tonluk Paketli Pancar Küspesi (Posası) ILGIN/KONYA Yem Katkı Maddesi 500 TL
melaslı Şeker Pancarı küspesi Büyütme Yemi 750 TL
Bol taneli mısır Slajı Yem Katkı Maddesi 850 TL

Şeker pancarı küspesi kaç para?

Cevap: Merhabalar, 50 kg fiyatı 475,90 TL. Tonu ise 9518,00 TL‘dir.

Ramazan Erkoyuncu kimdir?

1958 yılında Konya’nın Çumra ilçesi Türkmencamili köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çumra’da tamamladı. Lise eğitimine Meram Ticaret Meslek Lisesinde devam etti. 1992 yılına kadar Çumra’da manifaturacılık ve çiftçilikle uğraştı.

Pankobirlik Genel seçimi ne zaman?

Olağan Genel Kurul Toplantısı 30.07.2021 Cuma günü Sorgun’da yapıldı. Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, hesaplar tasdik edilmiştir. S.S. Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 58. ve 59. Olağan Genel Kurul Toplantısı 26.07.2021 Pazartesi günü Ankara’da yapıldı.

Torkunun kaç ortağı var?

Torku, 2007 yılında tüketiciye merhaba demiş yeni bir marka olmakla birlikte bir üretici kooperatifi olan Konya Şeker’in 63 yıllık birikimi üzerinde 900 bin üretici ortağın emeğiyle ortaya çıktı.

Torkuyu kim aldı?

Torku‘nun da bağlı olduğu Anadolu Birlik Holding, 2015 yılında özelleştirme yoluyla Kangal ve Soma termik santrallerini toplamda 1 milyar 671 milyon dolara satın aldı.

Konya Şeker Ceo’su Kim?

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Konya Şeker, Panagro Et ve Süt Entegre Tesisi ve Seydibey Parmak Patates ve Patates Nişastası Üretim Tesisleri gibi bünyesinde 45 Üretim Tesisi yer alan Anadolu Birlik Holding’in İcra Kurulu Başkanı (CEO) Taner Taşpınar, Konya Şeker‘in 2009 yılında üretime başlayan Türkiye’nin en büyük …

Konya Şeker Fabrikasının sahibi kim?

Konya Şeker, bir çiftçi kooperatifi iştirakinin, Türkiye’nin tarımsal sanayi devine dönüşmesinin öyküsüdür. Konya Şeker Fabrikası 1954’te üretime başlamıştır, şirketin büyük hissedarı, 46 bin üreticinin ortak olduğu Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’dir.

Pancar küspesi ne kadar verilir?

Kullanılacak miktar hayvanların ırkına ve cinsine göre değişmektedir. Bununla birlikte süt ve besi ineklerinde günde yirmi kilogram ile otuz kilogram, düvelerde on ile on iki kilogram, danalarda beş ile altı kilogram küspe verilebilmektedir. Buzalara ise dördüncü aydan itibaren küspe verilmeye başlanabilir.

1 ton pancardan ne kadar küspe çıkar?

Dünyada, şeker pancarı köklerinin% 86’sı şeker olarak işlenir ve şeker pancarı küspesi elde edilir ( FAO, 2017 ). 1 ton şeker pancarının yaklaşık 150 kg şeker ve 500 kg ıslak pancar posası (veya 210 kg preslenmiş pancar posası veya 50 kg susuz pancar posası) verdiği rapor edilmiştir ( Legrand, 2015 ).

1 ton pancar küspesi kaç para?

“Küçükbaş & Büyükbaş Yem Çeşitleri”

İlan Başlığı Kullanım Fiyat
1 Tonluk Paketli Pancar Küspesi (Posası) ILGIN/KONYA Yem Katkı Maddesi 500 TL
melaslı Şeker Pancarı küspesi Büyütme Yemi 750 TL
Bol taneli mısır Slajı Yem Katkı Maddesi 850 TL
Ayvaz tarım pancar küspesi & mısır slaji Yem Katkı Maddesi 1.000 TL