Kunduz ücret ne kadar?

Kunduz üyelik ücreti ne kadar?

Kunduz App Fazladan Ücret Alınması 31.05.2021 de yıllık pakete geçtim. Yıllık 650 TL 3 taksite bölünmüştür.

Kunduz 1 soru kaç TL?

Her yerden soru çözme ve kaliteli soruları inceleme imkanı. Kunduz‘da öğrencilerden gelen test sorularını telefonunuz yardımıyla cevaplayabilirsiniz. Kunduz sizlere hazırladığınız çözüm başına 0,5₺ kazanabileceğiniz bir gelir modeli sunar. Kaynak sınırı olmaksızın çok fazla sayıda soru tipini inceleme fırsatı!

Kunduz dönemlik paket nedir?

Dönemlik paket ile 29.06.2021’e kadar sorularını sorabilirsin. Dijital kodunuzu adresinde kullanabilirsiniz. Kunduz; YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması.

Kunduz özel ders Kaç Lira?

Eğitmeni Seç: Müsait olduğun zamanları belirle ve sana önerdiğimiz alanında uzman eğitmenlerin profillerini inceleyerek sana en uygun eğitmeni seç. Branş veya eğitmen farketmeksizin, tüm derslerine sadece 60 TL öde.

Kunduz ilk kaç soru ücretsiz?

Sınırsız üyelikte sınırsız soru hakkınız var. Kunduz uygulaması, uzaktan eğitimin devam ettiği bu süreçte öğrencilere destek olacağını düşündüğümüz uygulamaların arasında yer alıyor. Fakat ücretsiz denemede soru sorma sayısı 3 soruyla sınırlı tutuluyor ve 7 günlük deneme süresinde yeterli olmayacaktır.

Kunduz ücretsiz mi?

Kunduz Premium İçerik, YKS öğrencilerinin ücretsiz bir şekilde erişebileceği TYT sınavına yönelik birçok içeriği barındıran bir ürün. Bu içerikler müfredate uygun yüzlerce videolu konu anlatımları, 30000+ video çözümlü sorular ve Türkiye geneli online deneme sınavlarından oluşur.

Kunduz soru çözümü ne kadar?

Kunduz‘da size gelen her soru için 20 dakika çözüm süreniz bulunmaktadır. 20 dakika içerisinde yanıtı gönderilmeyen sorular başka bir eğitmene atanmak üzere soru havuzuna geri gönderilir.

Kunduz dönemlik paket kaç ay?

Cevap: İyi akşamlar, doğru, Dönemlik 100 soru paketiniz her ay Haziran sonuna kadar yenilenir. 100 soru ve sınırsız soru olmak üzere iki adet dönemlik paketimiz mevcuttur.

Kunduz dönemlik kaç ay?

Kunduz üyeliği aylık ya da dönemlik ödeme tercihleriyle alınabilir. Aylık ödemelerde her 30 günde bir yenilenirken avantajlı dönemlik paket alınması durumunda kesintisiz olarak 30 Haziran 2022’ye kadar kullanılabilir ve sonrasında yenilenmez, otomatik sonlandırılır.

Kunduz ücret nasıl ödenir?

Kunduz‘da eğitmen ödemeleri aylık olarak yapılır. Her takvim ayı kendi içinde değerlendirilir. Takvim ayı boyunca biriken kazancınız ve varsa önceki aylardan devreden kazançlarınızın toplamı, 500 ₺ ve üzerinde ise ödemeniz bir sonraki ayın 5. günü saat 17.00’a kadar banka hesabınıza aktarılır.

Kunduz kaç soru ücretsiz?

Ücretsiz denemede ise, 3 soru sorma, soru bankasına erişim, size özel soru ve test önerilerine erişebiliyorsunuz.

Kunduz bedava nasıl kullanılır?

Kunduz‘u daha yakından tanıman için uygulamaya kaydolduktan sonra dilediğin an dilediğin yerde kullanabileceğin ücretsiz soru haklarını sana hediye ediyoruz. Ayrıca uygulamandaki “Kazan” ekranında video izleyerek soru hakkı kazanabilirsin.

Kunduzdan nasıl para kazanılır?

Kunduz‘da çözdüğünüz soru başına ödeme alırsınız. Hazırladığınız çözüme öğrenciler tarafından yapılan değerlendirme o çözümden alacağınız net kazancı belirler. Başlat” ya da “Sonlandır” seçeneklerinden birini seçebilir.

Kunduz değerlendirme süresi nedir?

Zamanı Aşımına Uğramış→ Tüm derslerde, tüm eğitmenlere her soruyu çözmesi için 20 dakika süre verilir. 20 dakika içerisinde çözümlemediğiniz, reddetmediğiniz, raporlamadığınız veya dersini güncellemediğiniz sorular zaman aşımına uğrar.

Kunduz deneme süresi ne kadar?

Kunduz Uygulaması Ücretli mi? Uygulamada 7 günlük ücretsiz deneme imkanınızın bulunduğunu söylemiştik. 7 günün sonunda eğer uygulamayı kullanmaya devam etmek isterseniz ücretli üyelik almanız gerekiyor ve 2 ayrı üyeliği bulunuyor.