Lider Adana neden kapandı?

Lider Adana ne oldu?

Adana‘nın güçlü otobüs firmalarından olan ‘Lider Adana Seyahat’in otobüsleri firmanın borcu yüzünden icra yoluyla haciz edilince yolcular ortada kaldı. bütün otobüsleri icra yoluyla haciz edildi ve Adana‘daki yediemin deposuna çekildi.

Yeni Adana sahibi kim?

7 Mart 2018 tarihin de Lider Adana firmasını satın alıp bünyesine dahil eden Marka Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mine TOZLU açıklamasında, yeni sezon hazırlıklarına son sürat devam edildiğini söyledi.

As Adana nerenin firması?

As Adana – Hakkımızda. As Adana Seyahat; 1998 yılında Adana‘da ilk temelleri atıldığı günden bugüne 20 yılı aşkın süredir; akaryakıt, seyahat ve turizm sektörlerinde bugün geldiği noktada öncü firmalardan biridir.

Yeni Adana Seyahat ne zaman kuruldu?

Yeni Adana Turizm Bayram Ali Gökgöz tarafından 1988 yılında kurulmuş bir otobüs firmasıdır.

Lider Turizm sahibi kim?

biraz pazarlıkla bayram sırasında bile ankaradan istanbula 20ytl ye gelinebilen bi firma; üstelik cillop gibi bi setra ve gayet güzel ikramlar eşliğinde 2 adet film izleyerek. çorum merkezli veysel tuzcu’nun sahibi olduğu otobüs işletmesidir.

As Adana hangi şehirlere gidiyor?

As Adana Seyahat Hakkında Adana‘dan Ankara, Antalya, Mersin ve İstanbul başta olmak üzere, onlarca il ve ilçe merkezine sefer düzenleyen As Adana Turizm’in tüm otobüs biletlerine obilet.com’dan ulaşabilirsiniz!

As Adana kaç otobüsü var?

As Adana Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Popüler Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları
Adana – Bursa 200,00
Aksaray – İstanbul 190,00
Adana – Ankara 130,00
Adana – Konya 110,00

Özlem Seyahat nerenin firması?

Kastamonu şehrinde kurulan Özlem Seyahat, yerel ve bölgesel olarak hizmet veren bir otobüs firması.

Özlem Adana ne zaman kuruldu?

Özlem Adana Seyahat; 2018 yılında Adana‘da kurulmuştur.

Veysel Tuzcu Kimdir?

Lider Turizm’in sahiplerinden Veysel Tuzcu da bir süre “Lider Travel” ismiyle faaliyetlerine devam etmişti. Bir süredir Lider Anatolia Seyahat A.Ş. ismiyle faaliyetlerini sürdürmeye çalışan firmada bir değişikliğe daha gidildi. Firmanın yeni ismi “Şahin Lider Anatolia” Seyahat A.Ş.

Hattuşaş Turizm kimin?

Hattuşaş Turizm Seyahat A.Ş. Sahibi Gürcan Bayrak, 1965 yılından bu yana şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptıklarını belirterek, “40 yılı aşkın süredir müşterilerimize güvenli ve konforlu yolculuklar vaat ediyoruz.

As Adana Seyahat kimin?

AS Adana firması sahibi Askeri Dağlı, bilet satışı konusunda çok deneyimli bir kadro ile yola çıktıklarını belirterek, AS Adana‘yı tercih eden vatandaşlara hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

SEC nasıl bir firma?

Seç turizm gerçekten kaliteli muavinler ve otobüs şoförleri içeren guleryuzlu ve kaliteli insanlar ben beğenerek tercih ettim ve 2 kez yolculuk yaptım.Tesekkurler seç turizm … Kaliteli bir yolculuk yaptım. Araç ve koltuk kalitesi gayet iyi. Koltuk mesafeleri de genişti.

As Adana Ankara Adana kaç saat?

AnkaraAdana arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 25 dakika sürmektedir.

Çankırı Özlem kimin?

Aslan Kardeşler Ltd. Şti. tarafından 1994 yılında kurulan Çankırı Özlem Seyahat gittikçe büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor. Genel merkezi Çankırı‘da bulunan, köklü bir geçmişe sahip olan firma, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek birçok sektörde de faaliyet göstermiştir.