Lila rengine hangi renk yakışır?

Lila rengine hangi renk gider?

Lila rengine en çok yakışan renkler altın, gümüş, beyaz, krem, kahve ve siyah renkleridir. Elbise, şal, etek, çanta, ayakkabı ve üstlerle kullanacağınız bu renk ile modayı yakından takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.

Lila hangi renklerle olur?

Kırmızı ile mavi karıştırılmalı ve daha sonra beyaz ile açılmalıdır. Renk karışımı için mavi ve kırmızı eşit miktarda kullanılmalıdır. Açık bir lila için beyaz, açık mavi, pudra pembesi ve hatta limon sarısından da yararlanılabilir. Karışımda bu renklerin olması, yumuşak bir ton meydana getirir.

Lilanın üzerine hangi renk eşarp gider?

Özel gün ve gecelerde tercih edeceğiniz lila elbise veya lila abiye üstüne şal belirlerken siyah, ekru renk, vizon rengi, nude rengi, mor renk, sütlü kahve rengi ve gri şal kombinleri yaparak göz alıcı şıklığa imza atabilirsiniz.

Lila renkli elbiseye hangi renk şal gider?

Lila elbise şal kombini için en çok kullanılan renkler sarı, lame, dore, mor, krem, pudra, siyah, açık kahverengi, beyaz, somon rengi, mercan rengi, lacivert, siyah, kahverengi ve nude olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde ten renginizi göze alarak lila elbise üzerine şal belirleyebilirsiniz.

Lila rengi kime yakışır?

Buğday tene en iyi uyum sağlayan renklerin başında mavi ve lila gelir. Buğday tenli ve sarışınlar pembe ve açık mavi tonlarını mutlaka kullanmalı. Kırmızının koyu tonları ile parlak maviler ise mizacı olduğundan sert, kişiyi fazla ciddi göstereceğinden önerilmez.

Eflatuna hangi renk gider?

Eflatun İle Uyumlu Renkler

  • Krem.
  • Sarı
  • Bej.
  • Ekru.
  • Fuşya.
  • Vizon rengi.
  • Siyah.
  • Nude renk.

Lilaya en çok hangi renk yakışır?

Lila rengi özellikle beyaz ve mor ile mükemmel uyum sağlamaktadır. Romantik bir renk olan lila renkler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senenin moda renkleri arasında yer almaktadır.

Lila rengi nasıl bir renk?

Lila ya da leylak, leylak çiçeğinin renklerinin ortalama rengini temsil eden soluk bir mor tonudur. Ayrıca karanlık yeşil veya hafif mor olarak da tanımlanabilir. … Rengi kırmızı-mor olan diğer leylak çiçekleri de vardır.

Mor tunik üzerine hangi renk eşarp?

Mor elbise mat ev yumuşak renk tonuna sahipse mor elbiseye hangi renk şal olur sorusuna cevabımızda parlak ve canlı renk tonlarına sahip sıcak renkler olmalıdır. Koyu mor elbise üzerine şal olarak dore renklerde şal gibi. Pudra şal modelleri de mor elbise ile kombinde kullanılan cazip renkler arasındadır.

Mor rengine hangi renk yakışır?

Kırmızı ve mavinin karışımı ile oluşan renklerden biri olan mor renk; bordo, mürdüm, lila gibi farklı tonlara sahiptir. Mor ile uyumlu renkler ise gri, beyaz, lila, sarı ve kahverengidir.

Buğday tene hangi renk gider?

Buğday tenlilere en çok yakışan renkler arasında sarı renk gelmektedir. Bebek sarısı ve kirli sarılar buğday tenli bayanlara çok yakışmaktadır. Ayrıca bal, küllü sarı, kum, platin sarıları renkleri de buğday tenli bayanların rahatlıkla kullanabileceği renkler arasında yer almaktadır.

Mor renk hangi tene yakışır?

Eğer esmer ten rengine sahip bir kadınsanız, tercihinizi pastel mor yerine daha koyu, patlıcan moru gibi bir renkten yana kullanabilirsiniz. Açık tenliyseniz pastel mor rengi sizin için uygun olur.

Hangi renkler birbiriyle uyum saglar?

Uyumlu Renkler Tablosu Mavi, beyaz, kahverengi, kırmızı ve siyah ile mükemmel uyum yakalar. Mavi, siyah, mor, lila, gri, açık mavi. Turuncu, koyu mor, koyu lila, pembe, zeytin, sarı, gri, siyah ve beyaz.

Lila mor mu pembe mi?

Lila ya da leylak, leylak çiçeğinin renklerinin ortalama rengini temsil eden soluk bir mor tonudur.

Mor renge hangi renk yakışır?

Kırmızı ve mavinin karışımı ile oluşan renklerden biri olan mor renk; bordo, mürdüm, lila gibi farklı tonlara sahiptir. Mor ile uyumlu renkler ise gri, beyaz, lila, sarı ve kahverengidir.