Linkin Park a ne oldu?

Linkin Park ne zaman öldü?

Ölümü Chester Bennington 20 Temmuz 2017’de saat 09:00 sıralarında Kaliforniya’daki evinde kendisini asmış bir şekilde ölü bulunmuştur.

Linkin Park Neden intihar?

Bennington Perşembe günü sabah saatlerine evinde ölü bulundu. Adli tıp yetkilileri, Bennington’ın kendini asarak intihar ettiğini açıkladı.

Linkin Park Chester neden öldü?

20 Temmuz 2017Chester Bennington / Ölüm tarihi

Linkin Park kaç yaşında öldü?

Tüm Dünya Şokta: Linkin Park‘ın Solisti Chester Bennington 41 Yaşında İntihar Etti. Favorilerinize Ekleyin. Dünyaca ünlü müzik grubu Linkin Park‘ın solisti Chester Bennington intihar etti. Bennington henüz 41 yaşındaydı…

Chester ne zaman intihar etti?

20 Temmuz 2017Chester Bennington / Ölüm tarihi

Linkin Park devam edecek mi?

Grubun ana vokalistinin vefatının ardından Linkin Park‘ın akıbetinin ne olacağı merak konusuydu. Dave Farrell tarafından tüm grup üyelerini temsilen, Linkin Park‘ın resmi sayfasında yapılan son açıklamaya göre, grubun müzik yapmaya devam edeceğini söyleyebiliriz.

Chris Cornell ne zaman öldü?

18 Mayıs 2017Chris Cornell / Ölüm tarihi

Chris Cornell, (Christopher John Boyle, 20 Temmuz 1964, Seattle – 18 Mayıs 2017, Detroit), Amerikalı müzisyen, vokalist. Soundgarden’ın vokalistiyken, Soundgarden’ın dağılmasından sonra Audioslave grubunu kurmuştur.

Chester Bennington kaç yaşında öldü?

41 yaşında (1976–2017)Chester Bennington / Öldüğü zamanki yaşı

Chester Bennington neden?

Magazin sitesi TMZ, şarkısının kendisini asarak intihar ettiğini öne sürdü. Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı tedavisi gören Bennington, 2011 yılından bu yana içki ve uyuşturucu kullanmadığını açıklamıştı. İki evlilik yapan Bennington, 6 çocuk babasıydı. Şarkıcının ölüm haberi, Linkin Park üyelerini yasa boğdu.

Linkin Park aktif mi?

Linkin Park, gerek albüm ve single satışları, gerekse sahne şovları ile birçok otoriteye göre tüm zamanların ve günümüzün en aktif ve modern grubu olarak kabul edilir.

Linkin Parkın kaç şarkısı var?

Amerikalı rock müzik grubu Linkin Park diskografisi; beş stüdyo albümü, iki remiks albümü, iki konser albümü, on video albümü, on dokuz extended play (EP), yirmi beş single ve otuz dört video klipten oluşur.

Chris Cornell öldü mü?

18 Mayıs 2017Chris Cornell / Ölüm tarihi

Chris Cornell kaç yaşında öldü?

52 yaşında (1964–2017)Chris Cornell / Öldüğü zamanki yaşı

Linkin Park solisti kaç yaşında?

41 yaşında hayatını kaybeden Linkin Park solisti Chester Bennington, nu metali, yazdığı şarkı sözleri ve müzik merakı ile değiştirmişti. Linkin Park, metal ve rap müzik türlerini birleştiren ilk grup değildi, ancak bunu en başarılı yapan grup olmuştu.

Linkin Park ın solisti kim?

Chester BenningtonLinkin Park / Ana vokal