Masumlar Apartmanı yeni sezon oyuncuları kimler?

Masumlar Apartmanı yeni oyuncu kimdir?

MASUMLAR APARTMANI YENİ OYUNCU KİM? Armağan Oğuz, Masumlar Apartmanı dizisinde Mazo karakteri ile ekrana geliyor.Mazo karakterini Armağan Oğuz canlandırmakta.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon oyuncuları Kimler Ceylan?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Ceylan karakteri dikkat çekiyor. Yeni bölümde de gündem olacak Ceylan‘a Aslıhan Gürbüz hayat veriyor.

Masumlar Apartmanı dizisinden hangi oyuncu ayrıldı?

Masumlar Apartmanı dizisinde Melisa Şenolsun’un diziden ayrılacağı iddiası gündemde yer aldı. Rüya karakterine hayat veren Şenolsun’un 57. bölümde diziden ayrılması bekleniyor.

Masumlar Apartmanı deli kim?

Masumlar Apartmanı Anıl karakterine Selim Can Yalçın hayat veriyor. Selim Can Yalçın 1982 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü ’04 tam bursla mezun olan Selim Can Yalçın 2002’den itibaren İ.B.B. Şehir Tiyatroları ve çeşitli diğer tiyatrolarda oyuncu, yönetmen, besteci, eğitmen olarak çalışıyor.

Sidar Tublek kimdir?

Dizi oyuncusu. 2002, İstanbul doğumlu. 172 cm boyunda ve 59 kg ağırlığındadır. Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu bünyesinde tiyatro hayatını sürdüren Sidar Tublek, ilk ekran deneyimini yaşadığı Masumlar Apartmanı dizisinde Genç Naci olarak yer aldı. Yusuf Güney Gün Menajerliğin oyuncusudur.

Han’ı kaçıran adam kim?

Gülben yeni evine herkesi davet ederken, diziye yeni dahil olan Mazo karakteri ve çevresi, Hanı tekme tokat dövp kaçırırlar. İşte Masumlar Apartmanı 53. bölüm fragmanı…

Masumlar Apartmanı Ceylan karakteri kim?

Masumlar Apartmanı‘nda Han’ın eski nişanlısı Ceylan Ongun rolünü Ufak Tefek Cinayetler ve Yahşi Cazibe gibi dizilerle tanınan Aslıhan Gürbüz üstleniyor.

Masumlar Apartmanı Ceylan hanın Neyi?

Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir? Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan, Han’ın eski nişanlısı olarak diziye dahil oluyor.

Masumlar Apartmanı Ceylan ayrıldı mı?

İddiaya göre, Han ve Rüya’nın hikayesi izleyicilerden beklenen ilgiyi göremeyince Ceylan‘ın ortaya çıkması kararı alındı. İlerleyen bölümlerde Rüya’nın hikayesinin son bulmasıyla Melisa Şenolsun diziye veda edecek. Masumlar Apartmanı dizisinin Ceylan‘ı Aslıhan Gürbüz’ün eski kocası da oyuncu çıktı!

Masumlar Apartmanı’nda hangi oyuncu öldü?

Masumlar Apartmanı Dizisinde Büyük Veda… Daha önceden de diziden bir ayrılıp bir gelen oyuncu Tansel Öngel diziden veda ediyor. Dizi içerisinde Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel’in diziden ayrılacak olması haberi özellikle de Safiye hayranlarının büyük bir yıkım yaşamalarına neden oldu.

Masumlar Apartmanı Anıl hastalığı ne?

MASUMLAR APARTMANI ANIL HASTALIĞI NEDİR? Dizide psikiyatrist Yağmur’un aldığı not da Anıl karakterinin hastalığı için “Sınırda Kişilik Bozukluğu” yazdığı görüldü.

Masumlar Apartmanı Anıl kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Anıl rolünü canlandıran oyuncu Selim Can Yalçın’dır. Selim Can Yalçın 1982 İstanbul doğumludur. İstanbul. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü ’04 tam burslu mezun oldu.

Sidar Tublek nerelidir?

Dizi oyuncusu. 2002, İstanbul doğumlu. 172 cm boyunda ve 59 kg ağırlığındadır. Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu bünyesinde tiyatro hayatını sürdüren Sidar Tublek, ilk ekran deneyimini yaşadığı Masumlar Apartmanı dizisinde Genç Naci olarak yer aldı. Yusuf Güney Gün Menajerliğin oyuncusudur.

Masumlar Apartmanı Sidar kimdir?

Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu oyuncusu olan Sidar Tublek Yusuf Güney Gun ajansın oyuncusudur. Masumlar Apartmanı dizisi ile ilk kez sürekli olarak izleyicisi karşısına çıkma şansı yakalayan genç oyuncu daha önce de Vodafone reklamında oynama başarısı göstermiştir.

Masumlar Apartmanı Han ne oldu?

Masumlar Apartmanı dizisinde Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Han karakteri yeni bölümde trajik bir kaza geçiriyor. Yayımlanan fragmanda Han ve Ceylan’ın içinde bulunduğu aracın kaza yaptığı ekrana geliyor.