Matrix 4 neden +18?

Matrix 4 +18 mi?

Keanu Reeves’in 4. kez başrolünde yer alacağı Matrix serisine ait film, kırmızı kategoride damgalandı. Filmi +18 kitlesinin izleyebileceği duyuruldu.

Matrix 4 sonunda ne oluyor?

Son filmin tek farklı Neo’nun sisteme geri girmesi Zion halkını kurtarmak değil de sevgilisi Trinity’yi kurtarmak oluyor.

Matrix 4 neden çekildi?

Keanu Reeves, dördüncü bir film için The Matrix‘e geri dönmesinin tek sebebinin, film yapımcısı Lana Wachowski’nin ona sunduğu hikayeden kaynaklandığını söyledi. Reeves; “Lana Wachowski benimle frekans yakalayan harika bir hikaye ve güzel bir senaryo yazdı. Bunu yapmanın tek nedeni bu.

Matrix kaç yıl sonra çıktı?

GündemBeklenen gün geldi! Matrix gerçek olursa 10 yıl sonra

Matrix 4 kaç yaş artı?

Film +18 olacak. Bilim kurgu dünyasının en önemli serilerinden biri olan The Matrix‘in dördüncü filmi için çok az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz saatlerde de filmin yaş sınırı belli oldu.

Matrix kaç yaş üzeri?

Matrix serisinin yeni filmi “Matrix Resurrections”, 18 yaş sınırıyla vizyona girecek. DUVAR – Lana Wachowski’nin yönetmeni olduğu “Matrix Resurrections”, r-rated olarak izleyici karşısına çıkacak. Yani filmi yalnızca 18 yaşın üzerindeki izleyiciler sinemalarda izleyebilecek.

Matrix sonu nasıl bitti?

Sonunda Smith’i yok etmiştir, bu sayede Matrix de kurtulmuş, Matrix‘e bağlı olan simülasyon dünyasındaki insanlar da kurtulmuş, gerçek dünyada yani Zion’daki insanlar da kurtulmuştur. Filmin sonunda Mimar ile Kâhin karşılaşmış ve Mimar “tehlikeli bir oyun oynadın” demiştir.

Matrix Resurrections kaç saat sürer?

Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera | 148 dk.

The Matrix Resurrections nereden izlenir?

Merakla beklenen The Matrix Resurrections nihayet Türkiye’de de vizyona girdi. Bizim de uzun zamandır sabırsızlıkla beklediğimiz film aynı zamanda HBO Max üzerinden de yayınlandı. 21 Aralık itibarıyla platformda yayınlanan filmi Türkiye’den de izlemek mümkün.

Matrix 3 ün sonunda ne oldu?

The Matrix Revolutions, Neo’nun nihai ölümünü göstermiş olsa da Neo daha önce de ölüyor. Matrix‘te Trinity ve Neo, Morpheus’u kurtarmak için Matrix‘e giriyor. Neo kendini feda etmeye de hazır bunun için. Trinity ve Morpheus, Matrix‘ten canlı olarak çıkıyor ancak Neo, Ajan Smith tarafından tuzağa düşürülerek ölüyor.

Matrix 1 türkiyeye ne zaman geldi?

1999 yılında vizyona giren ve Lilly Wachowski ve Lana Wachowski tarafından yazılıp yönetilen filmde, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un yanı sıra Laurence Fishburn, Hugo Weaving, Gloria Foster, Joe Pantoliano, Marcus Chong, Matt Doran ve Julian Arahanga gibi isimler yer alıyordu.

Matrix 4 Türkiye’de ne zaman çıkacak?

22 Aralık 2021 (ABD)Matrix Resurrections / Gösterime giriş tarihi
01.03.2021 Filmin Adı; “Matrix Resurrections” olarak değişti. (Eski Adı: “The Matrix 4” idi.) 02.11.2020 Vizyon tarihi 22.12.2021 olarak değişti.

Matrix kaç yaş artı?

DUVAR – Lana Wachowski’nin yönetmeni olduğu “Matrix Resurrections”, r-rated olarak izleyici karşısına çıkacak. Yani filmi yalnızca 18 yaşın üzerindeki izleyiciler sinemalarda izleyebilecek.

Matrix 4 Türkiyede ne zaman çıkacak?

22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan film, önceki üç filmi yöneten Wachowski kardeşlerden biri olan Lana Wachowski tarafından yazıldı ve yönetildi. MATRIX 4 TÜRKİYE’DE NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK? ABD’de 22 Aralık 2021’de vizyona gireceği duyurulan MAtrix 4 Türkiye’de 24 Aralık’ta çıkması bekleniyor.

Matrix filminde yaş sınırı var mı?

Yapılan açıklamaya göre The Matrix‘in yeni filmi Matrix Resurrections, +18 yaş sınırına sahip olacak. Bu durum çok da şaşırtıcı olmadı çünkü serinin önceki filmleri de aynı yaş sınırına sahip olmuştu. Hatta Matrix Reloaded filmi +18 filmler arasından en çok hasılat yapan filmdi, Deadpool çıkana kadar.