Milli voleybolcu Zehra Güneş kimdir?

Zehra Güneş kimdir vikipedi?

Zehra Güneş (d. 7 Temmuz 1999, İstanbul), orta oyuncu pozisyonunda görev alan Türk voleybolcudur. VakıfBank SK ve Türkiye kadın millî voleybol takımı oyuncusudur.

Voleybolcu Zehra Güneş kaç yaşında?

22 yaşında (7 Temmuz 1999)Zehra Güneş / Yaş

Zehra Güneş hangi takımlarda oynadı?

TurkeyZehra Güneş / Şu andaki takımı

Zehra Güneş Ne Zaman Milli Oldu?

1999 doğumlu orta oyuncu, A Milli Takım formasıyla 2018 FIVB Miletler Ligi ve 2019 Kadın Avrupa Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı.

Zehra Güneş ailesi nereli?

7 Temmuz 1999 İstanbul Kartal doğumlu olan Zehra Güneş, voleybola 12 yaşında VakıfBank’ta başladı. İki sene üst üste hem yıldız hem gençlerde Türkiye şampiyonluğu yaşadı. 15 yaşındayken 2.

Zehra Güneş kilolu mu?

Aynı sezon hem PAF takım, hem de genç takımda Türkiye şampiyonluğu yaşadı. Zehra Güneş 1.97 metre boyunda, 82 kilo ve yengeç burcu.

Tuğba Şenoğlu kaç yaşında?

24 yaşında (2 Şubat 1998)Tuğba Şenoğlu / Yaş

Yasemin Güveli kaç yaşında?

23 yaşında (5 Ocak 1999)Yasemin Güveli / Yaş

Zehra Güneş nerede doğdu?

Kartal, TürkiyeZehra Güneş / Doğum yeri

VakıfBank Zehra Güneş nereli?

7 Temmuz 1999 İstanbul Kartal doğumlu olan Zehra Güneş, voleybola 12 yaşında VakıfBank‘ta başladı. İki sene üst üste hem Yıldız hem Gençlerde Türkiye şampiyonluğu yaşadı. 15 yaşındayken 2. Lig takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde bir sezon kiralık olarak forma giydi.

Cansu Özbay kaç yaşında?

25 yaşında (17 Ekim 1996)Cansu Özbay / Yaş

Voleybol Zehra Güneş nereli?

Kartal, TürkiyeZehra Güneş / Doğum yeri

Ebrar Karakurt ne mezunu?

İlköğretim ve lise eğitimini Doğa Koleji’nde tamamladı. 2012 yılında Vakıfbank Spor Kulübü’nde voleybol hayatına başladı. Vakıfbank formasıyla 2 sene üst üste hem yıldızlar hem de gençler kategorisinde Türkiye şampiyonluğu yaşadı.

Zehra Güneş kaç kilo?

82 kgZehra Güneş / Kilo

Voleybolcu Zehra Güneş aslen nerelidir?

İstanbul doğumlu olan milli voleybolcuyla ilgili tüm merak edilenler haberimizde… 7 Temmuz 1999 İstanbul Kartal doğumlu olan Zehra Güneş, voleybola 12 yaşında VakıfBank’ta başladı. İki sene üst üste hem yıldız hem gençlerde Türkiye şampiyonluğu yaşadı. 15 yaşındayken 2.