Murat İlhan Massaka nereli?

Murat Ilhan abisi kimdir?

Massaka ya da diğer bilinen sahne adlarıyla Murdoc, Massaka36 veya Diablo63; gerçek adıyla Murat İlhan (d. 25 Ekim 1984; Kreuzberg), Türk rapçi ve söz yazarı….

Massaka
Diğer adları Diablo
Doğum 25 Ekim 1984 Kreuzberg, Berlin, Batı Almanya
Tarzlar Rap Hip hop Gangsta rap
Çalgılar vokal

Massaka gerçekten mafya mı?

Kendisi Almanya’nın Kreuzberg şehrinde gangstadır. Daha çok hobi olarak rap yapan gangstaya benzemektedir. Şarkılarından birini bile dinlemek korkmak için yeterlidir. Çetesinin adı Königsrasse’Dir bundan önce 36 Boys adlı çetenin lideriydi fakat çete 90 ların sonunda aktifliğini yitirdi.

Murat Ilhan ne iş yapıyor?

Rapçi
Şarkıcı
Massaka/Meslekleri

Murat Ilhan kaç yaşında?

37 yaşında (25 Ekim 1984)Massaka / Yaş

Killa Hakan aslen nereli?

3 Mart 1973 doğumlu olan Hakan Durmuş ya da bilinen adıyla Killa Hakan‘ın ailesi 1960 yıllarında işçi olarak Trabzon’dan Almanya’ya göç etmiştir, aslen Tokatlıdır. Babası Ali Rıza Durmuş güreşçidir. A Milli Takımı’nda çok başarılı olmuştur ve madalyaları vardır.

Ceza kimdir nerelidir?

Yerleşke 2023 adlı dergiye 2009 yılında verdiği röportajda aslen Çankırılı olduğunu, 3 göbektir İstanbul’da yaşadıklarını ve soyadlarının daha önce Sarımehmetoğlu olarak geçtiğini ve Çanakkale Savaşı’nda ailesinden 7 şehit verdiğini beyan etmiştir. Kardeşi Ayben de rap müzik yapmaktadır.

36 Boys neden kuruldu?

İstenmeyen ailelerin istenmeyen çocukları 1980’lerin ortalarında Neonaziler’in Almanya’da yaşayan yabancılara karşı saldırıları çoğalınca bu masum genç grupları, artık kendilerini savunmaya başlayan bir çeteye dönüşmüş. Üstelik Alman devleti tarafından da yalnız bırakılınca birbirlerine iyice kenetlenmişler.

Killa Hakan Karslı mı?

Hayatı 3 Mart 1973 doğumlu olan Hakan Durmuş ya da bilinen adıyla Killa Hakan‘ın ailesi 1960’lı yıllarda işçi olarak Trabzon’dan Almanya’ya göç etmiştir, aslen Tokatlıdır.

Massaka burcu nedir?

25 Ekim 1984 tarihinde doğan Massaka mahlaslı Atilla Murat İlhan aslen Trabzonludur. Akrep burcu olduğu bilinen Murat İlhan, Almanca ve Türkçe rap şarkılarıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Bobby B neden öldü?

Boe B, 19 Kasım 2000 yılında kalp krizi geçirerek hayata veda etmiştir.

Çakal kaç yaşında?

Gerçek adı Emirhan Çakal olan genç rapçi, 1995 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş. Kendisi ayrıca ‘heyceyn’ kullanıcı adıyla bilinen sosyal medya fenomeni Ceyda Yılmazer’in kuzeni.

Killa Hakan Tokatlı mı?

3 Mart 1973 doğumlu olan Hakan Durmuş ya da bilinen adıyla Killa Hakan‘ın ailesi 1960’lı yıllarda işçi olarak Trabzon’dan Almanya’ya göç etmiştir, aslen Tokatlıdır.

Hakan Altun aslen nereli?

Hakan Recep Altun veya bilinen adıyla Hakan Altun (d. 13 Ağustos 1972, İstanbul), Türk şarkıcıdır.

Ceza kaç doğumlu?

31 Aralık 1976 (45 yıl yaşında)Ceza / Doğum tarihi

Ceza yaşı kaç?

45 yaşında (31 Aralık 1976)Ceza / Yaş