Mustafa Karataş kaç çocuğu var?

Mustafa Karataş hocanın kaç tane çocuğu var?

İngilizce ve Arapça bilen Mustafa Karataş, evli ve dört çocuk babasıdır.

Mustafa Karataş’ın mesleği nedir?

TeologMustafa Karataş / Mesleği

Mustafa Karataş hocanın oğlunun adı ne?

Elif KarataşMustafa Karataş / Ebeveynleri

Prof Dr Mustafa Karataş Ne doktoru?

Mustafa Karataş, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Yardımcı Doçent, 2008 yılında Doçent, 2013 yılında Profesör oldu. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Hadis Anabilim Dalı Başkanlığı, Rehberlik Danışmanlık Birimi Başkanlığı, Fakülte Kurulu Üyeliği gibi görevleri yerine getirdi.

Metin Karataş aslen nereli?

1965 yılında İstanbul’da doğan Metin KARATAŞ‘ın ailesi aslen Sivas’ın Hafik ilçesinin Örencik köyündendir. Müzik yaşamı 1980 yılında başladı.

Doç Dr Mustafa Karataş nereli?

Gürün, TürkiyeMustafa Karataş / Doğum yeri

Prof Dr Mustafa Karataş hangi üniversitede?

2000 yılında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne yardımcı doçent olarak Karataş, orada 2008’de doçent ve 2013’te hadis kürsüsünde profesör oldu.

Mustafa Karataş Hoca nerede oturuyor?

Hadis anabilim dalı öğretim üyesi Karataş, 20 Mart 1961 tarihinde Sivas’ın Gürün ilçesinde dünyaya geldi. 5 yaşında iken Karabük’e taşındılar.

Mustafa Karataş hocanın memleketi neresi?

Mustafa Karataş
2012 yılında Mustafa Karataş
Doğum Mustafa Karataş 21 Mart 1961 Sivas, Türkiye
Milliyet Türk
Evlilik Elif Karataş

Mustafa Karataş Hoca Kimdir?

İlkokulu ve ortaokulu Karabük’te okuyan Mustafa Karataş Kastamonu’da İmam Hatip Lisesi’ne başlayıp Sakarya’da bitirdi. 1980 yılında İstanbul’a geldi ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede 1989 yılında Hadis yüksek lisansını, 1998 yılında doktorasını tamamladı.

Mustafa Karataş hangi hastanede?

2007 yılında Dipnot Nişantaşı Estetik merkezini kurdu ve sahibi olduğu klinikte Medikal Estetik konusunda hastalarına hizmet vermektedir.

Gül Cihan Koç nereli?

Hafik, TürkiyeGülcihan Koç / Doğum yeri

Metin Karataş’ın çocuğu var mı?

Silifke Nüfus Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan Metin Karataşın lise öğrencisi oğlu Abdulkadir Karataş, bir süre önce Erdemli ilçesindeki dedesi Mustafa Karataş‘ı ziyaret etti.

Halis Karataş aslen nereli?

Gürün, TürkiyeHalis Karataş / Doğum yeri

Mucteba Karataş kimdir?

Mücteba Karataş 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Fatih Vatan Lisesi’nden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünü bitirdikten sonra Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler okudu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okumaya başladı.