Necip Memilinin babası kim?

Necip Memilinin kaç çocuğu var?

1980 doğumlu olan Necip Memili, 2021 yılı itibarıyla 41 yaşındadır. 2020 yılında sanat yönetmeni ve editör Didem Dayıcıoğlu ile evlendi. Çiftin, ‘Asya’ (d.2020) adında bir kızı bulunuyor.

Necip Memilinin kardeşi kim?

Bahtiyar Memili
Özkan Memili
Necip Memili/Kardeşleri

Necip Memili kimin oğlu?

Nihat Memili
Emel Memili
Necip Memili/Ebeveynleri

Çukurdaki Cumali aslen nereli?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana’da doğan Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarından bu yana birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu halen Moda Sahnesi’nde tiyatro oyunlarına devam etmektedir.

Necip Memilinin boyu kaç?

186 cmNecip Memili / Boy

Necip memelinin çocuğu oldu mu?

Kız olacak inşallah, heyecan var” diyerek mutluluğunu paylaşmıştı. Bugün sevindirici haber geldi. Necip Memili ve Didem Dayıcıoğlu’nun kızı Asya, Maslak Acıbadem’de dünyaya gözlerini açtı.

Bahtiyar Memili Necip Memili kardeş mi?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur’da Cumali rolüne hayat veren Necip Memili‘nin kardeşi Bahtiyar Memili de Yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu. Artık pazartesi akşamları abisine rakip olan Bahtiyar Memili, Hasan Ali’nin (Erdal Özyağcılar) sağ kolu Sedai rolünü canlandıracak.

Bahtiyar Memili kimin kardeşi?

Necip MemiliBahtiyar Memili / Kardeşleri

Didem Dayıcıoğlu kimdir?

Didem Dayıcıoğlu, dijital yayıncılıkla başlayan editörlük kariyerine Vogue ekibinde devam etti. 2013 yılında Vogue Türkiye’de mücevher ve saat editörlüğü yaptı. Nikah masasına oturduğu Necip Memili ile ‘Asya’ (d.2020) adında bir kız çocuk dünyaya getirdi.

Bez Bebek Selman Kimdir?

Necip Memili (d. 27 Mayıs 1980, Adana), Türk oyuncudur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Çukurdaki Cumali Amca Kimdir?

MÜFİT KAYACAN KİMDİR? Kayacan, 17 Ocak 1959 tarihinde Kaş, Antalya’da dünyaya geldi. Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İlk 1983 yılında rol aldığı Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın (AŞT) kurucularındandır ve 25 sene genel sanat yönetmenliğini üstlenmiştir.

Nihat Memili nereli?

Kaynaksız içerik itiraz konusu olabilir ve kaldırılabilir. Necip Memili (d. 27 Mayıs 1980, Adana), Türk oyuncudur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Öner Erkan boyu kaç?

185 cmÖner Erkan / Boy

Didem Dayıcıoğlu kim?

Didem Dayıcıoğlu, dijital yayıncılıkla başlayan editörlük kariyerine Vogue ekibinde devam etti. 2013 yılında Vogue Türkiye’de mücevher ve saat editörlüğü yaptı. Nikah masasına oturduğu Necip Memili ile ‘Asya’ (d.2020) adında bir kız çocuk dünyaya getirdi.

Cumali kiminle evlendi?

Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Cumali‘ye hayat veren 39 yaşındaki Necip Memili’den mutlu haber geldi. Memili uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Didem Dayıcıoğlu ile nikah masasına oturdu.