Note 8 özellikleri nedir?

Xiaomi Redmi Note 8 özellikleri nedir?

Snapdragon 665 8 çekirdek işlemci, 4 kamera (48mp ana kamera, 8 mp geniş açı, 2 mp derinlik sensörü ve 2 mp makro), 4 gb ram 64 gb hafıza ile bu fiyata bundan iyisi şamda kayısı dedirtir. Gece fotoğrafı çekerken mutlaka gece modunu kullanın derim.

Note 8 nasıl bir telefon?

Bu telefon tartışmasız piyasanın lideri diyebilirim. Bir note sempatizanı olarak note 8 ile birlikte Samsung’un sınırları zorladığını söyleyebilirim. Tarafsız olarak artı ve eksilerine gelince artıları; 8 çekirdekli güçlü işlemci oldukça hızlı ve ısınma konusunda hiç sıkıntı yok.

Redmi Note 8 iyi bir telefon mu?

Bu ürün ile ilgili 7921 değerlendirme var. Xiaomi redmi note 8 şu saniye piyasada fiyat/performans olarak en iyi telefonlardan birisi bence.Eski Samsung Teknik servis ve Eski Samsung mağaza çalışanı olarak şunu söylemeliyim ki ürün fiyatının hakkını fazlası ile veriyor.

Redmi 8 özellikleri nelerdir?

Xiaomi Redmi 8 (64 GB) Temel Özellikleri

 • Ekran Boyutu: 6.22 İnç
 • Dahili Depolama: 64 GB.
 • Bellek (RAM): 4 GB.
 • Batarya Kapasitesi: 5000 mAh.
 • Hat Sayısı: Çift Hat.
 • Hızlı Şarj:
 • 5G:
 • 4.5G Desteği:

Xiaomi Redmi 8 su geçiriyor mu?

Her iki taraf da kazara düşmelere, genel kullanımdaki aşınmalara, suya ve tere karşı dayanıklı. Artırılmış dayanıklılık için, cihaz IP52 sıçramaya karşı korumalı teknolojisini de kullanarak, yağmura ve tere karşı etkili koruma sağlıyor.

Redmi Note 8 özellikleri su geçiriyor mu?

Su geçirmez özelliği yok, sadece sıçramalara dayanıklılık sunuyor.

Xiaomi Redmi 8 nasıl bir telefon?

Hesaplı ve güzel Amiral Gemisi Telefon Parmak okuyucusu çok hızlı çalışıyor. –Xiaomi mi band 2 ile eşleştirdim ve akıllı saatim kolumda iken ekran kilidini otomatik açıyor. -Amoled ekran mükemmel ötesi renk kontrastına sahip. Çentikli dizayn da gayet güzel.

Neden Xiaomi alınmaz?

Redmi, Xiaomi‘nin alt markasıdır. Ürettikleri telefonlar vb. daha düşük kalitede olur. Bu telefonların yazılım anlamında çok problemleri olur. Mesela Redmi Note 8 modelinde birçok kullanıcı arayüz kasma problemleri ile karşılaştı (Bunlardan birisi de benim.).

Redmi 8 nasil bir telefon?

Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Telefon performans ve şarj konusunda oldukça başarılı. Telefonun biraz kalın ve kamera çıkıntısı olması tasarım açısından bir paça başarısız diyebilirim. Eğer ki üst segment bir telefondan Xiaomi Redmi Note 8 e geçecek iseniz sizi performans açısından kesinlikle mutlu edecektir.

Xiaomi telefon su geçiriyor mu?

Diğer taraftan, suya dayanıklılık sertifikası olsa bile, telefona gelecek bir darbe neticesinde duruma göre bu dayanıklılık özelliği kaybolabiliyor. … Bu bakımdan, Xiaomi‘nin daha uzun bir süre suya dayanıklılık özelliğine yer vermeyeceğini söyleyebiliriz.

Xiaomi suya dayanıklı mı?

Öyle 2 metre suda 1 saate kadar değil fakat su dökülmelerine, yağmura, ani düşüp çıkarmalara ve benzeri durumlara karşı dayanıklı. İşin ilginç yanı Xiaomi‘nin bile bu durumdan kutu içeriğinde, teknik özelliklerde veya sunumlarında bahsetmiyor olması. Bunun sebebi sertifika ve şirkete maliyeti olabilir.

Redmi Note 8 suya düştü ne yapmalıyım?

Akıllı Telefonunuz Suya Düşerse Yapmanız Gerekenler!

 1. Telefonunuza kablo (kulaklık, USB Kablosu vb.) takılıysa hemen çıkarın.
 2. Telefonunuzu kuru bir bez ile silin. Kurutma makinesi ile kesinlikle kurutmaya çalışmayın. …
 3. Telefonunuzu baş aşağı tutun ve sallayın. …
 4. Telefonunuz kapalı değilse kapalı konuma getirin.

Redmi Not 8 Pro su geçiriyor mu?

Redmi Note 8 Pro IP52 sertifikasına da sahip yani cihaz suya karşı dayanıklı olmasa bile sıçramalara ve kısa süreli yağmurlu havalarda cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Xiaomi nasıl bir telefon markası?

Türkiye’de de akıllı telefon üretimine başlayan Xiaomi, Çin merkezli bir teknoloji şirketi. 2010 yılında Lei Jun tarafından Pekin’de kurulan şirket, kısa süre içerisinde Çin ve Hindistan başta olmak üzere tüm dünyada ciddi bir pazar payına sahip oldu.

Xiaomi yasaklandı Mi?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Türkiye’de 5 farklı telefon modelinin satışını yasakladı. Kurumun yayınladığı raporda ‘güvensiz’ oldukları belirtilen cihazlar arasında Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi‘nin de bir modeli bulunuyor.