Outlast 2 kaç GB yer kaplıyor?

Outlast kaç GB yer kaplar?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: 1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850. Depolama: 5 GB kullanılabilir alan.

Outlast 2 kaç saat sürüyor?

yaklaşık üçbuçuk-dört saatlik bir oynanış süresi var. normal bir oyun için kısa gelebilir ama bu oyunu oynarken içinizden lütfen lann!!

Outlast 2 1 in devamı mı?

The Outlast Trials, Ekim 2019’da gösterilen yeni bir korku oyunudur ve Outlast 2‘nin doğrudan devamı değildir.

Outlast 2 online mı?

Hayır. Ama yeni çıkacak olan oyun CO-OP olarak oynanabilecek.

Outlast Wisblower kaç gb?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: 1GB NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850. OpenGL 4.x+ Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Outlast 1 kaç saat sürüyor?

Outlast: Ultimate Horror Bundle, Outlast 1, Outlast Whistleblower ve tüm yeni Outlast 2’de 20 saatlik korkunç oyun içeriyor. Outlast‘ın kahramanları hiçbir dövüş kabiliyetine sahip değildir.

Outlast 2 sonunda ne ölüyor?

Bebek doğduktan sonra maalesef Lynn ölüyor. Sonra karşımıza Knoth çıkıyor! Manyak herif bütün halkını intihar ettirmiş kıyamet geliyor diye, bir tek kendisi kalmış koskoca yerde. En sonunda boğazını keserek intihar ediyor, bu da ölüyor.

Outlast ın hikayesi ne?

Oyunda, Miles Upshur adındaki bir gazetecinin Lake County, Colorado dağlarının derinliklerinde bulunan “Mount Massive Asylum” isimli garip olaylar olduğu konuşulan bir akıl hastanesini haber yapmak için bir el kamerası ile tek başına girdikten sonra yaşadığı olaylar oynanmaktadır.

Outlast 2 Türkiye’de neden yasaklandı?

Avustralya, Outlast 2 isimli korku türündeki oyunu, cinsel şiddet içerdiği gerekçesiyle yasakladı.

Outlast 2 kaç sattı?

Son olarak Red Barrel CEO’sı Philippe Morin, Outlast ve Outlast 2 oyunlarının toplamda 15 milyon adet sattığını resmen açıkladı.

Outlast Trials ne zaman çıkacak?

2022The Outlast Trials / İlk piyasaya sürülme tarihi

Outlast olayı gerçek mi?

Türkçe’ye Mezar Buluşmaları olarak çevirilen, 2 filmden oluşan bir seri de Outlast‘in geçtiği mekanlara oldukça benzemektedir. Ayrıca işin can alıcı noktası ise Mezar Buluşmaları 1, gerçek olaylardan esinlenerek çekilmiştir… Yani, bazı insanlara göre Outlast, gerçek bir hikayeden alındı.

Outlast 1 kaç kişi oynanır?

Outlast deneyimi çevrimiçi oynanabilir hale geliyor The Outlast Trials, isteğe bağlı olarak dört kişiye kadar çevrimiçi bir şekilde oynanabilecek. Bu da eğer oyunu satın alırsanız bir, iki veya üç arkadaşınızla birlikte Outlast deneyimini yaşayabileceğiniz anlamına geliyor.

Outlast 2 hikayesi gerçek mi?

Yukarıda bahsettiğim gibi, oyunun ön planında yer alan ve tüm makinenin çalışmasını sağlayan dişli oyunun hikâyesi. Outlast 2‘nin ilham aldığı gerçek hikâye 1978 yılından gelmekte. Güney Amerika’da bir tarikat kuran Jim Jones, insanları kandırarak kendi krallığını kurar.

Outlast hikayesi gerçek mi?

More videos on YouTube Waverly Hills Sanatorium isimli bu akıl hastanesinde ise 1990’lı yıllarda neredeyse 64.000 akıl hastası öldü ve bu ölümlerin nedeni bugünlere kadar hiç bulunamadı. Outlast‘in gerçek dünyadaki benzerlikleri sadece Waverly Hills Sanatorium da değil.