Passaparola ne demek?

Passaparola ne zaman bitti?

Granada firmasının “The Alphabet Game” isimli formatının İtalya versiyonundan yola çıkarak Türkiye’ye uyarlanan PASSAPAROLA, 2002-2007 yılları arasında yayınlandığı her kanalda izleyiciden gelen destek ve aldığı birçok ödülle başarısını kanıtlamış bir yarışma programıdır.

Passaparola ne zaman başlayacak?

Türk televizyonlarının en uzun soluklu yarışma programı Passaparola, Metin Uca’nın renkli sunumuyla her Cuma 22:15, Cumartesi 23:00 ve Pazar 22:15’te Star TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor!

Metin Uca ne kanseri?

Bağırsak kanseri nedeniyle bir süre önce ameliyat masasına yatan Metin Uca sağlığına kavuştu.

Passaparola nın sunucusu kim?

Metin Uca (d.

Metin Uca kanser mi?

Bağırsak kanseri nedeniyle bir süre önce ameliyat masasına yatan Metin Uca sağlığına kavuştu.

Metin Uca neden yasaklandı?

Son dakika bilgisine göre gazeteci Metin Uca‘ya hapis cezası verildi. Nedeni ise Anadolu Ajansı’nın (AA) önceden paylaştığı verilerle seçim sonuçlarının birebir uyuşmasına ilişkin Twitter’dan yaptığı paylaşımı olarak açıklandı. Ajanslardan geçen son dakika bilgisine göre gazeteci Metin Uca‘ya hapis cezası verildi.

Metin Uca şu an ne yapıyor?

Gazeteci
Televizyon SunucusuYazarSeslendirme Sanatçısı
Metin Uca/Meslekleri

Metin Uca kimdir ne iş yapar?

Çok sayıda gazetecilik ve televizyonculuk ödülünün sahibidir. 1999 – 2000 yıllarında TRT’ de televizyoncu olarak çalışmaya başladı ve kuruluşundan itibaren Kanal D Ankara bürosunda muhabir olarak görev yaptı.

Metin Uca hastalığı nedir?

Sunucu ve programcı Metin Uca Adalet Yürüyüşü’nden halsizlik nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Sonrasında kansızlık tedavisi görmeye başlayan Uca‘nın bağırsağında görülen dev polipdeki hücre bozulması nedeniyle ameliyat olmasına karar verilmişti.

Metin Uca neden evlenmiyor?

Gerçekten kadınları, sevdiğim kadınları çok seviyorum. Ama zaman zaman kendimi çekilmez, sinirbozucu ve gıcık buluyorum bunu da hayatımın merkezine yerleştirmek istediğim bir kadından duymak istemiyorum. Beni terkeden kadınlar haklı olarak gittiler.

Metin Uca ne mezunu?

İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Uca, Kimya Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Tiyatro ve gazetecilik eğitimi aldı. Van Erciş’te askerliğini tankçı asteğmen olarak yapan Uca, 1987 yılında Anadolu Ajansı’nın sınavını kazanarak muhabirlik hayatına başladı.

Metin Uca ne iş yapar?

Gazeteci
Televizyon SunucusuYazarSeslendirme Sanatçısı
Metin Uca/Meslekleri