Patron kaç yasında?

Patronun gerçek adı ne?

Patron (10 Ocak 1988; Mersin, Türkiye) veya gerçek adıyla Ege Erkurt, Türk rap sanatçısı ve söz yazarıdır.

Patronun burcu nedir?

Patron (Ege Erkurt) 1.79 metre boyunda ve 81 kilo ve balık burcudur.

Ege Erkurt nereli?

Mersin, TürkiyePatron / Doğum yeriMersin, eski adıyla İçel, Türkiye’nin bir ili ve bu ilin merkezidir. Dördü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır. Mersin Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye’nin en büyük limanları arasındadır. Şehirde turizm, sanayi, denizcilik gelişmiştir. Vikipedi

PMC patron kim?

Patron mahlasıyla bilinen, asıl adı Ege Özkurt olan, 10 Ocak 1988 Mersin/Merkez doğumlu rapçi. Birçok rapçi gibi o da Türkçe rape Raple Cartel sayesinde 1995 yılında tanışmıştır. Liseye kadar olan eğitim sürecini Mersin’de geçiren Patron 2005-2006 yılları arasında amatör bir şekilde demolar almaya başladı.

Ceza yaşı kaç?

45 yaşında (31 Aralık 1976)Ceza / Yaş

Patron ve Saian kardeş mi?

Saian (1 Aralık 1983, Mersin, Türkiye) veya doğum adıyla Necati Güney Erkurt, Türk rap sanatçısı ve söz yazarıdır. 2001 yılında üniversite nedeniyle İstanbul’a gelmiş ve İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat ve Deniz Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca, Patron‘un ağabeyidir.

Yöneticiler en çok hangi burçtan çıkar?

Kurumsal yapılarda en uyumlu, hakkaniyete en yüksek şartlarda sahip genel müdür ve yöneticiler Başak burcundan çıkar.

Fro kaç yaşında?

doğum tarihi 9 Mart 1981 olup 2022 yılı itibariyle 41 yaşındadır. Tek pişmanlığının da baba olmadığını açıklamıştır.

Saian aslen nereli?

Saian (1 Aralık 1983, Mersin, Türkiye) veya doğum adıyla Necati Güney Erkurt, Türk rap sanatçısı ve söz yazarıdır. 2001 yılında üniversite nedeniyle İstanbul’a gelmiş ve İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat ve Deniz Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

PMC nin açılımı nedir?

PMC; (İngilizce:Persian Music Channel) Merkezi Dubai’de bulunan Birleşik Arap Emirlikleri kökenli Farsça yayın yapan,müzik,magazin ve eğlence kanalı.PMC‘nin kendine ait bir magazin dergisi vardır.

PMC açılımı nedir?

This is my PMC! PMC; (İngilizce:Persian Music Channel) Merkezi Dubai’de bulunan Birleşik Arap Emirlikleri kökenli Farsça yayın yapan,müzik,magazin ve eğlence kanalı.PMC‘nin kendine ait bir magazin dergisi vardır.

Şehinşah kaç yaşında?

35 yaşında (27 Aralık 1986)Şehinşah / Yaş

Bilgin Özçalkan evli mi?

RokaBeatCeza / Eşi

Ceza nerede doğdu?

Üsküdar, İstanbul, TürkiyeCeza / Doğum yeri

Saian kaç kardeş?

PatronSaian / Kardeşleri