Payitaht deki Sara kim?

Payitaht Esma Kalfa kimdir?

Sinema ve dizi film oyuncusu. 1991, İstanbul doğumlu. İstanbul Drama sanat Akademisi’nde Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Büşra Acar, 2016 yılından itibaren Güneşin Kızları, Payitaht Abdülhamid, Astral Seyahat, Kimse Bilmez, Arka Sokaklar gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı.

Payitaht Abdülhamid Sara Hedaya kim oynuyor?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 10. Sara Hedaya (Elena Vineova) zehrin şifasını bulmak için Saraya dönmek zorunda.

Payitaht Bay Heckler kim?

Payitaht Abdülhamid de William Hetchler karakterini canlandıracak olan usta oyuncu cem özer, 5 Ekim 1959 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden terk olan oyuncu yıllarca Dostlar Tiyatrosunda rol almıştır. Aynı zamanda sunuculuk ve şovmenlik de yapan oyuncu halk tarafından sevilmiştir.

Tevfik Pasayi kim oynuyor?

Tolga Öztürk Kimdir ve Nerelidir | Payitaht Abdülhamid’in Ahmet Tevfik Paşa‘sı – YouTube.

Sara Sultan kimdir?

Sara Hatun, Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın annesidir. Fatih Sultan Mehmet Toros Dağlarını aşıp Mardin şehri yakınında ordugah kurunca, sultan ile elçi olarak görüşmeye gitmiştir.

Heckler kim?

Heckler & Koch ünlü bir Alman silah firmasıdır. En popüler silahları MP5, UMP, MP7, G3, G36 ve keskin nişancı tüfeği PSG-1’dir.

Payitaht ingiliz sefiri kim?

Bunun için de elinden geleni yapacaktır. Abdülhamid’in karşısına Birleşik Krallık Sefiri olarak gönderilmiştir. İngiliz ordusunda görevli Yahudi bir Albay olan Albert Goldshmit de Hristiyan Siyonistlerdendir. İngilizlere son derece sadıktır.

Abdulhamitin dizisinde oğlunu oynayan oyuncu kim?

Küçük yaşına rağmen birçok projede yer alan Alp Akar, Payitaht‘a Abdülhamid‘in Behice Hanım’dan olma oğlu Ahmet Nurettin Efendi karakteriyle giriyor.

Tevfik Paşa kiminle evlendi?

1879 yılında Atina’da Maslahatgüzar olarak görev yaparken bir diplomat ailesinin çocuklarına mürebbiyelik yapan İsviçreli bir köy polisinin kızı Elisabeth Tschumi ile evlendi. Bu evlilikten beş çocuğu oldu.

Uzun hesenin anasi kim olub?

Sara Hatun, Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın annesidir.

Sarı Hatun kimdir?

Sara Hatun – Azerbaycan tarihinde ilk birinci hanımı ve Şark’ta ilk diplomat kadınıdır. Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın anasıdır. Sara Hatun Bayandur elinde doğmuştur. Akkaoyunluların devlet politikasının düzene sokulmasında diplomat ve yönetici olarak büyük hizmetler vermiştir.

Arben akış kimdir?

Çocuk oyuncu. İlkokul öğrencisidir. Oyunculuğa 2019 yılında Sevgili Geçmiş dizisinde rol alarak başladı. 2020 yılında Payitaht Abdülhamid, 2021’de Mavera dizisinde rol aldı.

Duygu Gürcan hangi dizilerde oynadı?

Payitaht AbdülhamidDuygu Gürcan / TV şovları

Söğütlü Osman gerçekte kimdir?

Yusuf Aytekin, 31 Mayıs 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 2012 yılında Korkma isimli dizi ile başladığı oyunculuk kariyerini En Uzun Yüzyıl, İrtibatı Koparmayalım, Pinhan ve Sevdam Gözlerinde Kaldı isimli dizi ve sinemalar ile devam ettirmiştir.

Tahsin Paşa’yı kim oynuyor?

Payitaht Abdülhamid dizisinde Sultan’ın paşalarından biri olan Tahsin Paşayı canlandıran ünlü oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yeni dizisinde oynadığı karakter ve yeni imajı çok konuşuldu.