PolyDoge kac dolar?

PolyDoge Coin kaç adet var?

PolyDoge fiyatı bugün $0,000000019003 ve 24 saatlik işlem hacmi $526.862.Fiyat son 24 saatte 1.1% artmıştır.Dolaşımda 850 Trilyon POLYDOGE coin arzı, toplamda 1 Katrilyon coin arzı bulunmaktadır.

PolyDoge hangi borsada?

PolyDoge ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKX, Gate.io, MEXC, LBank, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Cate Coin hangi borsada?

Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100,000,000,000,000 CATE coin. CateCoin ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, PancakeSwap (V2), BKEX, ZB.COM, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Saıtama Coin nedir?

Saitama (SAITAMA) Nedir? Saitama, yeni nesil yatırımcıları eğitmek, kripto para birimlerini herkes için basit ve güvenli hale getirmek amacıyla çözümler geliştirmek isteyen köpek temalı bir internet şakası (meme) kripto para birimi.

Adacash coin nedir?

ADAcash Token (ADACASH) Cardano ADACash, Binance Smart Chain’de (BSC) getiri sağlayan sözleşmelerde ileriye doğru atılan adımdır; jeton yansımaları yerine ADA’da dağıtılan ödülleri alırsınız ve sözleşme statik bir ödül sistemi kullanır.

Quack coin nedir?

Quack coin, sahiplerine “sürtünmesiz getiri üretimi” ile ödüller ödemeyi amaçlayan bir başka aşırı deflasyonist Binance Akıllı Zincir (BSC) meme tokenidir.

Feg token nedir?

2021 yılının ilk günlerinde ortaya çıkan FEG Token, ERC-20 ve Binance Smart Chain tabanlıdır. FegX adlı merkezi olmayan ve kendi projesi olan bir şirket tarafından piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Yapılan her işlem başına kullanıcılarına %1 ödül verir.

Cate coin en yüksek kaçı gördü?

Güncel fiyat, CATE başına $0,000001. Yeni fiyat, $0,000001 ile tüm zamanların en yüksek değerini temsil ediyor.

Hodler ne demek?

Kripto para yatırımcılarının “HODL” olarak adlandırdığı bu stratejinin adı ise aslında bir yazım hatasıyla ortaya çıksa da daha sonra “Canın pahasına tutun” (Hold On for Dear Life) ifadesinin kısaltması olarak kullanılmaya başlandı.

Saitama projesi Nedir?

Yaptığı çıkışla uzun süreli yatırımcıların gözdesi haline gelmiş olan Saitama Inu, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Saitama Inu’nun amacı güvenli bir şekilde kripto para borsasında para akışını gerçekleştirmektir. İlk defa Mayıs 2021’de Saitama Inu piyasaya sürüldü.

Kishu Inu coin nedir?

KISHU COİN (KISHU INU) NEDİR? Kishu Inu (KISHU) Coin, bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen MEM kripto para birimidir. KISHU Coin, Dogecoin’e rakip yeni kripto para birimleri arasında görülmektedir.

Quack coin kime ait?

Rich Quack, Binance Akıllı Zincirinde bir BEP-20 belirtecidir. Kripto alanında oldukça saygın bir denetçi olan Techrate tarafından bağımsız olarak denetlenmiştir. Rich Quack, düşük ücretleri ve hızlı işlem süreleri sayesinde meme coinleri için gidilecek zincir olan Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yaşıyor.

Dogelon Mars coin nedir?

tam adı dogelon mars olan bir başka “meme” shit coin. tabi ki yine elon musk ve doge’u içerisinde barındırıyor. tek farkı henüz ilk gününde hem cmc’de ve gecko’da listelenmiş olması 320 m dolar gibi bir işlem hacmine ulaşması.

Feg token arzı ne kadar?

FEG Fiyatı ve Piyasa Verileri FEG Token fiyatı bugün $0,000000003598 ve 24 saatlik işlem hacmi $1.820.960.Fiyat son 24 saatte -2.4% azalmıştır.Dolaşımda 41 Katrilyon FEG coin arzı, toplamda 100 Katrilyon coin arzı bulunmaktadır.

Feg Projesi Nedir?

FegX adlı merkezi olmayan ve kendi projesi olan bir şirket tarafından piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Yapılan her işlem başına kullanıcılarına %1 ödül verir. Bu sayede yatırımcılara teşvik sağlayan ve toplam arzı zamanla azalan bir Blockchain projesidir.