PUBG Mobile yeni güncelleme ne zaman 2022?

PUBG yeni sezon ne zaman?

PUBG Mobile M7 Royale Pass Kraliyet Muhafızı, 18 Ocak’ta oyunda yerini aldı. Her ay olduğu gibi, M7 Royale Pass bir ay süreyle oyunda olacak. Dolayısıyla PUBG Mobile M7 Royale Pass, 17 Şubat 2022’de sona erecek. Bir sonraki yeni sezon PUBG Mobile M8 Royale Pass resmi çıkış tarihi 18 Şubat 2022 olarak tahmin ediyoruz.

PUBG jujutsu kaisen modu ne zaman gelecek?

PUBG Mobile x Jujutsu Kaisen İşbirliği Çıkış Tarihi Oyuncular ve hayranlar bu işbirliğini uzun zamandır bekliyorlar. PUBG Mobile tarafından bazı sızıntıların ortaya çıkmasından sonra, yeni Jujutsu Kasien işbirliğinin 15 Şubat 2022 itibariyle oyunda.

PUBG güncelleme neden gelmedi?

Güncelleme gözükmemesi durumunda Android kullanıyorsanız Google Play’e girerek PUBG Mobile’ı güncellemeyi deneyin. Eğer IOS kullanıyorsanız AppStore’a girerek kendiniz güncellemeyi başlatabilirsiniz.

PUBG son sürüm kaç?

Android için 5.1.1 ya da daha üst bir işletim sistemi gerekiyor. Ayrıca en az 2 GB’lik RAM olması şarttır. İOS cihazlar için ise İphone 6 ve daha üst modellerini kullanıyor olmanız gerekiyor.

PUBG Mobile 22 sezon ne zaman gelecek?

Sezonun 16 Eylül 2021 tarihinde bitiminin hemen ardından 17 Eylül 2021 tarihinde 22. Sezonun ilk RP si yani Royal Pass M3 aktif olacaktır.

PUBG Mobile 25 sezon ne zaman gelecek?

Mevcut sezon C1S3/M5 sezonu 19 Aralık’ta sona eriyor. Pubg Mobile yeni Rp Sezon 25 veya M6 Royale Pass, 20 Aralık’tan itibaren başlayacak.

PUBG mobile son sürüm nasıl indirilir?

Pubg mobile oyununu indirmek için öncelikle bir market uygulamasına giriş sağlamanız gerekiyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz google play store, ios kullanıcısı iseniz app store uygulamasına girerek arama butonuna Pubg mobile yazarak ilk çıkan seçenekte indirebilirsiniz.

PUBG yeni sürüm nasıl güncellenir?

PUBG Mobile Android Güncelleme

  1. Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Menü ikonuna dokunun ve ardından Uygulamalarım & Oyunlarım sekmesine girin.
  3. PUBG Mobile’ı seçin.
  4. ‘Dahası’ (üç noktalı sembol) butonuna dokunun.
  5. Otomatik güncellemeleri açık hâle getirin.

24 Oca 2019

PUBG yeni güncelleme kaç gb?

Mobil oyun dünyasının öne çıkan oyunlarından olan PUBG Mobile tarihinin en büyük güncellemesini aldı. PUBG Mobile 1.0 güncellemesi; Android cihazlar için yaklaşık 1.8 GB, iOS için ise 2.17 GB boyutunda olacak. Güncelleme için sunucular kapatılmayacak.

PUBG yeni güncelleme kaç GB 2021?

PUBG grafikleri ortalama donanımlı bir PC sistemine sahip olmayı gerektiriyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 33 GB yer kaplamaktadır.

PUBG Mobile dünyada kaçıncı sırada?

Playerunknown’s Battlegrounds’un kısa süre önce uluslararası tanıtımı yapılan mobil sürümü, 100’den fazla ülkede ve bölgede en çok indirilen oyun oldu.

PUBG Mobil 21 sezon ne zaman?

PUBG 21. sezonun 16 Eylül tarihinde başlaması bekleniyor. 20. sezon ise bu tarihten hemen önce sona erecek.

PUBG Mobile 23 sezon ne zaman?

PUBG Mobile 23. M4 (Month 4) Sezon Başlangıç Tarihi PUBG Mobile 23.Sezon yani PUBG M4 (Month 4) 18 Ekim 2021 tarihi ile PUBG mobile içerisinde yerini alacak gibi gözüküyor.

PUBG 21 sezon ne zaman bitecek?

PUBG Mobile Royale Pass 1 Ay: Tek Çağı ‘nın 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü başlayacağı ve 12 Ağustos 2021 Perşembe günü, PUBG Mobile Royale Pass 2 Ay: Proje T ‘nin ise, 13 Ağustos 2021 Cuma günü başlayacağı ve 13 Eylül 2021 Pazartesi günü bitiyor. PUBG Mobile 21.

PUBG Mobile nasıl indirilir ücretsiz?

Android Telefon İçin PubG Nasıl İndirilir?

  1. Telefonunuzun veya tabletinizin Google Play Store uygulamasıyla indirme yapabilirsiniz.
  2. Play Store’dan PubG Mobile‘ı indirmek için TIKLAYINIZ!
  3. Bu sayfa sizi oyunla ilgili detayların yer aldığı ekrana yönlendirecek.
  4. İndir butonuna basarak cihazınıza oyunu indirin.