Realme nasıl bir marka?

Realme Xiaomi nin mi?

oppo’nun alt markası. xiaominin redmi, huawei’nin honor’ı gibi. coloros işletim sistemini geliştirip oppo telefona can veren şirket.

Oppo realme nasıl bir telefon?

5000 mAh batarya sayesinde şarjı uzun süre gidiyor. 4 lü arka kamera sayesinde makro çekim yapabiliyorsunuz. Güçlü işlemcisi ve 4Gb Ram sayesinde telefonda donma kasma yok özellikle oyun oynayanlar için mükemmel telefon kesinlikle pişman olmayacaksınız. Ürün tam bir f/p telefonudur.

Realme hangi markanın yan ürünü?

realme, resmi olarak 28 Ağustos 2018’de Sky Li tarafından kurulmuş bir teknoloji markasıdır. realme‘nin amacı, gençlere üstün bir ürün deneyimi yaşayabilecekleri ürünler sunmak ve trendleri belirleyen bir teknoloji markası olmaktır.

Realme Türk malı mı?

Realme Çin merkezli olan bir telefon markasıdır. Kurucusu ise OPPO markasının eski başkan yardımcısıdır.

Realme C21 Alınır mı?

Sonuç Bize kalırsa realme C21, fiyatı ve sunduğu özelliklerle gayet alınabilecek bir akıllı telefon. Temel kullanıcının ve saygı değer büyüklerimizin taleplerine yeterli cevabı verebilecek bir akıllı olan C21‘i biz tavsiye edebiliyoruz.

Realme 7 nasıl bir telefon?

Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı. Realme ui gayet güzel bir arayüz. Telefon şuan android 10 ve 2021 güvenlik güncellemesi telefonu açtığımda gelmişti. Ekran büyük renkler gayet güzel ve ayarlarda ekstra renk düzeltme ayarı var. 90 Hz yenileme hızı var.

Realme 7 Pro iyi mi?

Gece fotoğrafları muazzam. Ön kamera çok şaşırtıcı derecede güzel. Amoled ekran süper. Stereo hoparlör farkı hissettiriyor. Ekran içi parmak izi çok başarılı TouchID hiçbirzaman okumazdı parmağımı ama bu her seferinde okuyor. 65W adaptör ile 34 dakikada doluyor cihazım 4 aylık olmasına rağmen şarj hızı değişmedi.

Realme sahibi kim?

BBK ElectronicsRealme / Üst kuruluşuBBK Electronic Corporation, Çin merkezli bir tüketici elektroniği şirketidir. Şirket, 1995 yılında Duan Yongping tarafından kurulmuş olup televizyon setleri, MP3 çalar, dijital kamera ve cep telefonu gibi ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Oppo, Vivo, OnePlus, Realme, iQOO markaların sahibidir. Vikipedi

Oppo ile realme aynı mı?

Realme (realme olarak stilize edilmiş), Shenzhen merkezli bir akıllı telefon üreticisidir. Marka, 4 Mayıs 2018’de, daha önce Oppo Electronics’in Başkan Yardımcısı olan Sky Li tarafından Oppo‘nun alt markası olarak kuruldu.

Realme ile OPPO aynı mı?

Realme (realme olarak stilize edilmiş), Shenzhen merkezli bir akıllı telefon üreticisidir. Marka, 4 Mayıs 2018’de, daha önce Oppo Electronics’in Başkan Yardımcısı olan Sky Li tarafından Oppo‘nun alt markası olarak kuruldu.

OPPO hangi markanın yan ürünü?

OPPO ÇİN MARKASIDIR Yaptığımız araştırmalar sonucunda Oppo markasının bir Çin markası olduğunu ve 2004 senesinde kurulduğunu öğrendik. Aynı zamanda BBK’nın da kurucusu olan Duan Yongping tarafından kurulan Oppo‘nun tam ismi Oppo Electronics Corp olarak geçmektedir.

Reeder Türk malı mı?

Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde akıllı saat ve yapay zeka içerikli cihazların üretimi planlanmaktadır.

Realme Türkiye distribütörü kim?

Marka, 4 Mayıs 2018’de, daha önce Oppo Electronics’in Başkan Yardımcısı olan Sky Li tarafından Oppo’nun alt markası olarak kuruldu….Realme.

Tip Limited şirket
Ürün Akıllı telefonlar
Sahibi BBK
Website realme.com

Oppo C21 iyi mi?

Fiyat ve performans sıralamasında 1 numara diyorum. Kamera tatmin edici düzeyde, 5bin mah pili muhteşem. Ekran yeterince büyük, kullanımı oldukça rahat arayüzü var. Güncelleme konusunda genç firma olmasına rağmen oldukça başarılı ve hızlı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oppo C21 Alınır mı?

Fiyatına göre iyi bir telefon. Android 10 ve Realme Uİ ile geliyor. Yazılımı oldukça iyi 3 GB ram yeterli. 5000 mAH batarya oldukça iyi. G35 fiyat bandında idare eder bir işlemci.