S Sport Plus Üyelik kaç TL?

S Sport Plus ücretli mi?

S Sport Plus uygulaması Turksat Kablo TV müşterilerimize özel oluşturulan kampanyayla 12 ay taahhütle (ilk ayı ücretsiz) aylık 15,00 TL’lik sabit fiyat garantisiyle sunulmaktadır.

S Sport Plus ilk ay ücretsiz mi?

Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus‘ı ilk 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir.

S Sport Plus Üyelik Nedir?

S Sport Plus dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı hem de seç izle içeriklerle yayınlayan, Internet üzerinden hizmet veren bir uygulamadır. Aynı anda birden fazla canlı yayın arasından tercih etme ve bilgisayarınızdan aynı anda yayınlanan müsabakaları tek ekranda izleme fırsatı sunar.

S Sport Plus içinde neler var?

Premier League İngiltere futbol ligidir. Portekiz Premier League: Portekiz futbol ligidir. La Liga: İspanya profesyonel futbol ligidir. Nations League: UEFA Uluslar Ligi….Diğer:

  • IAAF Diamond League: Atletizm ligi.
  • FIS: Uluslararası kayak federasyonudur.
  • Professional Bull Riders.
  • World’s Strongest Man.
  • ESPN 30 for 30.

S Sport Plus Tivibuda var mı?

Turkcell TV+, KabloTV, D-Smart, tivibu ve Vodafone TV platformları üzerinden yayın yapmaktadır. S Sport, ayrıca Barça TV ve Bayern TV gibi ünlü kulüp televizyonlarını da ekranlara taşımaktadır. … Ayrıca S Sport Plus‘tan da oynanan tüm maçların özetleri ve 90 dakikalık dilimleri izlenebilir.

S Sport Plus kimin kanali?

S Sport ve S Sport 2 kanallarının sahibi Saran Group Medya, S Sport Plus ile son teknolojiyi sporseverlerin kullanımına sunuyor. İş insanı Sadettin Saran’ın sahibi olduğu Saran Group Medya’nın en yeni spor yatırımı, S Sport Plus.

S Sport aylık ne kadar?

S Sport Plus Aylık Paket 21,99₺/ay, S Sport Plus Yıllık Paket ise 179.9₺’dir. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiye https://www.ssportplus.com/kampanyalar/ adresinden ulaşabilirsiniz.

S Sport Plus nasıl üye olurum?

S Sport Plus‘a nasıl üye olabilirim? S SportPlus‘a dilerseniz www.ssportplus.com adresi üzerinden dilerseniz de S Sport Plus IOS veya Android mobil uygulamalarından kolayca üye olabilirsiniz.

S Sport Plus hangi kanallar var?

D-Smart 78. kanal, KabloTV 240. kanal, Turkcell TV+ 77. kanal, tivibu 73. kanal, Vodafone TV 11. kanaldan yayın yapmaktadır. Bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerinde yer almakta ve sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmaktadır….

S Sport
Turkcell TV+ 77. kanal (HD)
Vodafone TV 11. kanal (HD)

S Sport Şampiyonlar Ligi var mı?

Türkiye’de birçok spor içeriğini sporseverlere ulaştıran S Sport Plus, bu hamleyle birlikte Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi özetlerine de sahip oldu. Premier Lig, Serie A, NFL, NBA, Portekiz Liga Nos, La Liga ve daha birçok içeriğe erişim sağlamak için buraya tıklayın.

S Sport Plus Tivibu kaçıncı kanal?

D-Smart 78. kanal, KabloTV 240. kanal, Turkcell TV+ 77. kanal, tivibu 73. kanal, Vodafone TV 11. kanaldan yayın yapmaktadır. Bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerinde yer almakta ve sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmaktadır….

S Sport
Turkcell TV+ 77. kanal (HD)
Vodafone TV 11. kanal (HD)

S Sport Plus televizyondan nasıl izlenir?

1.Televizyonunuzun uygulama mağazasını açın. 2. Arama kısmına S Sport Plus yazın ve gelen sonuçlar arasından S Sport Plus‘ı seçin. 3. S Sport Plus uygulamasının sayfasını gördüğünüzde “Yükle” butonuna basın.

S Sport hangi ligleri veriyor?

Premier Lig, Serie A, La Liga, NBA, F1, NFL, UFC, Boks Geceleri ve daha fazlası S Sport Plus’ın çoklu ekran özelliğiyle sen neredeysen orada!

Premier Lig kaç yıl s Sportta?

beIN Sports, 2022 -2023 sezonundan 2024-2025 sezonunun sonuna kadar üç yıl boyunca Premier Lig maçlarının yayın hakkını satın aldı. Türkiye’deki futbolseverler, Premier Lig‘in keyfini 2022 -2023 sezonundan 2024-2025 sezonunun sonuna kadar üç yıl boyunca sadece beIN SPORTS Türkiye’de çıkaracaklar.

S Sport da hangi kanallar var?

D-Smart 78. kanal, KabloTV 240. kanal, Turkcell TV+ 77. kanal, tivibu 73. kanal, Vodafone TV 11. kanaldan yayın yapmaktadır. Bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerinde yer almakta ve sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmaktadır. 12 Eylül 2020 itibarıyla tivibuda 73. kanala geçmiştir.