Samsung Note serisi neler var?

Samsung Note serisi bitiyor mu?

Ice Universe tarafından gelen yeni bir sızıntıya göre Galaxy Note serisi sona eriyor. Bu noktada sahip olacağı yeni ismi ortaya çıktı. Samsung, ilk Galaxy Note serisini tanıttığında akıllı telefon dünyasına farklı bir hava kattı.

Galaxy S serisi mi Note serisi mi?

Genel olarak S serisi için iki model, Note serisi içinse 1 model satışa sunuluyor. İki seri arasındaki temel fark ise Note serisinde yer alan S-Pen’den kaynaklanıyor diyebiliriz. Yoksa tasarımsal anlamda Galaxy S serisi ile Note serisi arasında öyle önemli bir farklılık bulunmuyor.

Samsung telefonların hangi serisi iyi?

Özellikleri ile Dikkat Çeken En İyi Samsung Telefonlar 2021 Listemiz

 • 1- Samsung Galaxy Note 20.
 • 2- Samsung Galaxy Note 10 Lite.
 • 3- Samsung Galaxy A51.
 • 4- Samsung Galaxy A71.
 • 5- Samsung Galaxy A70s.
 • 6- Samsung Galaxy A90 5G.

25 Tem 2021

Note serisi kalktı mı?

Samsung yıl sonuna kadar Galaxy Note serisi akıllı telefonların üretimini tamamlayacak. ET News’in Güney Kore baskısına göre, ilgili modellerin piyasaya sürülmesi artık şirketin 2022 planlarında öngörülmüyor.

Samsung yeni Note serisi çıkacak mı?

Galaxy Note Serisi 2022 yıllık üretim planının dışında tutuldu ve tasarımı Galaxy S serisinin bir sonraki versiyonuna dahil edilecek. Tüm bunlar, Samsung‘un katlanabilir telefonlarının satışlarını artırmak için planladığını gösteriyor.

Note 21 neden yok?

Samsung, çok sayıda sızıntının ardından bu gece yaptığı açıklamayla birlikte Galaxy Note 21‘in 2021’de piyasaya çıkmayacağını doğruladı. İlk olarak bu yıl Mart’ta Note serisinin atlanabileceğinden bahsedilmişti. Ancak şirket bu konuda durumun belirsiz olduğunu da vurgulamıştı. Gösterilen sebep ise çip sıkıntısıydı.

Samsung A serisi en iyi telefon hangisi?

Samsung Galaxy A serisi en iyi telefonları: Samsung Galaxy A80. Samsung Galaxy A71. Samsung Galaxy A51. Samsung Galaxy A31.

Samsung en iyi modeli hangisi?

Samsung‘un en iyi telefonu hangisi diye soruyorsak bu soruya Samsung Galaxy S21 Ultra cevabını verebiliriz. Yüksek fiyatıyla dudak uçuklatsa bile güçlü performansıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Samsung Galaxy S21 Ultra, devrim niteliğinde fotoğraflar için eşsiz kameraya sahiptir.

Samsung Galaxy Note 20 neden yok?

Teknoloji üreticilerinden Samsung‘un, beklediği satış rakamlarına ulaşamayan Galaxy Note 20 serisinin üretimini azalttığı bildirildi. Bu durum bileşen tedarikçilerini zora sokmuş durumda.

Samsung Galaxy Note yeni model ne zaman çıkacak?

Samsung‘dan bu yıl yani 2021’de yeni bir Galaxy Note gelmedi, gelmeyecek. Firma bunu resmi olarak kendisi açıklıyor. Ancak Samsung‘dan Galaxy Note serisi tamamen öldü, artık bir Galaxy Note çıkarmayacağız tarzında bir açıklama ise yapılmıyor. Yani yüksek ihtimalle 2022’de yeni bir Galaxy Note modeli gelecek.

Samsung yeni Note ne zaman?

Görünüşe göre Samsung, Note 21’i Ağustos’ta piyasaya sürmeyebilir. Her zamanki gibi, söylenti ve sızıntılar farklı bir lansman penceresine işaret ediyor ve hatta 2022 yılının başlarına kadar itebilir.

Samsung Note 21 ne zaman çıkar?

Samsung Galaxy Note 21 için fiyat ve beklenen çıkış tarihi Yukarıdakiler yanlışsa ve Samsung geleneksel programlarına bağlı kalırsa, muhtemelen Galaxy Fold 3 veya Z Flip 3 / Z Flip Lite duyurusu ile birlikte Ağustos 2021’de Galaxy Note 21‘i beklemeliyiz.

Samsung Note 21 çıkacak mı?

Samsung, çok sayıda sızıntının ardından bu gece yaptığı açıklamayla birlikte Galaxy Note 21‘in 2021’de piyasaya çıkmayacağını doğruladı.

Samsung hangi modeli alınmalı?

İşte yeni çıkan en iyi 10 Samsung akıllı telefon modeli önerisi…

 1. 1. Samsung Galaxy S21 Ultra. ARTILAR. …
 2. 2. Samsung Galaxy Z Fold2. ARTILAR. …
 3. 3. Samsung Galaxy Note 20 Ultra. ARTILAR. …
 4. Samsung Galaxy Note 10 Plus. ARTILAR. …
 5. 5. Samsung Galaxy Z Flip. ARTILAR. …
 6. 6. Samsung Galaxy Note 10 Lite. …
 7. 7. Samsung Galaxy M51. …
 8. 8. Samsung Galaxy A51.

Samsung A serisi ne demek?

Samsung Galaxy A serisi ise şirketin orta-üst segment akıllı telefonlarını barındırıyor ve bu cihazların teknik özellikleri, Samsung Galaxy S serisine oranla biraz daha kırpılmış oluyor.