Sana söz dizisindeki Nazlı kimdir?

Sana Söz kimler oynuyor?

Sana Söz dizisi, 7’inci bölümü ile final yaptı.

  • ERKAN PETEKKAYA. Erken Petekkaya, Sana Söz dizisinde Ömer Komiser karakterine hayat vermektedir.
  • NEHİR ERDOĞAN. Nehir Erdoğan, program sunucusu Elif olarak seyirci karşısına çıkacak.
  • SERKAN ALTUNORAK. …
  • HİVDA ZİZAN ALP. …
  • ASLIHAN KAPANŞAHİN. …
  • AYÇİN İNCİ …
  • CANSIN ÇEKİLİ …
  • ATAKAN HOŞGÖREN.

23 Ara 2021

Söz Naz kimdir?

27 yaşındaki Hivda Zizan Alp, 9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü, ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Hivda Zizan Alp özellikle reklam filmleri ile tanınmaktadır.

Ali Önsöz kimdir?

Ali Önsöz,sosyal medyada @babanaaber kullanıcı adı ile yer almaktadır. O3 Medya Suçlu dizisinde Bora karakteri için uygun görülen tek aday olan Ali Önsöz daha önce hiç bir dizi de yer almadı.Suçlu dizisinde Bora 20’li yaşlarda madde bağımlısı bir gençtir.

Sana Söz neden final veriyor?

SANA SÖZ NEDEN FİNAL YAPIYOR? O3 Medya’nın hazırladığı Sana Söz dizisi 7. bölümde ekrana veda ediyor. Başrolü Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı dizi 7. bölümde bitiyor. Dizinin reytingler nedeniyle yayın hayatını noktaladığı düşünülüyor.

Sana Söz Vedat kim?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu 7 Eylül 1979’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Nuroğlu, oyunculuk kariyerine 2003 yılında, TRT’de ekranlara gelen “Yuvadan Bir Kuş Uçtu” adlı dizideki küçük bir rolle adım attı.

Sana Söz amir kim?

Erkan Petekkaya, kötülerle savaşan kendini mesleğine adamış cinayet büro amiri Ömer Duran’a hayat verirken; Nehir Erdoğan ise gerçekleri aydınlatmaya çalışan başarılı program sunucusu Elif Karaca’yı canlandıracak.

Yasemin Yazıcı aslen nereli?

8 Eylül 1997’de İstanbul’da doğan Yasemin Yazıcı, Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans ve vokal eğitimi de aldı. Okul yıllarında Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde, “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol.

Sezer Koç kaç yaşında?

16 Kasım 1981 doğumlu Sezer Koç, oyunculuğa çocukluk yaşlarında ilgi duymaya başladı. Koç, Akademi 35Buçuk Oyunculuk Okulu ve Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi aldı.

Ali Aksöz Kimdir Kaç Yaşında?

44 yaşında (1978)Ali Aksöz / Yaş

Sana Söz Umut kimdir?

Atakan Hoşgören sinema, reklam ve dizi oyuncusu, model, sporcudur. 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Kolej eğitiminden sonra Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne devam etmektedir. Oyunculuk hayatına 7 yıl önce başladı.

Sana Söz bitiyor mu?

Büyük umutlarla başlayan Sana Söz dizisi dün final bölümü ile yayınlandı. Dizi 7. bölümü ile final yaptı.

Sana Söz ne zaman bitti?

SANA SÖZ BİTTİ Mİ NEDEN YOK? Dizi 14 Aralık 2021 tarihinde yayımlanan 7. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Sana Söz Aysel kim?

Ayçin İnci, 3 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ablası Ayça İnci de oyuncu olup emektar sinema oyuncusu Bilal İnci’nin torunudur. Üsküdar Lisesinden 1997 yılında mezun oldu. 1999-2001 yılları arasında Marmara Çağdaş Bilimler Vakfında İngilizce kurslarına devam etti.

Sana Söz kimin hayatını anlatıyor?

Başrollerinde; Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı dizide; herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi seyirci ile buluşacak. “Sana Söz”ün başrol oyuncularından Erkan Petekkaya, projenin merak edilenlerini paylaştı.

Yasemin Yazici hangi dizilerde oynadi?

Son YazYasemin Yazıcı / TV şovları