Şen Piliç in sahibi kim?

Şenpiliç sahibi kim?

Şenpiliç, 1978 yılında Haşim Gürdamar tarafından kurulan piliç eti üreticisidir. Söğütlü Kesimhanesi, TSE’den HACCP 13001 Belgesi alan Türkiye’deki ilk piliç kesimhanesidir. TSE Helal sertifikasına sahiptir.

Şenpiliç sahibi nereli?

Haşim Gürdamar Nerelidir? Şenpiliç‘in Patronu olan Yüksek İnşaat Mühendisi Haşim Gürdamar 1932 yılında, Erzincan Kemaliye’ye bağlı bir dağ köyü olarak bulunan Apcağa Köyü’nde dünyaya geldi. Haşim Gürdamar, beşkardeşin en küçüğü olarak dünyaya gelen Gürdamar henüz iki yaşındayken babasını kaybetti.

Şenpiliç israil malı mı?

Şenpiliç, 1978 yılında Haşim Gürdamar ve 5 arkadaşı tarafından kurulan Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş. bünyesinde üretilen piliç eti markasıdır. Türkiye’nin en büyük entegre piliç eti üreticisidir.

Ipek Üstündağ kimdir?

Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı İpek Üstündağ, 2012 yılında Türkiye’de 1,7 milyon ton piliç eti üretimi gerçekleştiğini belirterek, “Bununla en çok piliç eti üreten ülkeler arasında 9. sıradayız. 2025 yılında ise sektörün 3 milyon tondan biraz daha fazla piliç eti üreteceğini öngörüyoruz” dedi.

Şenpiliç hangi ilin?

Tüm operasyonunu profesyonel kadrosuyla İstanbul’da bulunan genel müdürlüğünden yürüten Şenpiliç‘in, 3’ü İstanbul’da olmak üzere, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, Lüleburgaz, Muğla, Trabzon, İzmir, Sakarya ve Samsun’da da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Şenpiliç Genel müdür?

Şenpiliç Genel Müdürü Aydın Başyurt, Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve beraberindeki heyet Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Şenpiliç hangi ülkenin?

Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş., Türkiye merkezli bir gıda şirketidir. Şirket, 1978 yılında Haşim Gürdamar tarafından Şen Tavuk adıyla kurulmuş olup ağırlıklı olarak et ürünleri üretimi yapmaktadır.

Şenpiliç helal mi?

Tesislerimizin tamamında piliçlerin kesimi İslami usullere uygun olarak yapılıyor olup helal sertifikasına sahiptir.

En kaliteli tavuk markası hangisi?

Banvit. Türkiye’nin en büyük beyaz et firmalarından biri olan Banvit, yüksek standartlardaki kalitesiyle en iyi tavuk markası olarak ön plana çıkıyor.

Şeker Piliç nerede üretiliyor?

Şeker Piliç‘in Bandırma’daki üretim tesisi Bandırma 1.

Şen Piliç güvenilir mi?

En iyi tavuk markaları arasındaki yerini uzun süredir koruyan Şenpiliç, modern üretim tesisleri ve yönetmeliğe uygun gerçekleştirdiği üretim ile ön plana çıkıyor.

Şenpiliç helal kesim mi?

Tesislerimizin tamamında piliçlerin kesimi İslami usullere uygun olarak yapılıyor olup helal sertifikasına sahiptir.

Er Piliç helal kesim mi?

Erpiliç entegre üretim tesisleri 150 bin m2 kapalı alanda, günlük 330 bin piliç kesim kapasitesine sahiptir. Avrupa Birliği standartlarında Avrupa Birliğine ihracat yapabilecek tesis ön izin sertifikasına sahiptir. Ayrıca ISO 9001-2000, ISO 22000-2005, TSE belgeleri ile Gimdes Helal Gıda sertifikasına da sahiptir.

Şenpiliç helal sertifikası var mı?

Tesislerimizin tamamında piliçlerin kesimi İslami usullere uygun olarak yapılıyor olup helal sertifikasına sahiptir. Türkiye’de piliçlerin kesim standartları, Diyanet İşleri Başkanlığı ve BESD-BİR tarafından… More.

Şenpiliç Gimdes helal mi?

Şenpiliç kesimhanelerinin tümü Helal Sertifikası’na sahiptir ve piliçler İslami usullere uygun olarak kesilir.