Sergen Yalçın istifa etti mi etmedi mi?

Sergen istifa edecek mi?

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönemi sona erdi. Beşiktaş yönetimi, Sergen Yalçın’ın istifasını kabul etti. Saat 12’de Nevzat Demir Tesisleri’nde başlayacak antrenman öncesi Başkan Ahmet Nur Çebi ile biraraya gelen 49 yaşındaki teknik adam görevini resmen bıraktı. Görüşmede Yalçın’ın istifasını Başkan Çebi’ye sundu.

Sergen Yalçın görevinden istifa etti mi?

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın görevinden istifa etti. Beşiktaş, Yalçın‘ın 679 gün süren teknik direktörlüğünde geçen sezon Süper Lig’de şampiyon olurken Türkiye Kupası’nı da müzesine götürdü.

Sergen Yalçın hangi maçtan sonra istifa etti?

Vodafone Park’ta Kayserispor ile karşılaşan Beşiktaş’ta taraftarlar, geçtiğimiz günlerde istifa eden Sergen Yalçın‘a tezahüratta bulundu. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin son maçında Borussia Dortmund’a 5-0 yenilen Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın, perşembe günü görevinden istifa etti.

Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın istifa etti mi?

Siyah-beyazlı takımın altyapısında yetişen ve camianın efsaneleri arasına giren Sergen Yalçın, bu sezon alınan kötü sonuçların ardından istifa etti. Beşiktaşta uzun süren kötü gidişatta son dakika gelişmesi yaşandı ve teknik direktör Sergen Yalçın istifa etti.

Beşiktaş Sergen Yalçın yerine kim gelecek?

Sergen Yalçın‘ın yerine geçici olarak Önder Karaveli görev yapacak. Beşiktaş, uzun süren kötü gidişatın ardından Sergen Yalçın ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Bu ayrılık resmiyete döküldükten sonra Yalçın‘ın yerine geçici olarak Önder Karaveli görev yapacak.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönemi bitti mi?

Beşiktaşta Sergen Yalçın dönemi sona erdi. Bugün yapılan antrenmana çıkmayı düşünmeyen Yalçın, Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüştü. Siyah-beyazlılar Yalçın‘ın istifasını kabul etti.

Sergen Yalçın neden ayrıldı?

Gözden Kaçmasın Arka arkaya alınan başarısız sonuçların ardından ipler koptu ve Sergen Yalçın, çift kupalı sezonun ardından görevinden ayrıldı. Beşiktaş’ta teknik direktörlük görevine geçici olarak altyapı sorumlusu Mehmet Ekşi’nin getirilmesi gündemde.

Besiktasin yeni hocasi kim?

Önder KaraveliBeşiktaş / Teknik direktör

Rıza Çalımbay nerede teknik direktör?

20 Haziran 2018 tarihinde Sergen Yalçın’ın ardından Konyaspor’un teknik direktörlük görevine getirildi.

Beşiktaş’ın yeni hocası kim olacak?

Beşiktaş, teknik direktörlük görevi için Önder Karaveli’yle yola devam etme kararı aldı.

BJK başında kim var?

Önder KaraveliBeşiktaş / Teknik direktör

Beşiktaş başına kim gelecek?

Son dakika Beşiktaş haberi… Beşiktaş, teknik direktörlük görevi için Önder Karaveli’yle yola devam etme kararı aldı. Sergen Yalçın’ın görevden ayrılmasının ardından Kayserispor maçına Beşiktaş‘ın başında çıkan Önder Karaveli, sahadan 4-2’lik galibiyetle ayrılan Beşiktaş‘a uzun süre sonra galibiyet getirmişti.

BJK Sergenin yerine kim gelecek?

Sergen Yalçın’ın yerine geçici olarak Önder Karaveli görev yapacak. Beşiktaş, uzun süren kötü gidişatın ardından Sergen Yalçın ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor. Bu ayrılık resmiyete döküldükten sonra Yalçın’ın yerine geçici olarak Önder Karaveli görev yapacak.

Sergen Yalçın kaç yaşında futbola başladı?

10 yaşında girdiği Beşiktaş altyapısından A takıma kadar yükselmiş olup 15 yıl kulüp için ter dökmüştür. Sergen‘i 15 saniye izleyip Beşiktaş’a kazandıran Serpil Hamdi Tüzün’ün direktifi doğrultusunda her gün deftere 10 tane gol pozisyonu çizdiğini ve onları uyguladığını söylemiştir.

Sergene ne oldu?

-DEMİR GRUP SİVASSPOR Süper Lig müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.