Şerif Sezerin kızı kim?

Şerif Sezer’in çocuğu var mı?

Deniz ArnaŞerif Sezer / Çocukları

Deniz Arna kimin kızıdır?

Geçen sezon ‘Gülizar’da ‘Hayriye’yi canlandıran Şerif Sezer, Bodrum’da tatilde. Kendisi gibi oyuncu olan kızı Deniz Arna, damadı Devrim Erdoğan ve torunu Derin de yanında. Önceki gün hep birlikte Gümüşlük’te halk plajındaydılar.

Şerif Sezer eşi kimdir?

Azmi ArnaŞerif Sezer / Eşi (e. 1971)

Şerif Sezer Gürcü mü?

1946 yılında Bursa iline bağlı Mudanya ilçesinde zeytincilikle uğraşan Rumeli, Laz ve Gürcü kökenli bir ailenin en büyük kızı olarak doğdu. Oyunculuğa tiyatro ile başladı, Bir Günün Hikâyesi adlı filmiyle 1980 yılında sinemaya geçti. İyi derecede Fransızca bilmektedir.

Şerif Sezer kaç yaşında nereli?

Şerif Sezer kimdir? Şerif Sezer, 1943 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde zeytincilikle uğraşan bir ailenin en büyük kızı olarak doğmuştur.

Şerif Sezer kaç doğumlu?

1943 (79 yıl yaşında)Şerif Sezer / Doğum tarihi

Deniz Sezer kimdir?

SÜLEYMAN DENİZ SEZER: 1997 doğumlu Ankara’da doğmuş. Çocukluğundan beri bağlama çalan daha sonra gitara heveslenip gitarı öğrenen daha sonra kendi kendine piyano çalmayı öğrenen sanatı müziği seven bir kişi.

Şerif Sezer nereli kaç yaşında?

Şerif Sezer, 1943 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde zeytincilikle uğraşan bir ailenin en büyük kızı olarak doğmuştur. Anne ve babası o sekiz yaşındayken boşanır. Kendisinden küçük ikiz kız kardeşleri de vardır ama biri difteriden ölmüştür. İlkokulu Mudanya’da okudu.

Şerif Sezer kaç yaşında öldü?

79 yaşında (1943)Şerif Sezer / Yaş