Şevval Sam kaç evlilik yapmış?

Şevval Sam evli mi?

Metin TekinŞevval Sam / Eşi (e. 1993–1999)Metin Tekin, Kanat forvet mevkinde forma giymiş ve Sarı Fırtına lakaplı Beşiktaş’ın sembol isimlerinden olan millî eski futbolcu ve teknik direktör. Metin Tekin, forvet bölgesinde de oynamasına rağmen çoğunlukla kanatlarda görev almıştır. Vikipedi

Metin Tekin kaç evlilik yaptı?

Metin Tekin, 27 Aralık 1993 tarihinde şarkıcı Şevval Sam ile evlendi. 1999 yılında boşandılar. Bu evliliğinden Tarık Emir (d.1997) adlı bir oğlu vardır. 2011 yılında ikinci eşi Doğa Tekin ile evlendi.

Şevval Sam kac cocugu var?

Tarık Emir TekinŞevval Sam / ÇocuklarıTarık Emir Tekin, Türk oyuncu. Vikipedi

Metin Tekin kiminle evli?

Doğa Tekine. 2011
Şevval Same. 1993–1999
Metin Tekin/Eşi

Şevval Sam’ın eski eşi kim?

Metin TekinŞevval Sam / Eski eşi

Şevval Sam Tekin kiminle evli?

Metin Tekin ile evli olan Şevval Sam‘ın ilişkisi 1999 yılında bitti. Ünlü şarkıcı Leman Sam‘ın kızı olan Şevval Sam, 11 Kasım 1973’te İstanbul’da doğdu. Şevval Sam‘ın annesi gibi babası Selim Sam da müzisyen.

Metin Tekin kaç yılında evlendi?

2011 (Doğa Tekin)
27 Aralık 1993 (Şevval Sam)
Metin Tekin/Evlilik tarihleri

Metin Tekin Şevval Sam kaç yıl evli kaldı?

Şevval Sam ile Metin Tekin‘in evliliği uzun ömürlü olmadı. Çift 6 yıl sonra 1999 yılında boşandı. Şevval Sam önce annesinin izinden gidip şarkı söyledi, ardından dizi sektörüne yöneldi. Oğlu Tarık Emir Tekin de şimdi annesinin izinden gidiyor.

Leman Sam anne babası nereli?

22 Şubat 1951 tarihinde İstanbul’da doğdu. Rumeli kökenli bir ailenin çocuğudur. Doğum adı Emine Leman Şenkan’dır. Subay olan babasının mesleği nedeniyle çocukluk yılları Anadolu’nun değişik kentlerinde geçti.

Şevval Sam kimin ile evli?

Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümünde tamamladı. 1993-1999 yılları arasında Beşiktaş’ın Sarı Fırtına lakaplı efsane eski futbolcusu Metin Tekin ile evli kaldı ve bu evliliğinden Tarık Emir adlı oğlu oldu.

Metin Tekin kaç çocuğu var?

Tarık Emir TekinMetin Tekin / Çocukları

Şevval Sam oğlu kimden?

Şevval Sam‘ın oğlu Tarık Emir Metin Şevval Sam ile Metin Tekin’in çocukları Tarık Emir Metin 1997 yılında dünyaya geldi. Şevval Sam ile Metin Tekin’in evliliği uzun ömürlü olmadı. Çift 6 yıl sonra 1999 yılında boşandı.

Şevval Sam Kim ile evlendi?

Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümü mezunu olan Şevval Sam, 1993 yılında dönemin ünlü futbolcusu Metin Tekin ile evlendi. Metin Tekin o zamanlar Beşiktaş’ta oynuyordu ve ‘sarı fırtına’ lakabıyla anılıyordu.

Şevval Sam’ın eski eşi kimdir?

Metin TekinŞevval Sam / Eski eşi

Metin Tekin Şevval Sam ne zaman boşandı?

Şevval Sam‘ın oğlu Tarık Emir Metin Şevval Sam ile Metin Tekin‘in çocukları Tarık Emir Metin 1997 yılında dünyaya geldi. Şevval Sam ile Metin Tekin‘in evliliği uzun ömürlü olmadı. Çift 6 yıl sonra 1999 yılında boşandı.