Siccin filminin konusu gerçek mi?

Siccin filminin konusu nedir?

Genç ve güzel bir kadın olan Öznur, kimsenin onaylamayacağı bir gönül macerasına tutulmuştur. Çocukluğundan beri kuzenine, yani teyzesinin oğlu olan Kudret’e aşıktır. … Öznur ise ne olru olsun Kudret’i kendisine bağlamak için eşi Nisa’ya büyü yaptırır. Bu büyü sonucu kadına cinler musallat olacaktır.

Siccin 6 hikayesi gerçek mi?

James Wan’ın çektiği, artık bir evrene dönüşen, Amerika’da gerçekten yaşamış ve paranormal vakaları araştırmış bir çift olan Ed ve Lorraine Warren’ın vakalarını işleyen The Conjuring (2013)’den tek farkı, (en azından bildiğimiz kadarıyla) Orhan karakterinin gerçek hayatta var olmayan, kurgu bir karakter olması.

Siccin 3 filmi gerçek mi?

Yönetmen Alper Mestçi’nin son filmi ‘Siccin 3 Cürmü Aşk’ yaşanmış bir olaydan yola çıkılarak çekilen bir film.

Siccin 2 deki olay gerçek mi?

Issız Cuma Mezarlığı’nda geçen gerçek bir hikayeden esinlenilen hikayesi ile “İslami Korku” öğelerini seyircisiyle buluşturacak filmin yönetmeni Alper Mestçi, serinin ilkinde olduğu gibi bu kez de aile dramıyla korkuyu harmanlıyor.

Dabbe kaç yaş ve üzeri?

Yapılan açıklamada; filmin çok gerçekçi ve korkunç bulunduğu, bu sebeple +18 yaş sınırı aldığına da yer verilmiş.

Siccin kaç yaş üstü?

18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Siccin serisi gerçek mi?

Siccin, gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanmıştır.

Siccin 6 Canan kim?

Sıradan bir taşralı olan aynı Yaşar oldukça mütevazı bir evde, karısı Türkan (Dilara Büyükbayraktar), baldızı Canan (Sibel Aytan), kayınpederi Burhan (Hüseyin Taş) ve kızları Efsun (Merve Ateş), Damla (Deniz Kiziroğlu), Yağmur (Cemre Kiziroğlu) ile birlikte mutlu ve mesut bir biçimde kavrulup gitmektedir…

Siccin 3 filmi nerede çekildi?

Çekimleri Sarıyer ve Beykoz çevresinde gerçekleştirilenfilmin oyuncu kadrosunda Adnan Koç, Büşra Ayaydın, Cem Uslu, Nevin Efe, Yavuz Pekdiker, Elif Baysal, Yavuz Çetin, Ömer Musab Küçükler gibi isimler yer alıyor.

Siccin filmi nerede çekildi?

Siccin filmi nerede çekildi: Siccin filminin birçok sahnesi İstanbul’da çekilmiştir. İstanbul Kandilli, Kuzguncuk ve İmrenli Köyü’nde çekilen sahneler bulunmaktadır.

Dabbe hangi ülkenin filmi?

Dabbe (film) 100 dk. Dabbe, yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Karacadağ’ın üstlendiği Türk yapımı bir korku filmidir.

Dabbe şu anda nerede?

Dabbe Filmi Nerede Çekildi? Dabbe filmi serisinin birincisi, İzmir’in Selçuk ilçesinde çekilmiştir. Film içindeki repliklerde de bu ilçenin adından söz edilmektedir.

Siccin +18 mi?

İslami korku filmlerinin Türkiye’deki önde gelen isimlerinden bir tanesi olan Alper Mestçi’nin 2014 yapımı filmi Siccin (Amel Defteri) Eylül ayında gösterime girecek.

Siccin 4 kaç yaş üstü?

Koltukların hareket edip, titreyeceği, hava, su, ışık efektleri ve koku gibi unsurların kullanacağı 4 Boyutlu (4DX) teknolojisiyle de seyirciyle buluşarak, Türk Sinema tarihinde bir ilk olan Siccin 4 filmine +18 yaş sınırlaması getirildi.

Siccin 5 gerçek mi?

Filmin konusu Mestçi’nin diğer filmlerinde olduğu gibi geçmişte yaşanmış gerçek bir olaya dayanıyor. Değişik görünümü ve tuhaf davranışlarıyla dikkat çeken Hale; annesi, akli dengesi bozuk babaannesi ve halası Azra’yla Nevşehir’de tarihi ve ürkütücü bir evde yaşamaktadır.