Sims 4 full paket kaç TL?

Sims 4 PC kaç TL?

The Sims4 Digital Deluxe Edition ve EA’in diğer sevilen oyunlarına anında erişim elde etmek için EA Play abonesi olun! Bugün $4.99, daha sonra her 1 ayda bir otomatik olarak $4.99 ödeyeceksiniz….EA Play ile birlikte gelir.

$4.99/ay
$29.99/12 ay -50%

3 Kas 2021

Sims 4 tüm paketler kaç gb?

THE SIMS 4 KAÇ GB? Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var. Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.

Sims 4 hangi ek paket alınmalı?

Hayallerimizdeki Hayatı Yaşadığımız The Sims 4‘ü Daha da Renklendiren En İyi 11 Ek Paket

 1. Island Living – 84.
 2. Eco Lifestyle – 82.
 3. Discover University – 81.
 4. Seasons – 81.
 5. Cottage Living – 81.
 6. Cats & Dogs – 80.
 7. Snowy Escape – 80.
 8. City Living – 78.

Sims 4 parali mi?

Oyunseverlerin severek oynadığı başarılı oyun serisi Sims‘in 4. oyunu Electronic Arts tarafından Origin üzerinden kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Sims 4 ne zaman ücretsiz olacak?

Sims oyunları hayranıysanız Electronic Arts’tan sizler için güzel bir haber var. 28 Mayıs tarihine kadar Origin üzerinden The Sims 4‘ün temel paketini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyun, Mac ve Windows bilgisayarlar için indirilebilir durumda.

Sims 4 kaç yaş üstü?

Çocuklar arasında popüler olan oyunların bazılarında ise yaş sınırlaması şöyle; Minecraft -7 yaş, Mafia 3- 18 yaş, GTA San Andreas- 18yaş, Need for Speed Payback- 12yaş, Counter Strike- 16 yaş, PUBG-16 yaş, Diablo- 16yaş, The Sims 4– 12 yaş.

Sims 3 fiyatı ne kadar?

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 15,00 TL 60 TL
3 + 2 12,00 TL 60 TL

Sims 4 Deluxe Edition neler var?

The Sims4 Digital Deluxe Upgrade ile oyun deneyiminizi zenginleştirin ve şunları elde edin:

 • The Sims 4 Up all Night Digital Content: Laser Light Show, keyifli dekorasyonlar ve çılgın parti kostümleri içerir.
 • The Sims 4 Life of the Party Digital Content: Sim‘leriniz için şık kıyafetler ve Flaming Tiki Bar içerir.

The Sims 4 kaç yaş üstü?

Çocuklar arasında popüler olan oyunların bazılarında ise yaş sınırlaması şöyle; Minecraft -7 yaş, Mafia 3- 18 yaş, GTA San Andreas- 18yaş, Need for Speed Payback- 12yaş, Counter Strike- 16 yaş, PUBG-16 yaş, Diablo- 16yaş, The Sims 4– 12 yaş.

The Sims 4 kaç gb?

– İşletim sistemi Windows XP olmalıdır. – Genişbant internet bağlantısı olmalıdır. – 4 GB RAM bellek olmalıdır. – İşletim sistemi Windows 7/8/8.1 veya 10 64 bit olmalıdır.

Sims 4 kaç gb ekran kartı?

The Sims 4, geleneği bozmayarak nostaljik bir ekran kartı kullansanız dahi oyunu oynayabilmenizi sağlıyor. Minimum sistem gereksinimleri tablosunda pixel shader 3.0 destekli ve 128 MB bellekli ekran kartlarıyla oyunun deneyimlenebileceği belirtiliyor.

The Sims 4 ek paketleri neler?

Sims 4 için genişleme paketleri karşınızda..

 • DISCOVER UNIVERSITY.
 • ISLAND LIVING.
 • GET FAMOUS.
 • SEASONS.
 • CATS AND DOGS.
 • CITY LIVING.
 • GET TOGETHER.
 • GET TO WORK.

The Sims 4 Deluxe Edition nedir?

The Sims4 Digital Deluxe Upgrade ile oyun deneyiminizi zenginleştirin ve şunları elde edin: The Sims 4 Up all Night Digital Content: Laser Light Show, keyifli dekorasyonlar ve çılgın parti kostümleri içerir. The Sims 4 Life of the Party Digital Content: Sim‘leriniz için şık kıyafetler ve Flaming Tiki Bar içerir.

The Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir?

Oyunu Origin kütüphanenize eklemek için ilk olarak Origin sayfasına buradan gidebilirsiniz. Origin’in ana sayfasında karşınıza çıkan The Sims 4 ekranında Get it Now (Şimdi Al) butonuna tıklayarak oyunun satın alma sayfasına geldikten sonra Get it Free (Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın.

Sims 4 Ne Zaman bedava olacak?

Electronic Arts tarafından geliştirilen popüler simülasyon oyunu The Sims 4, 28 Mayıs tarihine kadar yani bir hafta boyunca EA Origin mağazası üzerinde ücretsiz dağıtılıyor olacak. Bunun için Origin üzerinde hesabınızın olması gerekiyor.