Sinan Tara ne iş yapar?

Tara Holding ne iş yapar?

Şarık Tara
Eğitim İstanbul Teknik Üniversitesi
Meslek İnşaat mühendisi, İş insanı
Organizasyon Enka Şirketler Grubu
Özvarlık $2,4 milyar (2015)

Sinan Tara eşi kimdir?

Nazlı TaraSinan Tara / Eşi

Tara Ailesi Kimdir?

Tam adı Mehmet Sinan Tara‘dır. Annesi Lale Tara, babası Enka Holding kurucularından Şarık Tara‘dır. Leyla Tara Suyabatmaz ve Zeynep Tara Keyman adlarında iki kız kardeşi vardır. Sinan Tara, Alman Lisesi’nden mezun oldu.

Tara Holding kimin?

Şirket Yönetim Kurulu Mehmet Sinan Tara, Ceyda Lale Tara, Agah Mehmet Tara, Leyla Tara Suyabatmaz ve Yasemin Zeynep Keyman olmak üzere 5 kişiden oluşmaktadır.

Tara nerede?

Karadağ’ın Bistrica Bölgesi’nden başlayan Tara Kanyonu, Bosna-Hersek’in Hum Bölgesi’ne kadar uzanıyor. 82 km uzunluğa sahip olan Tara Kanyonu’nun son 36 kilometresi Bosna-Hersek ile Karadağ arasında doğal sınırı oluşturuyor.

Mehmet Sinan Tara kaç yaşında?

64 yaşında (1958)Sinan Tara / Yaş

Gülçelik ailesi kimdir?

Vildan Gülçelik kimdir? Vildan Gülçelik, Enka İnşaat Onursal Başkanı Şarık Tara’nın kızkardeşidir. Tara’nın ENKA’yı birlikte kurduğu ve şirketin adının ENişte-KAyınbirader konulmasının sebebi olan ve uçak kazasında vefat eden enişte Sadi Gülçelik‘in eşidir.

Mehmet Tara kaç yaşında?

İş adamı Şarık Tara‘nın oğludur ve Enka Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu başkanıdır.Sinan Tara, 1958 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Mehmet Sinan Tara‘dır.

Şarık taranın kaç çocuğu var?

Sinan Tara
Leyla Tara SuyabatmazZeynep Tara Keyman
Şarık Tara/Çocukları

Selin Tara kimdir?

SELİN FADILLIOĞLU: Sosyetik mekanlar Ulus ve Çubuklu 29 ile Nişantaşı’ndaki Beymen Brasserie’nin patronu Metin – Zeynep Fadıllıoğlu‘nun kızı. Selin Fadıllıoğlu ile Mehmet Tara’nın 3 Nisan’da Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de düğünü var. 1 yıldır flört eden sevgililer aslında yazın evlenecekti.

Şarık Tara kaç çocuğu var?

Sinan Tara
Leyla Tara SuyabatmazZeynep Tara Keyman
Şarık Tara/Çocukları

Tara ismi ne anlama gelir?

Tara isminin anlamı: 1. Yıldız. 2. Sahur zamanı doğan çocuk.

Mehmet Sinan Tara nereli?

Mehmet Sinan Tara (d. 1958, İstanbul) Türk iş adamı. ENKA yönetim kurulu başkanıdır. İş adamı Şarık Tara‘nın oğlu Sinan Tara, Alman Lisesi’nden sonra ETH Zurich’te inşaat mühendisliği okudu.

Sinan Tara kaç çocuğu var?

Agah Mehmet Tara
Şarık Ömer TaraFatma Esra Tara
Sinan Tara/Çocukları

Mehmet Emin Tara kimdir?

1958, İstanbul) Türk iş adamı. Enka Holding yönetim kurulu başkanıdır. İş adamı Şarık Tara‘nın oğlu Sinan Tara, Alman Lisesi’nden sonra ETH Zurich’te inşaat mühendisliği okudu. Ardından Stanford University’de işletme dalında yüksek lisans eğitimi aldı.