Şişli Eminönü hangi Otobüs gider?

Mecidiyeköyden Eminönüne nasıl gidilir iett?

Mecidiyeköy’den Eminönü’ne nasıl gidilir Taksim’den Füniküler ile Kabataş’a inebilir, buradan sonrasında mavi renkle gösterilmiş olan T1 tramvayını kullanarak Eminönü’ne ulaşabilirsiniz.

54E nerelerden geçer?

Bilindiği gibi, İstanbul’da hizmet vermekte olan 54E Okmeydanı, Levent hattı birçok duraktan geçiyor.

 • HALİL RIFAT PAŞA. Şişli.
 • İTFAİYE. Şişli.
 • DARÜLACEZE. Şişli.
 • PERPA 1. Şişli.
 • OKMEYDANI EĞT.HAST1. Şişli.
 • DİŞ POLİKLİNİĞİ Şişli.
 • ÇİFTECEVİZLER. Şişli.
 • ŞİŞLİ END.MES.LİS. Şişli.

Şişli Etfal Hastanesi hangi durakta?

Zincirlikuyu durak, Şişli içindeki Şişli etfal hastanesi konumuna en yakındır.

Pangaltıya nasıl gidilir?

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Pangaltı İETT Durağı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 30M, 46Ç, 54E, 66, DT1, DT2.
 2. Metro: M2.

9 Şub 2022

Metro Eminönüne gider mi?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Metro ile Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı-Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

93M ne zaman gelir?

93M otobüs hattı (Mecidiyeköy Avm‎→Zeytinburnu), Mecidiyeköy Avm durağından başlayıp Zeytinburnu durağına gidene kadar 49 duraktan geçiyor. 93M otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:45’da çalışmaya başlıyor ve 23:40’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

EM2 nerede?

EM2 (İETT) EM2 otobüs hattının ilk durağı Eminönü olup son durağı Eminönü durağıdır. EM2 (Eminönü‎→Eminönü), her gün çalışıyor. Ek bilgi: EM2 hattında 31 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 42 dakika.

Seyrantepe Şişli Etfal hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 41ST, 62, 63, 65G, 66.

Şişli Etfal hastanesine metro ile nasıl gidilir?

– Merter metrobüs durağından, Zincirlikuyu yönündeki metrobüse aktarma yapılır. – Mecidiyeköy metrobüs durağında inilir, ŞişliMecidiyeköy metro istasyonundan M2 Taksim – Hacıosman metrosuna aktarma yapılır. – Sanayi metro istasyonunda inilir, Seyrantepe metrosuna aktarma yapılır. Seyrantepe istasyonunda inilir.

Pangaltı hangi metro durağı?

Şişli bölgesinde bulunan Pangaltı Metrosu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Osmanbey durak, Şişli içindeki Pangaltı Metrosu konumuna en yakındır.

Pangaltı ismi ne demek?

semtin isminin ise şu şekilde oluştuğu rivayet ediliyor: semtte fırın ve fırıncıların çok olduğu biliniyor. italyanca’da pani ekmek, caldi ise sıcak demekmiş. bunların birleşmesinden oluşan panicaldi kelimesinin osmanlı türkçesi ile okunurken pangaltı‘ya dönüştüğü söyleniyor.

Eminönü’ne gitmek için hangi metro?

EMİNÖNÜ’NE HANGİ METRO GİDER? İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Kadıköye metro ile nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

93M nereden geçer?

 • 1 – ZEYTİNBURNU. Bakirköy. Durak detayına git.
 • 2 – ÇIRPICI. Zeytinburnu. Durak detayına git.
 • 3 – YEŞİLTEPE. Zeytinburnu. Durak detayına git.
 • 4 – ZEYTİNBURNU ÇEŞME. Zeytinburnu. Durak detayına git.
 • 5 – PROF.TURAN GÜNEŞ CADDESİ Zeytinburnu. …
 • 6 – MATBAACILAR. Zeytinburnu. …
 • 7 – BOZKURT. Zeytinburnu. …
 • 8 – DENİZATI SİTELERİ Zeytinburnu.