SLP coin amacı nedir?

SLP coin hangi ülkenin?

small love potion (slp), axie infinity’nin erc-20 tokenidir. axie infinity, 2018 yılından beri büyümekte olan ethereum blok zinciri tabanlı bir koleksiyonluk oyun platformudur. vietnam merkezli sky mavis startupı tarafından geliştirilen oyun, iddialı bir proje olarak başlamış ve popüler bir ethereum oyunu haline geldi.

SLP en yüksek kaçı gördü?

Fiyat, sadece son bir saat içinde %0,40 düştü. Güncel fiyat, SLP başına $0,018835. Smooth Love Potion, $0,42 ile tüm zamanların en yüksek değerinin •,52 altında. Güncel dolaşımdaki arz 5.129.907.048 SLP.

SLP coin kaç adet var?

Dolaşımdaki arz 5,129,907,048 SLP coin ve azami seviye arzı.

SLP Ceo’su Kim?

Oyunun arkasındaki şirketin CEOsu, projeye odaklanmak için ABD’deki bir yazılım geliştiricisi olarak rolünü bırakan Trung Nguyen.

Ada coin neden düşüyor?

Nedeni ise, İsrail merkezli alım-satım platformu eToro’nun Cardano’yu (ADA) yıl sonuna kadar ABD’deki kullanıcılar için delist edeceğini açıklaması. İsrail merkezli alım satım platformu eToro’nun Cardano’yu yıl sonunda ABD’deki kullanıcılar için delist edeceğini açıklamasının ardından ADA düşüşe geçti.

Nem coin kimin?

İlk kez NEM coin 2018 yılında NEM Foundation adlı şirket tarafından kurulmuştur.

1 SLP coin ne kadar?

SPG Fiyatı Canlı Veri Space Crypto bugünkü fiyatı ₺1.86 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1,367,448 TRY.

Porto coin en yüksek kaçı gördü?

FC Porto Fan Token, $14,65 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %71,00 altında. Güncel dolaşımdaki arz 7.800.000 PORTO.

SLP coin ne?

Smooth Love Potion (SLP) coin ya da diğer bir isimle Pürüzsüz Aşk İksiri, özellikleri ile merak edilen coin türleri arasında yer almaktadır. Smooth Love Potion (SLP), Axie Infinity platformunda yeni dijital evcil hayvanlar (Axies) üretmek için kullanılan bir ERC-20 jetonudur.

Lrc ne demek?

Loopring (LRC), merkeziyetsiz borsaların (DEX) geliştirilmesi için tasarlanmış bir platformdur. Bu platform, Ethereum blok zinciri üzerinde yer almaktadır ve kullanıcıların borsalar arasında varlık ticareti yapmalarına izin veren bir sistemdir.

Cardano yatırım yapılır mı?

Pek çok coin ve alt coin olması, bu birimlerin kazandırdığı miktarlar göz korkutucu olsa da işin içine girince oluşan karışıklık da daha kolay bir şekilde çözülmeye başlamaktadır. Cardano tavsiye üzerine alınabilecek bir sanal para değildir. Çünkü kimse size bu alanda bir yatırım tavsiyesi vermeyecektir.

Ada coin hangi ülkenin?

Cardano’nun dahili kripto para birimine ADA denir. Projenin gelişimi Zug, İsviçre merkezli Cardano Vakfı tarafından denetlenmektedir.

XEC ECash coin nedir?

ECash (XEC) para birimi, Bitcoin Cash ABC’nin (BCHA) yeniden markalaşmış hali. Para birim, çatallaşma işlemi sonunda Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) ağlarından farklılaştı. Kendini, “elektronik para olarak kullanılmak üzere tasarlanmış kripto para birimi” şeklinde tanımlıyor.

XEM Projesi Nedir?

nem (xem), 2015 yılında piyasaya sürülen bir blockchain platformu ve kripto para birimidir. nem, diğer kripto para birimlerinin ezici çoğunluğundan farklı olarak kendi orijinal kaynak koduna sahiptir. bu kripto para birimi, blockchain topluluğuna yeni özellikler ve teknolojiler getirdi.

SPG kaç dolar?

Güncel fiyat, SPG başına $0,321723.