Söz kaçıncı bölüm?

Söz dizisi kaç bölüm oldu?

Bu sezon başlayan dizilerin birçoğunun ekran macerası kısa sürdü. Bunlar da biri de son olarak Star TV’de büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Sana Söz dizisi oldu. Başrollerini Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Sana Söz dizisi 7. bölümüyle final yapacak.

Söz kaçıncı bölümde bitti?

Dizi 7. bölümü ile final yaptı. Final kararının ardından izleyiciler, dizinin neden bittiğini merak ediyor.

Söz Dizisi Hangi gün Oynuyor?

Söz dizisi tekrar bölümleri Star TV’de hafta için her gün saat 06:00 ‘da ekranlara geliyor.

Sana Söz ne zaman?

Sana Söz her Salı günü akşam saat 20:00 ‘da Star TV’de yayınlanıyor.

Söz dizisi Ne Zaman Başlayacak 2022?

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla ekranlara damgasını vuran Söz dizisi, 4 Ocak 2022 Salı günü itibarıyla ekranda olacak.

Söz saat kaçta başlıyor 2021?

“Sana Söz” dizisi 2 Kasım 2021 Salı saat 20.00’de STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sana Söz neden final yapti?

Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan gibi isimlerin yer aldığı Sana Söz‘ün final yapmasının ilk nedeni reytingler. Ancak bir başka nedeni daha var. Geçtiğimiz günlerde böbrek rahatsızlığı geçirerek hastaneye kaldırılan Erkan Petekkaya’nın sağlık durumu dizi çekimleri nedeniyle bir süre ertlenmişti.

Son söz dizisi ne zaman?

Senaryosunu Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın yazdığı Sana Söz dizisinin ilk tanıtımı dikkat çekti. Peki ama Sana Söz hangi gün, saat kaçta başlıyor? Sana Söz ne zaman, hangi gün? “Sana Sözdizisi 2 Kasım 2021 Salı saat 20.00’de STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Söz dizisi hangi kanalda 2022?

Star Tv ekranlarının yeni dizisi ‘Sana Söz‘ oyuncuları ve konusu ile izleyiciler tarafından dikkat çekiyor. Bu hafta 4. bölümü yayınlanacak olan Sana Söz dizisi ne zaman, hangi gün merak ediliyor. İşte Sana Söz dizisi konusu ve oyuncuları…

Söz Ne Zaman Başlayacak 2020 2021?

Star TV ekranlarında yayınlanacak Sana Söz dizisinin 29 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle ekranlarda olacağı duyurulmuştu.

Söz Dizisi Ne Zaman Başlayacak 2022?

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla ekranlara damgasını vuran Söz dizisi, 4 Ocak 2022 Salı günü itibarıyla ekranda olacak.

Sana Söz neden final yapıyor?

SANA SÖZ NEDEN FİNAL YAPIYOR? O3 Medya’nın hazırladığı Sana Söz dizisi 7. bölümde ekrana veda ediyor. Başrolü Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı dizi 7. bölümde bitiyor. Dizinin reytingler nedeniyle yayın hayatını noktaladığı düşünülüyor.

Söz devam edecek mi?

Ekranda yaprak dökümü sürüyor, bu sezon yeni başlayan diziler peş peşe ekrana veda ediyor. Son olarak her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesini anlatan ‘Sana Söz‘ dizisinden kötü haber geldi. O3 Medya’nın Star TV için çektiği ‘Sana Söz‘ dizisi için final kararı alındı.

Söz nerede yayınlanıyor?

Söz | Startv.com.tr – Star TV Resmi İnternet Sitesi.

Sana Söz ne zaman bitti?

SANA SÖZ BİTTİ Mİ NEDEN YOK? Dizi 14 Aralık 2021 tarihinde yayımlanan 7. bölümü ile final yaparak sona erdi.