Stardoll kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Stardoll ülke nasıl değişir?

Bunun için, ”Ayarlar” sekmesinden gereken değişikliği yapabilirsin. ”Ülke/Yai Diğer kullanıcılar tarafından görülebilir” kutucuğunu işaretliyerek bu işlemi gerçekleştirebilirisin.

Stardoll dondurulan hesap nasıl açılır?

Eğer hesabın uzun süre girmediğinden dolayı bloke olduysa ya da hesabını kendi isteğinle bloke ettiysen, varolan şifren ile girmeye çalıştiğinda çıkan ”Hesabını Aktive Et” butonuna basarak bu ve bunun gibi durumlardaki hesaplarını aktive edebilirsin.

Stardoll Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Varolan şifreni değiştirmek istiyorsan hesap ayarlarına git. Bu kutuyu açmak için ”Şifreni Değiştir” butonuna tıkla: Yeni şifreni yaz ve onayla ve daha sonra yaptığın işlemi kaydedebilmek için eski şifreni yaz ve kaydet butonuna bas.

Stardoll hesabım çalındı nasıl geri alabilirim?

Eğer şifreni unuttuysan, başlangıç sayfasında oturum açmaya çalıştığında sadece ”Şifremi Unuttum”a tıkla. Yenisini istemek için takma adını veya e-posta adresini gir.Unutma;eğer hesabında onaylı bir e-posta adresn varsa yeni bir şifre alabilirsin!

Stardoll nasıl mesaj gönderebilirim?

Mesaj Merkezi ‘ne git ve ‘Yeni Mesajı’na tıkla. Mesajı kime göndermek istiyorsan listeden onu seç, mesajı yaz ve gönder. Arkadaş Listendeki herkese özel mesaj atabilirsin.